KS „Gorce” Nowy Targ (M)
Klub: KS „Gorce” Nowy Targ
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala "Gorce" MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Sprzęt: stoły Butterfly Centrefold 25, piłki Tibhar 40+ SynTT NG ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Klag (tel. 508 061 883)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CZYSZCZOŃ Jakub 1993 M 2437 31.08.2021 853 18.09.2016
2 KLAG Tomasz 1980 M 2439 31.08.2021 1428 18.09.2016
3 KLAG Wiktor 2007 M 2421 31.08.2021 1403 01.10.2020
4 KOWALCZYK Tomasz 1978 M 2440 31.08.2021 165 26.09.2016
5 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000 M 2441 31.08.2021 782 01.10.2020
6 MOZDYNIEWICZ Marek 1981 M 2443 31.08.2021 841 18.09.2016
7 MRUGAŁA Bartłomiej 2005 M 2433 31.08.2021 2131 01.10.2020
8 SUBIK Filip 1996 M 2444 31.08.2021 146 01.10.2020
9 WĄSIK Marcin 1996 M 2445 31.08.2021 150 18.09.2016
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2021-10-15 19:00 KS „Gorce” Nowy Targ - SMS Jarosław II 6:4🏓 ⇑
2 2M 1/5 2021-10-17 15:30 KS „Gorce” Nowy Targ - MKS „Skawa” Wadowice 9:1🏓 ⇑
3 2M 1/2 2021-10-30 12:00 UKS MOSiR Dukla - KS „Gorce” Nowy Targ 3:7🏓 ⇑
4 2M 1/6 2021-11-11 17:00 KS „Golden Masters” Korczyna - KS „Gorce” Nowy Targ 4:6🏓 ⇑
5 2M 1/7 2021-11-20 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 7:3🏓 ⇑
6 2M 1/9 2021-12-04 18:30 KS „Gorce” Nowy Targ - „Witmar-Podwawelski” Kraków 5:5🏓 ⇔
7 2M 1/8 2021-12-12 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Gorce” Nowy Targ  
8 2M 1/10 2022-01-08 13:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Gorce” Nowy Targ  
9 2M 1/11 2022-01-15 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ - KU AZS Politechnika Rzeszów III  
10 2M 1/4 do ustalenia LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Gorce” Nowy Targ  
11 2M 1/3 do ustalenia KS „Gorce” Nowy Targ - KS „Bronowianka” Kraków  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
1 (D) SMS Jarosław II 2,0 2,0 0,0 2,0 6
2 (D) MKS „Skawa” Wadowice 2,5 2,5 1,5 2,5 9
3 (W) UKS MOSiR Dukla 2,5 2,5 0,0 2,0 7
4 (W) KS „Golden Masters” Korczyna 1,5 1,5 1,5 1,5 6
5 (D) MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 2,5 2,5 1,0 1,0 7
6 (D) „Witmar-Podwawelski” Kraków 1,5 1,5 0,0 2,0 5
Razem 12,5 12,5 4,0 11,0 40
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CZYSZCZOŃ Jakub 1993 M 2437 31.08.2021 853
2 KLAG Tomasz 1980 M 2439 31.08.2021 1428
3 KLAG Wiktor 2007 M 2421 31.08.2021 1403
4 MOZDYNIEWICZ Marek 1981 M 2443 31.08.2021 841