KS „Gorce” Nowy Targ (M)
Klub: KS „Gorce” Nowy Targ
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala "Gorce" MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Sprzęt: stoły Butterfly Centrefold 25, piłki Tibhar 40+ SynTT NG ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Klag (tel. 508 061 883)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/1 2021-10-15 19:00 KS „Gorce” Nowy Targ - SMS Jarosław II 6:4🏓 ⇑
2 2M 1/5 2021-10-17 15:30 KS „Gorce” Nowy Targ - MKS „Skawa” Wadowice 9:1🏓 ⇑
3 2M 1/2 2021-10-30 12:00 UKS MOSiR Dukla - KS „Gorce” Nowy Targ 3:7🏓 ⇑
4 2M 1/6 2021-11-11 17:00 KS „Golden Masters” Korczyna - KS „Gorce” Nowy Targ 4:6🏓 ⇑
5 2M 1/7 2021-11-20 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 7:3🏓 ⇑
6 2M 1/9 2021-12-04 18:30 KS „Gorce” Nowy Targ - „Witmar-Podwawelski” Kraków 5:5🏓 ⇔
7 2M 1/8 2021-12-14 19:00 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Gorce” Nowy Targ 6:4🏓 ⇓
8 2M 1/3 2021-12-21 18:30 KS „Gorce” Nowy Targ - KS „Bronowianka” Kraków 4:6🏓 ⇓
9 2M 1/10 2022-01-08 15:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Gorce” Nowy Targ 5:5🏓 ⇔
10 2M 1/11 2022-01-28 18:30 KS „Gorce” Nowy Targ - KU AZS Politechnika Rzeszów III 8:2🏓 ⇑
11 2M 1/4 2022-02-03 20:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - KS „Gorce” Nowy Targ 2:8🏓 ⇑
12 2M 2/12 2022-02-26 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ - KS „Golden Masters” Korczyna 5:5🏓 ⇔
13 2M 2/14 2022-03-26 14:00 KU AZS Politechnika Rzeszów III - KS „Gorce” Nowy Targ 6:4🏓 ⇓
14 2M 2/15 2022-04-08 19:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - KS „Gorce” Nowy Targ 9:1🏓 ⇓
15 2M 2/16 2022-04-14 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Płomień” Limanowa 3:7🏓 ⇓
16 2M 2/13 2022-04-22 20:30 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ 6:4🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (D) SMS Jarosław II 2,0 2,0 0,0 2,0   6
2 (D) MKS „Skawa” Wadowice 2,5 2,5 1,5 2,5   9
3 (W) UKS MOSiR Dukla 2,5 2,5 0,0 2,0   7
4 (W) KS „Golden Masters” Korczyna 1,5 1,5 1,5 1,5   6
5 (D) MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 2,5 2,5 1,0 1,0   7
6 (D) „Witmar-Podwawelski” Kraków 1,5 1,5 0,0 2,0   5
7 (W) UKS „Płomień” Limanowa 1,5 1,5 0,0 1,0   4
8 (D) KS „Bronowianka” Kraków 1,5 1,5 0,0 1,0   4
9 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 0,5 2,5 1,0 1,0   5
10 (D) KU AZS Politechnika Rzeszów III 1,5 2,5 2,0 2,0   8
11 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów 1,5 2,5 1,5 2,5   8
12 (D) KS „Golden Masters” Korczyna   1,0 1,5 2,0 0,5 5
13 (W) KU AZS Politechnika Rzeszów III 1,5 0,5 0,0 2,0   4
14 (W) MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 0,5 0,5 0,0 0,0   1
15 (D) UKS „Płomień” Limanowa 0,5 1,5 1,0 0,0   3
16 (W) „Witmar-Podwawelski” Kraków 1,5 1,5 0,0 1,0   4
Razem 23,0 28,0 11,0 23,5 0,5 86
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CZYSZCZOŃ Jakub 1993 M 2437 31.08.2021 853
2 KLAG Tomasz 1980 M 2439 31.08.2021 1428
3 KLAG Wiktor 2007 M 2421 31.08.2021 1403
4 MOZDYNIEWICZ Marek 1981 M 2443 31.08.2021 841
5 MRUGAŁA Jan 2010 M 2434 31.08.2021 2138