„Witmar-Podwawelski” Kraków (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Sprzęt: stoły Joola World Cup 25, piłki Tibhar 40+ SynTT NG ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Łukasz Białczyk (tel. 506 734 380)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BIAŁCZYK Łukasz 1989 M 4721 03.09.2021 628 01.09.2017
2 CHYC Tomasz 1993 M 4726 03.09.2021 226 22.09.2020
3 GAJDA Rafał 2000 M 4728 03.09.2021 2206 26.09.2020
4 JANIK Tomasz 1979 M 4729 03.09.2021 808 01.09.2017
5 NOWAK Alojzy 1964 M 4730 03.09.2021 580 01.09.2017
6 OSIKA Sławomir 1990 M 4731 03.09.2021 1033 01.10.2020
7 STRZAŁKA Marek 1969 M 4733 03.09.2021 17 01.09.2017
8 SYWAŁA Dawid 2000 M 4734 03.09.2021 1995 14.09.2021
9 WĄS Bartłomiej 2004 M 4738 03.09.2021 2878 14.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/2 2021-09-25 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - „Witmar-Podwawelski” Kraków 1:9🏓 ⇑
2 2M 1/1 2021-10-03 18:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków 9:1🏓 ⇑
3 2M 1/3 2021-10-06 18:30 „Witmar-Podwawelski” Kraków - MKS „Skawa” Wadowice 8:2🏓 ⇑
4 2M 1/4 2021-10-23 14:00 KS „Golden Masters” Korczyna - „Witmar-Podwawelski” Kraków 6:4🏓 ⇓
5 2M 1/6 2021-10-31 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - „Witmar-Podwawelski” Kraków 4:6🏓 ⇑
6 2M 1/5 2021-11-07 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 5:5🏓 ⇔
7 2M 1/7 2021-11-27 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KU AZS Politechnika Rzeszów III 8:2🏓 ⇑
8 2M 1/9 2021-12-04 18:30 KS „Gorce” Nowy Targ - „Witmar-Podwawelski” Kraków 5:5🏓 ⇔
9 2M 1/10 2022-01-08 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - SMS Jarosław II  
10 2M 1/11 2022-01-15 13:00 UKS MOSiR Dukla - „Witmar-Podwawelski” Kraków  
11 2M 1/8 do ustalenia „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów 1,5 2,5 2,5 2,5   9
2 (D) KS „Bronowianka” Kraków 2,5 2,5 0,5 2,5 1,0 9
3 (D) MKS „Skawa” Wadowice 2,5 2,5 0,5 2,5 0,0 8
4 (W) KS „Golden Masters” Korczyna 0,5 2,5 1,0 0,0 0,0 4
5 (W) UKS „Płomień” Limanowa 0,5 2,5 1,5 1,5 0,0 6
6 (D) MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 1,0   1,5 2,5 0,0 5
7 (D) KU AZS Politechnika Rzeszów III 2,5 1,5 1,5 2,5   8
8 (W) KS „Gorce” Nowy Targ 1,5 1,5 0,0 2,0   5
Razem 12,5 15,5 9,0 16,0 1,0 54
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIAŁCZYK Łukasz 1989 M 4721 03.09.2021 628
2 CHYC Tomasz 1993 M 4726 03.09.2021 226
3 JANIK Tomasz 1979 M 4729 03.09.2021 808
4 OSIKA Sławomir 1990 M 4731 03.09.2021 1033
5 STRZAŁKA Marek 1969 M 4733 03.09.2021 17