„Witmar-Podwawelski” Kraków (M)
Klub: KS „Podwawelski” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Komandosów 21
30-334 Kraków
Sprzęt: stoły Donic Waldner Classic 25, piłki Tibhar 40+ SynTT NG ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Łukasz Białczyk (tel. 506 734 380)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/2 2021-09-25 16:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - „Witmar-Podwawelski” Kraków 1:9🏓 ⇑
2 2M 1/1 2021-10-03 18:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków 9:1🏓 ⇑
3 2M 1/3 2021-10-06 18:30 „Witmar-Podwawelski” Kraków - MKS „Skawa” Wadowice 8:2🏓 ⇑
4 2M 1/4 2021-10-23 14:00 KS „Golden Masters” Korczyna - „Witmar-Podwawelski” Kraków 6:4🏓 ⇓
5 2M 1/6 2021-10-31 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - „Witmar-Podwawelski” Kraków 4:6🏓 ⇑
6 2M 1/5 2021-11-07 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 5:5🏓 ⇔
7 2M 1/7 2021-11-27 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KU AZS Politechnika Rzeszów III 8:2🏓 ⇑
8 2M 1/9 2021-12-04 18:30 KS „Gorce” Nowy Targ - „Witmar-Podwawelski” Kraków 5:5🏓 ⇔
9 2M 1/10 2022-01-11 19:00 SMS Jarosław II - „Witmar-Podwawelski” Kraków 4:6🏓 ⇑
10 2M 1/11 2022-01-15 13:00 UKS MOSiR Dukla - „Witmar-Podwawelski” Kraków 4:6🏓 ⇑
11 2M 1/8 2022-02-06 16:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 6:4🏓 ⇑
12 2M 2/12 2022-02-26 14:00 KU AZS Politechnika Rzeszów III - „Witmar-Podwawelski” Kraków 1:9🏓 ⇑
13 2M 2/15 2022-03-12 14:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 6:4🏓 ⇑
14 2M 2/16 2022-03-19 14:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Golden Masters” Korczyna 10:0 WO ⇑
15 2M 2/14 2022-03-27 16:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - „Witmar-Podwawelski” Kraków 6:4🏓 ⇓
16 2M 2/13 2022-04-22 20:30 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ 6:4🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów 1,5 2,5 2,5   2,5   9
2 (D) KS „Bronowianka” Kraków 2,5 2,5 0,5   2,5 1,0 9
3 (D) MKS „Skawa” Wadowice 2,5 2,5 0,5   2,5 0,0 8
4 (W) KS „Golden Masters” Korczyna 0,5 2,5 1,0   0,0 0,0 4
5 (W) UKS „Płomień” Limanowa 0,5 2,5 1,5   1,5 0,0 6
6 (D) MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 1,0   1,5   2,5 0,0 5
7 (D) KU AZS Politechnika Rzeszów III 2,5 1,5 1,5   2,5   8
8 (W) KS „Gorce” Nowy Targ 1,5 1,5 0,0   2,0   5
9 (W) SMS Jarosław II 2,5 1,5 1,0   1,0 0,0 6
10 (W) UKS MOSiR Dukla 1,5 2,5 1,0   1,0   6
11 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 1,5 1,5 1,5   1,5 0,0 6
12 (W) KU AZS Politechnika Rzeszów III 2,5 1,5 2,5   2,5   9
13 (D) UKS „Płomień” Limanowa 2,5 1,5 1,0   1,0   6
14 (D) KS „Golden Masters” Korczyna             0
15 (W) MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 2,0 2,0 0,0   0,0   4
16 (D) KS „Gorce” Nowy Targ 2,0   1,5 0,0 2,5 0,0 6
Razem 27,0 26,0 17,5 0,0 25,5 1,0 97
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIAŁCZYK Łukasz 1989 M 4721 03.09.2021 628
2 CHYC Tomasz 1993 M 4726 03.09.2021 226
3 JANIK Tomasz 1979 M 4729 03.09.2021 808
4 NOWAK Alojzy 1964 M 4730 03.09.2021 580
5 OSIKA Sławomir 1990 M 4731 03.09.2021 1033
6 STRZAŁKA Marek 1969 M 4733 03.09.2021 17