KS „Golden Masters” Korczyna (M)
Klub: KS „Golden Masters” Korczyna
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Aleksandra Fredry
ul. Aleksandra Fredry 2
38-420 Korczyna
Sprzęt: stoły Donic Waldner Classic 25B , piłki DHS 40+ ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Wenc (tel. 736 038 968)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BŁOCHO Przemysław 2001 M 2842 31.08.2021 1217 03.09.2021
2 KIEŁB Dariusz 1972 M 2845 31.08.2021 3412 03.09.2021
3 PELCZAR Dawid 1998 M 2846 31.08.2021 829 03.09.2021
4 RYCHKOV Vitali 1984 M 11747 02.12.2021 3682 04.12.2021
5 SINKEVYCH Bohdan 1998 M 2847 31.08.2021 3450 05.09.2021
6 THILAKARATHNA Amila 1987 M 11065 19.10.2021 3620 02.12.2021
7 WENC Maciej 1986 M 2849 31.08.2021 3411 03.09.2021
8 WOJDYŁA Damian 1991 M 2850 31.08.2021 1917 03.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/2 2021-09-25 16:00 KS „Golden Masters” Korczyna - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 6:4🏓 ⇑
2 2M 1/1 2021-09-26 11:00 KU AZS Politechnika Rzeszów III - KS „Golden Masters” Korczyna 3:7🏓 ⇑
3 2M 1/4 2021-10-23 14:00 KS „Golden Masters” Korczyna - „Witmar-Podwawelski” Kraków 6:4🏓 ⇑
4 2M 1/6 2021-11-11 17:00 KS „Golden Masters” Korczyna - KS „Gorce” Nowy Targ 4:6🏓 ⇓
5 2M 1/5 2021-11-13 17:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Golden Masters” Korczyna 4:6🏓 ⇑
6 2M 1/7 2021-11-27 12:00 SMS Jarosław II - KS „Golden Masters” Korczyna 7:3🏓 ⇓
7 2M 1/11 2021-11-28 18:00 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Golden Masters” Korczyna 5:5🏓 ⇔
8 2M 1/8 2021-12-11 16:00 KS „Golden Masters” Korczyna - UKS MOSiR Dukla  
9 2M 1/9 2021-12-19 15:00 KS „Bronowianka” Kraków - KS „Golden Masters” Korczyna  
10 2M 1/10 2022-01-08 16:00 KS „Golden Masters” Korczyna - LUKS „Galux” Skrzyszów  
11 2M 1/3 do ustalenia UKS „Płomień” Limanowa - KS „Golden Masters” Korczyna  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno   1,0 0,0 2,5     2,5 6
2 (W) KU AZS Politechnika Rzeszów III 0,5 2,5   2,5     1,5 7
3 (D) „Witmar-Podwawelski” Kraków   2,5 0,0     1,0 2,5 6
4 (D) KS „Gorce” Nowy Targ   2,0 0,0     0,0 2,0 4
5 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice   2,5 1,0     0,5 2,0 6
6 (W) SMS Jarosław II   2,0 0,0   0,0 0,0 1,0 3
7 (W) MKS „Skawa” Wadowice   2,0 0,5   0,0 0,0 2,5 5
Razem 0,5 14,5 1,5 5,0 0,0 1,5 14,0 37
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BŁOCHO Przemysław 2001 M 2842 31.08.2021 1217
2 KIEŁB Dariusz 1972 M 2845 31.08.2021 3412
3 PELCZAR Dawid 1998 M 2846 31.08.2021 829
4 SINKEVYCH Bohdan 1998 M 2847 31.08.2021 3450
5 THILAKARATHNA Amila 1987 M 11065 19.10.2021 3620
6 WENC Maciej 1986 M 2849 31.08.2021 3411
7 WOJDYŁA Damian 1991 M 2850 31.08.2021 1917