KS „Golden Masters” Korczyna (M)
Klub: KS „Golden Masters” Korczyna
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredry
ul. Aleksandra Fredry 2
38-420 Korczyna
Sprzęt: stoły Donic Waldner Classic 25B , piłki DHS 40+ ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Wenc (tel. 736 038 968)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/2 2021-09-25 16:00 KS „Golden Masters” Korczyna - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 6:4🏓 ⇑
2 2M 1/1 2021-09-26 11:00 KU AZS Politechnika Rzeszów III - KS „Golden Masters” Korczyna 3:7🏓 ⇑
3 2M 1/4 2021-10-23 14:00 KS „Golden Masters” Korczyna - „Witmar-Podwawelski” Kraków 6:4🏓 ⇑
4 2M 1/6 2021-11-11 17:00 KS „Golden Masters” Korczyna - KS „Gorce” Nowy Targ 4:6🏓 ⇓
5 2M 1/5 2021-11-13 17:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Golden Masters” Korczyna 4:6🏓 ⇑
6 2M 1/7 2021-11-27 12:00 SMS Jarosław II - KS „Golden Masters” Korczyna 7:3🏓 ⇓
7 2M 1/11 2021-11-28 18:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Golden Masters” Korczyna 5:5🏓 ⇔
8 2M 1/3 2021-12-19 15:00 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Golden Masters” Korczyna 8:2🏓 ⇓
9 2M 1/9 2021-12-30 15:00 KS „Bronowianka” Kraków - KS „Golden Masters” Korczyna 4:6🏓 ⇑
10 2M 1/10 2022-01-08 16:00 KS „Golden Masters” Korczyna - LUKS „Galux” Skrzyszów 9:1🏓 ⇑
11 2M 1/8 2022-01-22 15:00 KS „Golden Masters” Korczyna - UKS MOSiR Dukla WO:WO ↺
12 2M 2/12 2022-02-26 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ - KS „Golden Masters” Korczyna 5:5🏓 ⇔
13 2M 2/13 2022-03-13 16:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - KS „Golden Masters” Korczyna 8:2🏓 ⇓
14 2M 2/16 2022-03-19 14:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Golden Masters” Korczyna 10:0 WO ⇓
15 2M 2/14 2022-03-26 16:00 KS „Golden Masters” Korczyna - UKS „Płomień” Limanowa 0:10🏓 ⇓
16 2M 2/15 2022-04-02 16:00 KS „Golden Masters” Korczyna - KU AZS Politechnika Rzeszów III 3:7🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (D) MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno   1,0   0,0   2,5       2,5   6
2 (W) KU AZS Politechnika Rzeszów III 0,5 2,5       2,5       1,5   7
3 (D) „Witmar-Podwawelski” Kraków   2,5   0,0         1,0 2,5   6
4 (D) KS „Gorce” Nowy Targ   2,0   0,0         0,0 2,0   4
5 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice   2,5   1,0         0,5 2,0   6
6 (W) SMS Jarosław II   2,0   0,0       0,0 0,0 1,0   3
7 (W) MKS „Skawa” Wadowice   2,0   0,5       0,0 0,0 2,5   5
8 (W) UKS „Płomień” Limanowa   1,0   0,0 0,0         1,0   2
9 (W) KS „Bronowianka” Kraków   2,0   0,0 0,0       1,5 2,5   6
10 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów   2,5   2,5         1,5 2,5   9
11 (D) UKS MOSiR Dukla                       0
12 (W) KS „Gorce” Nowy Targ   1,0   1,5     0,0   2,5     5
13 (W) MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno   1,0             0,0 1,0 0,0 2
14 (W) „Witmar-Podwawelski” Kraków                       0
15 (D) UKS „Płomień” Limanowa       0,0     0,0   0,0   0,0 0
16 (D) KU AZS Politechnika Rzeszów III   2,0 0,0 0,0         1,0     3
Razem 0,5 24,0 0,0 5,5 0,0 5,0 0,0 0,0 8,0 21,0 0,0 64
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BŁOCHO Przemysław 2001 M 2842 31.08.2021 1217
2 KIEŁB Dariusz 1972 M 2845 31.08.2021 3412
3 PARADYSZ Adam 1959 M 11994 14.01.2022 3778
4 PELCZAR Dawid 1998 M 2846 31.08.2021 829
5 RYCHKOV Vitali 1984 M 11747 02.12.2021 3682
6 SINKEVYCH Bohdan 1998 M 2847 31.08.2021 3450
7 STANKIEWICZ Mirosław 1979 M 2848 31.08.2021 3741
8 THILAKARATHNA Amila 1987 M 11065 19.10.2021 3620
9 WENC Maciej 1986 M 2849 31.08.2021 3411
10 WOJDYŁA Damian 1991 M 2850 31.08.2021 1917
11 ZYCH Jacek 1977 M 2851 31.08.2021 3742