II liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2021-11-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-27 12:00 37 SMS Jarosław II - KS „Golden Masters” Korczyna 7:3
1 1 A JADAM Dawid X KIEŁB Dariusz 0:3 (12:14, 7:11, 13:15) 0:1
2 2 C MARCINOWSKI Krzysztof W THILAKARATHNA Amila 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) 1:1
3 1 B DZIUKIEWICZ Kamil Y WOJDYŁA Damian 1:3 (11:8, 2:11, 5:11, 5:11) 1:2
4 2 D BRUD Szymon Z PELCZAR Dawid 3:2 (6:11, 11:8, 9:11, 11:6, 13:11) 2:2
5 1 A DZIUKIEWICZ Kamil
JADAM Dawid
X WENC Maciej
KIEŁB Dariusz
3:1 (12:10, 5:11, 11:7, 11:4) 3:2
6 2 C MARCINOWSKI Krzysztof
BRUD Szymon
W WOJDYŁA Damian
THILAKARATHNA Amila
3:1 (11:4, 11:7, 7:11, 11:9) 4:2
7 1 A JADAM Dawid Y WOJDYŁA Damian 3:2 (11:4, 11:9, 8:11, 3:11, 11:6) 5:2
8 2 C MARCINOWSKI Krzysztof Z PELCZAR Dawid 3:1 (11:5, 9:11, 11:4, 11:8) 6:2
9 1 B ADAMSKI Łukasz X KIEŁB Dariusz 0:3 (4:11, 4:11, 8:11) 6:3
10 2 D BRUD Szymon W THILAKARATHNA Amila 3:0 (13:11, 12:10, 11:6) 7:3
2021-11-20 16:00 38 KS „Gorce” Nowy Targ - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 7:3
1 1 A KLAG Tomasz X SPOREK Szymon 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 1:0
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W JURCZAK Michał 1:3 (12:10, 9:11, 10:12, 5:11) 1:1
3 1 B KLAG Wiktor Y KRUKAR Piotr 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) 2:1
4 2 D CZYSZCZOŃ Jakub Z CHMIELOWSKI Jakub 3:2 (9:11, 10:12, 11:9, 12:10, 12:10) 3:1
5 1 A MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Wiktor
X JURCZAK Michał
KRUKAR Piotr
0:3 (9:11, 4:11, 4:11) 3:2
6 2 C CZYSZCZOŃ Jakub
KLAG Tomasz
W CHMIELOWSKI Jakub
SPOREK Szymon
3:0 (11:3, 11:8, 11:7) 4:2
7 1 A KLAG Tomasz Y KRUKAR Piotr 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) 5:2
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z CHMIELOWSKI Jakub 3:1 (11:7, 11:3, 9:11, 11:9) 6:2
9 1 B KLAG Wiktor X SPOREK Szymon 1:3 (8:11, 12:10, 11:13, 8:11) 6:3
10 2 D CZYSZCZOŃ Jakub W JURCZAK Michał 3:2 (9:11, 11:3, 9:11, 11:7, 11:8) 7:3
2021-11-27 16:00 39 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS „Płomień” Limanowa 6:4
1 1 A KOŁODZIEJ Szymon X MICHALCZYK Jakub 3:2 (8:11, 11:6, 11:7, 8:11, 11:7) 1:0
2 2 C MADZULA Paweł W SUŁKOWSKI Bartosz 3:1 (11:3, 4:11, 11:9, 12:10) 2:0
3 1 B KAIM Adrian Y GOLONKA Albert 3:2 (9:11, 14:16, 11:3, 11:9, 11:7) 3:0
4 2 D BOLSĘGA Paweł Z KOSMAL Dawid 0:3 (6:11, 12:14, 8:11) 3:1
5 1 A KAIM Adrian
KOŁODZIEJ Szymon
X MICHALCZYK Jakub
GOLONKA Albert
3:2 (11:13, 11:7, 11:3, 7:11, 11:9) 4:1
6 2 C BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
W SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
3:1 (11:9, 7:11, 12:10, 12:10) 5:1
7 1 A KOŁODZIEJ Szymon Y GOLONKA Albert 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 6:1
8 2 C MADZULA Paweł Z KOSMAL Dawid 2:3 (4:11, 11:5, 11:9, 6:11, 8:11) 6:2
9 1 B KAIM Adrian X MICHALCZYK Jakub 0:3 (9:11, 9:11, 13:15) 6:3
10 2 D BOLSĘGA Paweł W SUŁKOWSKI Bartosz 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 6:4
2021-11-27 16:00 40 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KU AZS Politechnika Rzeszów III 8:2
1 1 A BIAŁCZYK Łukasz X SEROKA Szymon 3:0 (13:11, 11:5, 11:9) 1:0
2 2 C OSIKA Sławomir W KOŁODZIEJ Krystian 3:1 (12:14, 11:9, 11:9, 11:9) 2:0
3 1 B CHYC Tomasz Y DOMIN Maciej 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 11:8) 3:0
4 2 D JANIK Tomasz Z LILIEN Aleksander 3:1 (13:15, 11:7, 12:10, 11:6) 4:0
5 1 A CHYC Tomasz
BIAŁCZYK Łukasz
X SEROKA Szymon
LILIEN Aleksander
3:2 (11:9, 8:11, 6:11, 11:7, 11:4) 5:0
6 2 C JANIK Tomasz
OSIKA Sławomir
W KOŁODZIEJ Krystian
DOMIN Maciej
3:2 (11:13, 11:7, 11:5, 10:12, 11:8) 6:0
7 1 A BIAŁCZYK Łukasz Y DOMIN Maciej 3:0 (11:8, 11:4, 12:10) 7:0
8 2 C OSIKA Sławomir Z LILIEN Aleksander 3:1 (11:9, 11:7, 5:11, 11:5) 8:0
9 1 B CHYC Tomasz X SEROKA Szymon 2:3 (7:11, 10:12, 11:9, 15:13, 11:13) 8:1
10 2 D JANIK Tomasz W KOŁODZIEJ Krystian 1:3 (11:4, 8:11, 8:11, 7:11) 8:2
do ustalenia 41 UKS MOSiR Dukla - MKS „Skawa” Wadowice
2021-12-05 14:00 42 KS „Bronowianka” Kraków - LUKS „Galux” Skrzyszów 5:5
1 1 A KARMOLIŃSKI Maciej X PUSZKARIOW Konstantyn 0:3 (9:11, 10:12, 5:11) 0:1
2 2 C KOŁEK Maciej W FLAUMENHAFT Jacek 3:1 (11:8, 7:11, 12:10, 11:6) 1:1
3 1 B KNAGA Łukasz Y TABOR Marcin 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) 2:1
4 2 D BOGACZ Wojciech Z GALUS Mateusz 2:3 (12:10, 5:11, 11:4, 9:11, 8:11) 2:2
5 1 A KARMOLIŃSKI Maciej
KOŁEK Maciej
X TABOR Marcin
FLAUMENHAFT Jacek
3:1 (11:7, 11:7, 6:11, 12:10) 3:2
6 2 C BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
W GALUS Mateusz
PUSZKARIOW Konstantyn
2:3 (11:13, 11:9, 11:13, 11:8, 6:11) 3:3
7 1 A KARMOLIŃSKI Maciej Y TABOR Marcin 3:1 (11:4, 9:11, 11:7, 11:7) 4:3
8 2 C KOŁEK Maciej Z GALUS Mateusz 3:1 (11:7, 11:7, 6:11, 11:9) 5:3
9 1 B KNAGA Łukasz X PUSZKARIOW Konstantyn 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) 5:4
10 2 D BOGACZ Wojciech W FLAUMENHAFT Jacek 1:3 (10:12, 12:10, 4:11, 7:11) 5:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 2m@kozts.pl.
Drużyna KS „Golden Masters” Korczyna przejęła miejsce od UKS „Villa Verde” Olesno II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy