II liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2021-10-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-11 17:00 31 KS „Golden Masters” Korczyna - KS „Gorce” Nowy Targ 4:6
1 1 A WENC Maciej X KLAG Tomasz 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 0:1
2 2 C WOJDYŁA Damian W CZYSZCZOŃ Jakub 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 1:1
3 1 B KIEŁB Dariusz Y KLAG Wiktor 3:1 (11:8, 4:11, 11:5, 13:11) 2:1
4 2 D PELCZAR Dawid Z MOZDYNIEWICZ Marek 1:3 (11:9, 7:11, 4:11, 5:11) 2:2
5 1 A WOJDYŁA Damian
KIEŁB Dariusz
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Wiktor
0:3 (7:11, 10:12, 4:11) 2:3
6 2 C PELCZAR Dawid
WENC Maciej
W CZYSZCZOŃ Jakub
KLAG Tomasz
0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 2:4
7 1 A WENC Maciej Y KLAG Wiktor 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 2:5
8 2 C WOJDYŁA Damian Z MOZDYNIEWICZ Marek 3:2 (12:10, 6:11, 11:8, 10:12, 11:5) 3:5
9 1 B KIEŁB Dariusz X KLAG Tomasz 3:2 (11:8, 11:13, 10:12, 11:9, 11:7) 4:5
10 2 D PELCZAR Dawid W CZYSZCZOŃ Jakub 0:3 (7:11, 6:11, 3:11) 4:6
2021-10-31 16:00 32 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice 7:3
1 1 A PELCZAR Weronika X KAIM Adrian 1:3 (11:13, 11:5, 8:11, 7:11) 0:1
2 2 C CHMIELOWSKI Jakub W MADZULA Paweł 3:1 (11:3, 9:11, 11:3, 11:8) 1:1
3 1 B SPOREK Szymon Y KOŁODZIEJ Szymon 3:1 (14:12, 11:9, 11:13, 11:9) 2:1
4 2 D JURCZAK Michał Z BOLSĘGA Paweł 3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:6) 3:1
5 1 A JURCZAK Michał
CHMIELOWSKI Jakub
X KAIM Adrian
MADZULA Paweł
3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 4:1
6 2 C PELCZAR Weronika
SPOREK Szymon
W BOLSĘGA Paweł
KOŁODZIEJ Szymon
1:3 (9:11, 10:12, 11:8, 6:11) 4:2
7 1 A PELCZAR Weronika Y KOŁODZIEJ Szymon 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 4:3
8 2 C CHMIELOWSKI Jakub Z BOLSĘGA Paweł 3:1 (11:8, 6:11, 11:9, 11:8) 5:3
9 1 B SPOREK Szymon X KAIM Adrian 3:0 (11:2, 11:9, 11:8) 6:3
10 2 D JURCZAK Michał W MADZULA Paweł 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) 7:3
2021-10-31 11:00 33 UKS „Płomień” Limanowa - „Witmar-Podwawelski” Kraków 4:6
1 1 A MICHALCZYK Jakub X JANIK Tomasz 3:2 (9:11, 11:8, 11:7, 6:11, 13:11) 1:0
2 2 C SUŁKOWSKI Bartosz W OSIKA Sławomir 3:1 (11:6, 4:11, 11:5, 11:8) 2:0
3 1 B KOSMAL Dawid Y BIAŁCZYK Łukasz 3:2 (11:13, 11:4, 11:4, 5:11, 13:11) 3:0
4 2 D GOLONKA Albert Z CHYC Tomasz 1:3 (8:11, 13:11, 8:11, 3:11) 3:1
5 1 A SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
X CHYC Tomasz
BIAŁCZYK Łukasz
2:3 (6:11, 12:10, 7:11, 11:8, 4:11) 3:2
6 2 C MICHALCZYK Jakub
GOLONKA Albert
W JANIK Tomasz
OSIKA Sławomir
2:3 (11:9, 6:11, 13:11, 9:11, 9:11) 3:3
7 1 A MICHALCZYK Jakub Y STRZAŁKA Marek 3:0 (11:7, 11:4, 11:3) 4:3
8 2 C SUŁKOWSKI Bartosz Z CHYC Tomasz 2:3 (13:11, 11:9, 6:11, 10:12, 9:11) 4:4
9 1 B KOSMAL Dawid X JANIK Tomasz 2:3 (11:8, 8:11, 11:13, 11:3, 9:11) 4:5
10 2 D GOLONKA Albert W OSIKA Sławomir 1:3 (6:11, 11:3, 7:11, 6:11) 4:6
2021-10-30 14:00 34 MKS „Skawa” Wadowice - SMS Jarosław II 4:6
