II liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2021-10-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-13 17:00 25 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Golden Masters” Korczyna 4:6
1 1 A KOŁODZIEJ Szymon X WENC Maciej 3:1 (11:4, 12:14, 11:4, 11:5) 1:0
2 2 C MADZULA Paweł W KIEŁB Dariusz 1:3 (6:11, 11:6, 5:11, 6:11) 1:1
3 1 B BOLSĘGA Paweł Y WOJDYŁA Damian 0:3 (2:11, 5:11, 6:11) 1:2
4 2 D KAIM Adrian Z PELCZAR Dawid 2:3 (11:9, 5:11, 11:6, 6:11, 2:11) 1:3
5 1 A KAIM Adrian
KOŁODZIEJ Szymon
X PELCZAR Dawid
WOJDYŁA Damian
3:1 (11:6, 12:14, 11:8, 11:9) 2:3
6 2 C BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
W WENC Maciej
KIEŁB Dariusz
1:3 (11:7, 11:13, 6:11, 9:11) 2:4
7 1 A KOŁODZIEJ Szymon Y WOJDYŁA Damian 1:3 (6:11, 4:11, 18:16, 8:11) 2:5
8 2 C MADZULA Paweł Z PELCZAR Dawid 3:0 (11:8, 11:7, 13:11) 3:5
9 1 B BOLSĘGA Paweł X WENC Maciej 3:2 (7:11, 11:7, 11:13, 11:8, 11:2) 4:5
10 2 D KAIM Adrian W KIEŁB Dariusz 0:3 (10:12, 5:11, 10:12) 4:6
2021-11-07 16:00 26 „Witmar-Podwawelski” Kraków - MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno 5:5
1 1 A OSIKA Sławomir X SPOREK Szymon 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 1:0
2 2 C STRZAŁKA Marek W JURCZAK Michał 0:3 (1:11, 7:11, 1:11) 1:1
3 1 B JANIK Tomasz Y KRUKAR Piotr 3:1 (11:4, 8:11, 11:2, 17:15) 2:1
4 2 D BIAŁCZYK Łukasz Z CHMIELOWSKI Jakub 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 12:10) 3:1
5 1 A JANIK Tomasz
OSIKA Sławomir
X CHMIELOWSKI Jakub
SPOREK Szymon
3:2 (13:11, 11:3, 11:13, 6:11, 11:5) 4:1
6 2 C STRZAŁKA Marek
BIAŁCZYK Łukasz
W JURCZAK Michał
KRUKAR Piotr
1:3 (11:9, 5:11, 5:11, 4:11) 4:2
7 1 A OSIKA Sławomir Y KRUKAR Piotr 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 5:2
8 2 C STRZAŁKA Marek Z CHMIELOWSKI Jakub 0:3 (3:11, 1:11, 5:11) 5:3
9 1 B JANIK Tomasz X SPOREK Szymon 2:3 (9:11, 11:9, 6:11, 11:7, 11:13) 5:4
10 2 D BIAŁCZYK Łukasz W JURCZAK Michał 0:3 (6:11, 10:12, 6:11) 5:5
2021-11-28 14:00 27 KU AZS Politechnika Rzeszów III - UKS „Płomień” Limanowa 7:3
1 1 A LILIEN Aleksander X SUŁKOWSKI Bartosz 3:0 (11:8, 13:11, 11:8) 1:0
2 2 C KOŁODZIEJ Krystian W MICHALCZYK Jakub 3:1 (11:7, 11:5, 7:11, 11:6) 2:0
3 1 B SEROKA Szymon Y GOLONKA Albert 3:1 (11:4, 9:11, 11:9, 11:9) 3:0
4 2 D DOMIN Maciej Z KOSMAL Dawid 2:3 (11:5, 10:12, 11:5, 6:11, 6:11) 3:1
5 1 A SEROKA Szymon
LILIEN Aleksander
X MICHALCZYK Jakub
KOSMAL Dawid
3:0 (12:10, 13:11, 11:8) 4:1
6 2 C KOŁODZIEJ Krystian
DOMIN Maciej
W SUŁKOWSKI Bartosz
GOLONKA Albert
3:1 (11:9, 8:11, 11:6, 11:7) 5:1
7 1 A LILIEN Aleksander Y GOLONKA Albert 1:3 (7:11, 13:11, 9:11, 8:11) 5:2
8 2 C KOŁODZIEJ Krystian Z KOSMAL Dawid 1:3 (13:15, 11:5, 9:11, 8:11) 5:3
9 1 B SEROKA Szymon X SUŁKOWSKI Bartosz 3:1 (11:7, 8:11, 15:13, 11:7) 6:3
10 2 D DOMIN Maciej W MICHALCZYK Jakub 3:2 (11:5, 9:11, 9:11, 11:7, 11:7) 7:3
2021-10-17 15:30 28 KS „Gorce” Nowy Targ - MKS „Skawa” Wadowice 9:1
1 1 A KLAG Tomasz X GOŁDA Gabriel 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 1:0
