SMS Jarosław II (M)
Klub: KS „Łączy nas Sport” Jarosław
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala sportowa przy Parafii Chrystusa Króla
ul. 3-go Maja 49
37-500 Jarosław
Sprzęt: stoły Tibhar Smash, piłki Tibhar 40+ SynTT NG ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Łukasz Adamski (tel. 880 252 541)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Konrad Zieliński (tel. 662 267 355)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/2 2021-09-24 17:30 SMS Jarosław II - KU AZS Politechnika Rzeszów III 4:6🏓 ⇓
2 2M 1/1 2021-10-15 19:00 KS „Gorce” Nowy Targ - SMS Jarosław II 6:4🏓 ⇓
3 2M 1/4 2021-10-16 11:00 KS „Bronowianka” Kraków - SMS Jarosław II 5:5🏓 ⇔
4 2M 1/5 2021-10-23 14:30 SMS Jarosław II - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:6🏓 ⇓
5 2M 1/3 2021-10-24 15:00 SMS Jarosław II - UKS MOSiR Dukla 5:5🏓 ⇔
6 2M 1/6 2021-10-30 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - SMS Jarosław II 4:6🏓 ⇑
7 2M 1/7 2021-11-27 12:00 SMS Jarosław II - KS „Golden Masters” Korczyna 7:3🏓 ⇑
8 2M 1/9 2021-12-29 14:00 SMS Jarosław II - UKS „Płomień” Limanowa 5:5🏓 ⇔
9 2M 1/10 2022-01-11 19:00 SMS Jarosław II - „Witmar-Podwawelski” Kraków 4:6🏓 ⇓
10 2M 1/8 2022-01-14 19:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - SMS Jarosław II 6:4🏓 ⇓
11 2M 1/11 2022-01-15 15:00 SMS Jarosław II - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 8:2🏓 ⇑
12 2M 2/12 2022-03-24 18:00 LUKS „Galux” Skrzyszów - SMS Jarosław II 4:6🏓 ⇑
13 2M 2/14 2022-03-26 12:00 SMS Jarosław II - MKS „Skawa” Wadowice 8:2🏓 ⇑
14 2M 2/13 2022-03-27 15:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - SMS Jarosław II 5:5🏓 ⇔
15 2M 2/16 2022-04-30 18:00 UKS MOSiR Dukla - SMS Jarosław II 2:8🏓 ⇑
16 2M 2/15 2022-05-01 11:00 SMS Jarosław II - KS „Bronowianka” Kraków 9:1🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) KU AZS Politechnika Rzeszów III 0,0 1,0   1,0 2,0   4
2 (W) KS „Gorce” Nowy Targ 0,5 1,5   1,5   0,5 4
3 (W) KS „Bronowianka” Kraków 0,5 2,5   1,5   0,5 5
4 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów   0,5   1,5 1,5 0,5 4
5 (D) UKS MOSiR Dukla   2,0   2,0 1,0 0,0 5
6 (W) MKS „Skawa” Wadowice   1,5   1,5 2,5 0,5 6
7 (D) KS „Golden Masters” Korczyna 0,0 2,5 0,5 1,5 2,5   7
8 (D) UKS „Płomień” Limanowa   1,5 1,0 1,0 1,5   5
9 (D) „Witmar-Podwawelski” Kraków 0,5 1,5 0,0   2,0   4
10 (W) MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 0,0 1,0 0,5   2,5   4
11 (D) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 1,5 2,5 1,5   2,5   8
12 (W) LUKS „Galux” Skrzyszów 0,0 1,5   2,0 2,5   6
13 (D) MKS „Skawa” Wadowice   2,5 1,0 2,0 2,5   8
14 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 0,0 1,5   1,0 2,5   5
15 (W) UKS MOSiR Dukla 2,5 1,5   1,5 2,5   8
16 (D) KS „Bronowianka” Kraków 1,5 2,5   2,5 2,5   9
Razem 7,0 27,5 4,5 20,5 30,5 2,0 92
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 ADAMSKI Łukasz 1989 M 9784 23.09.2021 2018
2 BRUD Szymon 2006 M 7268 09.09.2021 1981
3 DZIUKIEWICZ Kamil 1983 M 4542 02.09.2021 1051
4 JADAM Dawid 2007 M 7279 09.09.2021 1979
5 MARCINOWSKI Krzysztof 1973 M 4544 02.09.2021 1035
6 ZIELIŃSKI Konrad 1977 M 9785 23.09.2021 811