II liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2021-12-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-22 15:00 43 KS „Golden Masters” Korczyna - UKS MOSiR Dukla
2022-01-14 19:00 44 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - SMS Jarosław II 6:4
1 1 A KRUKAR Piotr X ADAMSKI Łukasz 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 1:0
2 2 C JURCZAK Michał W DZIUKIEWICZ Kamil 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:7) 2:0
3 1 B CHMIELOWSKI Jakub Y MARCINOWSKI Krzysztof 2:3 (11:6, 7:11, 6:11, 11:7, 4:11) 2:1
4 2 D SPOREK Szymon Z BRUD Szymon 3:1 (13:11, 11:8, 10:12, 11:4) 3:1
5 1 A JURCZAK Michał
KRUKAR Piotr
X MARCINOWSKI Krzysztof
DZIUKIEWICZ Kamil
0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 3:2
6 2 C CHMIELOWSKI Jakub
SPOREK Szymon
W BRUD Szymon
ADAMSKI Łukasz
3:0 (11:3, 11:9, 11:5) 4:2
7 1 A KRUKAR Piotr Y MARCINOWSKI Krzysztof 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 4:3
8 2 C JURCZAK Michał Z BRUD Szymon 2:3 (11:8, 12:10, 6:11, 6:11, 3:11) 4:4
9 1 B CHMIELOWSKI Jakub X ADAMSKI Łukasz 3:1 (11:5, 11:13, 11:7, 11:6) 5:4
10 2 D SPOREK Szymon W DZIUKIEWICZ Kamil 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 6:4
2021-12-14 19:00 45 UKS „Płomień” Limanowa - KS „Gorce” Nowy Targ 6:4
1 1 A KOSMAL Dawid X KLAG Wiktor 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) 1:0
2 2 C SUŁKOWSKI Bartosz W CZYSZCZOŃ Jakub 3:0 (11:4, 12:10, 11:3) 2:0
3 1 B MICHALCZYK Jakub Y MOZDYNIEWICZ Marek 2:3 (11:9, 9:11, 12:10, 4:11, 4:11) 2:1
4 2 D GOLONKA Albert Z KLAG Tomasz 0:3 (9:11, 2:11, 7:11) 2:2
5 1 A MICHALCZYK Jakub
GOLONKA Albert
X CZYSZCZOŃ Jakub
KLAG Tomasz
0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 2:3
6 2 C SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
W MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Wiktor
3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 3:3
7 1 A KOSMAL Dawid Y MOZDYNIEWICZ Marek 3:1 (10:12, 11:6, 11:9, 11:6) 4:3
8 2 C SUŁKOWSKI Bartosz Z KLAG Tomasz 3:1 (12:10, 9:11, 11:7, 12:10) 5:3
9 1 B MICHALCZYK Jakub X KLAG Wiktor 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 6:3
10 2 D GOLONKA Albert W CZYSZCZOŃ Jakub 0:3 (5:11, 8:11, 12:14) 6:4
2022-01-22 17:00 46 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice
2021-12-09 18:30 47 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków 3:7
1 1 A GOŁDA Gabriel X BOGACZ Wojciech 2:3 (6:11, 8:11, 12:10, 11:7, 7:11) 0:1
2 2 C BARAN Sebastian W KNAGA Łukasz 1:3 (11:5, 11:13, 8:11, 6:11) 0:2
3 1 B RACZEK Marcin Y KOŁEK Maciej 2:3 (11:8, 13:11, 12:14, 8:11, 7:11) 0:3
4 2 D MLECZKO Bartłomiej Z KARMOLIŃSKI Maciej 0:3 (9:11, 4:11, 7:11) 0:4
5 1 A RACZEK Marcin
BARAN Sebastian
X KARMOLIŃSKI Maciej
KOŁEK Maciej
3:0 (11:9, 11:5, 11:8) 1:4
6 2 C GOŁDA Gabriel
MLECZKO Bartłomiej
W BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
3:2 (7:11, 11:3, 5:11, 11:8, 12:10) 2:4
7 1 A GOŁDA Gabriel Y KOŁEK Maciej 3:1 (12:10, 8:11, 12:10, 11:8) 3:4
8 2 C BARAN Sebastian Z KARMOLIŃSKI Maciej 2:3 (11:13, 12:10, 12:10, 9:11, 5:11) 3:5
9 1 B RACZEK Marcin X BOGACZ Wojciech 2:3 (11:13, 11:9, 11:6, 8:11, 5:11) 3:6
10 2 D MLECZKO Bartłomiej W KNAGA Łukasz 2:3 (1:11, 11:8, 11:4, 8:11, 5:11) 3:7
2022-01-17 17:00 48 KU AZS Politechnika Rzeszów III - LUKS „Galux” Skrzyszów 10:0
1 1 A SEROKA Szymon X GALUS Mateusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 1:0
2 2 C KOŁODZIEJ Krystian W PUSZKARIOW Konstantyn 3:0 (11:8, 11:6, 13:11) 2:0
3 1 B LILIEN Aleksander Y FLAUMENHAFT Jacek 3:2 (11:7, 6:11, 11:13, 11:5, 12:10) 3:0
4 2 D DOMIN Maciej Z KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 4:0
5 1 A KOŁODZIEJ Krystian
DOMIN Maciej
X FLAUMENHAFT Jacek
KĄDZIOŁKA Bartłomiej
3:2 (7:11, 11:5, 8:11, 11:7, 11:6) 5:0
6 2 C SEROKA Szymon
LILIEN Aleksander
W GALUS Mateusz
PUSZKARIOW Konstantyn
3:2 (11:9, 11:6, 6:11, 9:11, 11:6) 6:0
7 1 A SEROKA Szymon Y FLAUMENHAFT Jacek 3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:9) 7:0
8 2 C KOŁODZIEJ Krystian Z KĄDZIOŁKA Bartłomiej 3:0 (11:1, 11:2, 11:3) 8:0
9 1 B LILIEN Aleksander X GALUS Mateusz 3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:9) 9:0
10 2 D DOMIN Maciej W PUSZKARIOW Konstantyn 3:2 (11:4, 7:11, 10:12, 11:8, 11:8) 10:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 2m@kozts.pl.
Drużyna KS „Golden Masters” Korczyna przejęła miejsce od UKS „Villa Verde” Olesno II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy