UKS „Płomień” Limanowa (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
ul. Reymonta 3
34-600 Limanowa
Sprzęt: stoły Donic Persson 25, piłki Andro ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zdzisław Sułkowski (tel. 503 531 861)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/2 2021-10-10 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Płomień” Limanowa 3:7🏓 ⇑
2 2M 1/1 2021-10-24 14:00 UKS „Płomień” Limanowa - LUKS „Galux” Skrzyszów 9:1🏓 ⇑
3 2M 1/6 2021-10-31 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - „Witmar-Podwawelski” Kraków 4:6🏓 ⇓
4 2M 1/7 2021-11-27 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS „Płomień” Limanowa 6:4🏓 ⇓
5 2M 1/5 2021-11-28 14:00 KU AZS Politechnika Rzeszów III - UKS „Płomień” Limanowa 7:3🏓 ⇓
6 2M 1/8 2021-12-14 19:00 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Gorce” Nowy Targ 6:4🏓 ⇑
7 2M 1/3 2021-12-19 15:00 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Golden Masters” Korczyna 8:2🏓 ⇑
8 2M 1/9 2021-12-29 14:00 SMS Jarosław II - UKS „Płomień” Limanowa 5:5🏓 ⇔
9 2M 1/11 2022-01-17 17:30 KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 2:8🏓 ⇑
10 2M 1/10 2022-01-29 13:00 UKS „Płomień” Limanowa - UKS MOSiR Dukla 10:0🏓 ⇑
11 2M 1/4 2022-01-30 16:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - UKS „Płomień” Limanowa 5:5🏓 ⇔
12 2M 2/15 2022-03-12 14:00 „Witmar-Podwawelski” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa 6:4🏓 ⇓
13 2M 2/13 2022-03-13 14:00 UKS „Płomień” Limanowa - KU AZS Politechnika Rzeszów III 7:3🏓 ⇑
14 2M 2/14 2022-03-26 16:00 KS „Golden Masters” Korczyna - UKS „Płomień” Limanowa 0:10🏓 ⇑
15 2M 2/12 2022-03-31 18:00 UKS „Płomień” Limanowa - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 6:4🏓 ⇑
16 2M 2/16 2022-04-14 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ - UKS „Płomień” Limanowa 3:7🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
1 (W) MKS „Skawa” Wadowice 1,0 2,5 2,0 1,5 7
2 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 2,0 2,5 2,0 2,5 9
3 (D) „Witmar-Podwawelski” Kraków 0,0 1,0 2,0 1,0 4
4 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 0,0 2,0 1,0 1,0 4
5 (W) KU AZS Politechnika Rzeszów III 1,0 2,0 0,0 0,0 3
6 (D) KS „Gorce” Nowy Targ 0,0 2,5 1,0 2,5 6
7 (D) KS „Golden Masters” Korczyna 2,5 2,5 1,5 1,5 8
8 (W) SMS Jarosław II 0,5 2,0 0,5 2,0 5
9 (W) KS „Bronowianka” Kraków 2,5 0,5 2,5 2,5 8
10 (D) UKS MOSiR Dukla 2,5 2,5 2,5 2,5 10
11 (W) MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 2,0 2,5 0,0 0,5 5
12 (W) „Witmar-Podwawelski” Kraków 1,0 1,5 0,0 1,5 4
13 (D) KU AZS Politechnika Rzeszów III 1,0 2,5 2,0 1,5 7
14 (W) KS „Golden Masters” Korczyna 2,5 2,5 2,5 2,5 10
15 (D) MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 0,0 1,5 2,0 2,5 6
16 (W) KS „Gorce” Nowy Targ 1,0 2,5 1,0 2,5 7
Razem 19,5 33,0 22,5 28,0 103
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GOLONKA Albert 1976 M 905 23.08.2021 864
2 KOSMAL Dawid 2004 M 885 23.08.2021 892
3 MICHALCZYK Jakub 1998 M 908 23.08.2021 290
4 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 911 23.08.2021 277