UKS „Płomień” Limanowa (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
ul. Reymonta 3
34-600 Limanowa
Sprzęt: stoły Donic Persson 25, piłki Andro ***
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zdzisław Sułkowski (tel. 503 531 861)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BŁĄKAŁA Paweł 1998 M 902 23.08.2021 749 28.09.2020
2 GOLONKA Albert 1976 M 905 23.08.2021 864 21.09.2012
3 KOSMAL Dawid 2004 M 885 23.08.2021 892 17.09.2016
4 KOSMAL Kinga 1999 K 906 23.08.2021 262 17.09.2016
5 KOSMAL Wojciech 1974 M 907 23.08.2021 356 28.09.2020
6 MICHALCZYK Jakub 1998 M 908 23.08.2021 290 21.09.2012
7 ROZUM Dawid 1998 M 909 23.08.2021 344 21.09.2012
8 STANISZ Wojciech 1969 M 910 23.08.2021 958 28.09.2020
9 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 911 23.08.2021 277 17.09.2016
10 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 894 23.08.2021 1371 28.09.2020
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 2M 1/2 2021-10-10 14:00 MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Płomień” Limanowa 3:7🏓 ⇑
2 2M 1/1 2021-10-24 14:00 UKS „Płomień” Limanowa - LUKS „Galux” Skrzyszów 9:1🏓 ⇑
3 2M 1/6 2021-10-31 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - „Witmar-Podwawelski” Kraków 4:6🏓 ⇓
4 2M 1/7 2021-11-27 16:00 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS „Płomień” Limanowa 6:4🏓 ⇓
5 2M 1/5 2021-11-28 14:00 KU AZS Politechnika Rzeszów III - UKS „Płomień” Limanowa 7:3🏓 ⇓
6 2M 1/8 2021-12-12 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Gorce” Nowy Targ  
7 2M 1/9 2021-12-18 12:00 SMS Jarosław II - UKS „Płomień” Limanowa  
8 2M 1/4 2022-01-06 16:00 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - UKS „Płomień” Limanowa  
9 2M 1/10 2022-01-09 11:00 UKS „Płomień” Limanowa - UKS MOSiR Dukla  
10 2M 1/11 2022-01-16 15:00 KS „Bronowianka” Kraków - UKS „Płomień” Limanowa  
11 2M 1/3 do ustalenia UKS „Płomień” Limanowa - KS „Golden Masters” Korczyna  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
1 (W) MKS „Skawa” Wadowice 1,0 2,5 2,0 1,5 7
2 (D) LUKS „Galux” Skrzyszów 2,0 2,5 2,0 2,5 9
3 (D) „Witmar-Podwawelski” Kraków 0,0 1,0 2,0 1,0 4
4 (W) KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 0,0 2,0 1,0 1,0 4
5 (W) KU AZS Politechnika Rzeszów III 1,0 2,0 0,0 0,0 3
Razem 4,0 10,0 7,0 6,0 27
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GOLONKA Albert 1976 M 905 23.08.2021 864
2 KOSMAL Dawid 2004 M 885 23.08.2021 892
3 MICHALCZYK Jakub 1998 M 908 23.08.2021 290
4 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 911 23.08.2021 277