1 1 A GOŁDA Gabriel X ZIELIŃSKI Konrad 3:1 (11:7, 11:5, 4:11, 11:9) 1:0
2 2 C BARAN Sebastian W BRUD Szymon 2:3 (13:15, 8:11, 11:7, 11:9, 9:11) 1:1
3 1 B RACZEK Marcin Y MARCINOWSKI Krzysztof 1:3 (12:10, 7:11, 6:11, 6:11) 1:2
4 2 D MLECZKO Bartłomiej Z JADAM Dawid 2:3 (9:11, 11:8, 12:14, 11:9, 10:12) 1:3
5 1 A GOŁDA Gabriel
MLECZKO Bartłomiej
X MARCINOWSKI Krzysztof
BRUD Szymon
2:3 (6:11, 1:11, 11:6, 11:5, 4:11) 1:4
6 2 C JURZAK Łukasz
RACZEK Marcin
W ZIELIŃSKI Konrad
JADAM Dawid
0:3 (10:12, 9:11, 6:11) 1:5
7 1 A GOŁDA Gabriel Y MARCINOWSKI Krzysztof 1:3 (10:12, 4:11, 11:9, 7:11) 1:6
8 2 C BARAN Sebastian Z JADAM Dawid 3:2 (7:11, 11:8, 9:11, 11:8, 11:8) 2:6
9 1 B RACZEK Marcin X ZIELIŃSKI Konrad 3:1 (11:6, 12:10, 8:11, 11:4) 3:6
10 2 D MLECZKO Bartłomiej W BRUD Szymon 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:8) 4:6
2021-10-31 11:00 35 LUKS „Galux” Skrzyszów - UKS MOSiR Dukla 4:6
1 1 A FLAUMENHAFT Jacek X IWANIUCH Rafał 2:3 (15:13, 11:13, 12:10, 8:11, 6:11) 0:1
2 2 C GALUS Mateusz W OLBRYCHT Michał 0:3 (7:11, 3:11, 9:11) 0:2
3 1 B PUSZKARIOW Konstantyn Y GAŁUSZKA Jacek 3:0 (11:9, 14:12, 11:9) 1:2
4 2 D TABOR Marcin Z MAGULSKI Damian 2:3 (6:11, 11:5, 10:12, 11:9, 11:13) 1:3
5 1 A TABOR Marcin
PUSZKARIOW Konstantyn
X GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
0:3 (10:12, 9:11, 9:11) 1:4
6 2 C GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
W MAGULSKI Damian
IWANIUCH Rafał
2:3 (14:12, 11:13, 11:9, 5:11, 9:11) 1:5
7 1 A FLAUMENHAFT Jacek Y GAŁUSZKA Jacek 3:0 (17:15, 11:5, 11:4) 2:5
8 2 C GALUS Mateusz Z MAGULSKI Damian 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 3:5
9 1 B PUSZKARIOW Konstantyn X IWANIUCH Rafał 3:1 (8:11, 11:8, 11:5, 14:12) 4:5
10 2 D TABOR Marcin W OLBRYCHT Michał 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 4:6
2021-10-25 17:00 36 KU AZS Politechnika Rzeszów III - KS „Bronowianka” Kraków 7:3
1 1 A SEROKA Szymon X KARMOLIŃSKI Maciej 3:2 (11:7, 11:6, 12:14, 10:12, 11:8) 1:0
2 2 C KOŁODZIEJ Krystian W KOŁEK Maciej 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 2:0
3 1 B LILIEN Aleksander Y KNAGA Łukasz 3:2 (6:11, 7:11, 11:6, 11:2, 11:7) 3:0
4 2 D DOMIN Maciej Z BOGACZ Wojciech 3:1 (6:11, 11:8, 11:9, 19:17) 4:0
5 1 A SEROKA Szymon
LILIEN Aleksander
X KARMOLIŃSKI Maciej
KOŁEK Maciej
1:3 (11:13, 6:11, 11:6, 7:11) 4:1
6 2 C KOŁODZIEJ Krystian
DOMIN Maciej
W BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
3:0 (13:11, 11:8, 11:7) 5:1
7 1 A SEROKA Szymon Y KNAGA Łukasz 2:3 (11:4, 4:11, 12:10, 6:11, 12:14) 5:2
8 2 C KOŁODZIEJ Krystian Z BOGACZ Wojciech 3:2 (11:7, 11:9, 10:12, 6:11, 12:10) 6:2
9 1 B LILIEN Aleksander X KARMOLIŃSKI Maciej 1:3 (8:11, 5:11, 15:13, 6:11) 6:3
10 2 D DOMIN Maciej W KOŁEK Maciej 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 7:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 2m@kozts.pl.
Drużyna KS „Golden Masters” Korczyna przejęła miejsce od UKS „Villa Verde” Olesno II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy