MKS „Skawa” Wadowice (M)
Klub: MKS „Skawa” Wadowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ZSP we Frydrychowicach
34-108 Frydrychowice
ul. Wadowicka 77
Sprzęt: stoły Donic Waldner, piłki Tibhar 40+ SynTT NG ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Łukasz Jurzak (e-mail lukasz.jurzak83@tlen.pl, tel. 535 342 616)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2021-09-19 16:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - MKS „Skawa” Wadowice 10:0🏓 ⇓
2 2M 1/3 2021-10-06 18:30 „Witmar-Podwawelski” Kraków - MKS „Skawa” Wadowice 8:2🏓 ⇓
3 2M 1/2 2021-10-10 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Płomień” Limanowa 3:7🏓 ⇓
4 2M 1/5 2021-10-17 15:30 KS „Gorce” Nowy Targ - MKS „Skawa” Wadowice 9:1🏓 ⇓
5 2M 1/6 2021-10-30 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - SMS Jarosław II 4:6🏓 ⇓
6 2M 1/4 2021-11-11 11:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 3:7🏓 ⇓
7 2M 1/11 2021-11-28 18:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Golden Masters” Korczyna 5:5🏓 ⇔
8 2M 1/8 2021-12-09 18:30 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków 3:7🏓 ⇓
9 2M 1/10 2022-01-08 14:00 KU AZS Politechnika Rzeszów III - MKS „Skawa” Wadowice 9:1🏓 ⇓
10 2M 1/9 2022-01-09 11:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - MKS „Skawa” Wadowice 5:5🏓 ⇔
11 2M 1/7 2022-01-23 18:30 UKS MOSiR Dukla - MKS „Skawa” Wadowice 6:4🏓 ⇓
12 2M 2/12 2022-02-26 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - MKS „Skawa” Wadowice 4:6🏓 ⇑
13 2M 2/13 2022-03-13 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - UKS MOSiR Dukla 5:5🏓 ⇔
14 2M 2/14 2022-03-26 12:00 SMS Jarosław II - MKS „Skawa” Wadowice 8:2🏓 ⇓
15 2M 2/15 2022-04-03 11:00 MKS „Skawa” Wadowice - LUKS „Galux” Skrzyszów 5:5🏓 ⇔
16 2M 2/16 2022-04-26 20:30 KS „Bronowianka” Kraków - MKS „Skawa” Wadowice 10:0 WO ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BS
2
GG
3
4
MB
5
RM
1 (W) MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno   0,0 0,0 0,0 0,0 0
2 (W) „Witmar-Podwawelski” Kraków   0,0 1,0 1,0 0,0 2
3 (D) UKS „Płomień” Limanowa   1,5 0,0 1,5 0,0 3
4 (W) KS „Gorce” Nowy Targ   1,0 0,0 0,0 0,0 1
5 (D) SMS Jarosław II 1,0 1,0 0,0 1,0 1,0 4
6 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 0,5   0,5 0,5 1,5 3
7 (D) KS „Golden Masters” Korczyna 2,5 0,0   2,0 0,5 5
8 (D) KS „Bronowianka” Kraków 0,5 1,5   0,5 0,5 3
9 (W) KU AZS Politechnika Rzeszów III 0,0   0,0 0,0 1,0 1
10 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów 1,0   0,5 1,5 2,0 5
11 (W) UKS MOSiR Dukla 1,0 1,0   1,0 1,0 4
12 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 2,5   0,0 1,0 2,5 6
13 (D) UKS MOSiR Dukla 2,0 2,0 0,0 1,0 0,0 5
14 (W) SMS Jarosław II 0,0 1,0 0,5 0,5 0,0 2
15 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 1,5 1,5 0,0 2,0 0,0 5
16 (W) KS „Bronowianka” Kraków           0
Razem 12,5 10,5 2,5 13,5 10,0 49
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BARAN Sebastian 1998 M 4679 03.09.2021 3447
2 GOŁDA Gabriel 1997 M 4681 03.09.2021 513
3 JURZAK Łukasz 1983 M 4683 03.09.2021 342
4 MLECZKO Bartłomiej 1994 M 4685 03.09.2021 673
5 RACZEK Marcin 1978 M 4688 03.09.2021 629