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W JURZAK Łukasz 3:0 (11:5, 11:1, 11:4) 2:0
3 1 B KLAG Wiktor Y RACZEK Marcin 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 3:0
4 2 D CZYSZCZOŃ Jakub Z MLECZKO Bartłomiej 3:2 (10:12, 12:14, 11:9, 11:5, 11:4) 4:0
5 1 A CZYSZCZOŃ Jakub
KLAG Tomasz
X JURZAK Łukasz
RACZEK Marcin
3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 5:0
6 2 C MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Wiktor
W GOŁDA Gabriel
MLECZKO Bartłomiej
3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 6:0
7 1 A KLAG Tomasz Y RACZEK Marcin 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) 7:0
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z MLECZKO Bartłomiej 3:0 (13:11, 11:7, 11:5) 8:0
9 1 B KLAG Wiktor X GOŁDA Gabriel 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 10:12) 8:1
10 2 D CZYSZCZOŃ Jakub W JURZAK Łukasz 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 9:1
2021-10-23 14:30 29 SMS Jarosław II - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:6
1 1 A MARCINOWSKI Krzysztof X FLAUMENHAFT Jacek 3:2 (11:3, 11:7, 9:11, 6:11, 11:9) 1:0
2 2 C JADAM Dawid W GALUS Mateusz 2:3 (11:9, 8:11, 11:13, 11:6, 7:11) 1:1
3 1 B BRUD Szymon Y PUSZKARIOW Konstantyn 1:3 (12:14, 11:9, 7:11, 7:11) 1:2
4 2 D ZIELIŃSKI Konrad Z NOSAL Mirosław 2:3 (8:11, 8:11, 12:10, 11:4, 8:11) 1:3
5 1 A MARCINOWSKI Krzysztof
BRUD Szymon
X NOSAL Mirosław
PUSZKARIOW Konstantyn
3:0 (11:4, 11:9, 12:10) 2:3
6 2 C ZIELIŃSKI Konrad
JADAM Dawid
W GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
3:1 (11:9, 5:11, 11:8, 11:8) 3:3
7 1 A MARCINOWSKI Krzysztof Y PUSZKARIOW Konstantyn 2:3 (11:6, 11:2, 8:11, 10:12, 8:11) 3:4
8 2 C JADAM Dawid Z NOSAL Mirosław 3:1 (11:9, 11:8, 8:11, 11:5) 4:4
9 1 B BRUD Szymon X FLAUMENHAFT Jacek 1:3 (11:9, 9:11, 4:11, 5:11) 4:5
10 2 D ZIELIŃSKI Konrad W GALUS Mateusz 2:3 (6:11, 9:11, 12:10, 11:9, 10:12) 4:6
2021-11-13 13:00 30 UKS MOSiR Dukla - KS „Bronowianka” Kraków 4:6
1 1 A IWANIUCH Rafał X KOŁEK Maciej 1:3 (7:11, 9:11, 11:5, 5:11) 0:1
2 2 C GAŁUSZKA Jacek W KARMOLIŃSKI Maciej 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 0:2
3 1 B OLBRYCHT Michał Y BOGACZ Wojciech 3:1 (11:7, 11:13, 12:10, 11:6) 1:2
4 2 D MAGULSKI Damian Z KNAGA Łukasz 3:1 (13:11, 11:8, 7:11, 11:9) 2:2
5 1 A GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
X KARMOLIŃSKI Maciej
KOŁEK Maciej
2:3 (9:11, 11:7, 11:7, 5:11, 9:11) 2:3
6 2 C MAGULSKI Damian
IWANIUCH Rafał
W BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
3:1 (11:5, 11:5, 7:11, 11:5) 3:3
7 1 A IWANIUCH Rafał Y BOGACZ Wojciech 3:2 (11:6, 11:8, 8:11, 10:12, 12:10) 4:3
8 2 C GAŁUSZKA Jacek Z KNAGA Łukasz 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 4:4
9 1 B OLBRYCHT Michał X KOŁEK Maciej 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 4:5
10 2 D MAGULSKI Damian W KARMOLIŃSKI Maciej 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 4:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 2m@kozts.pl.
Drużyna KS „Golden Masters” Korczyna przejęła miejsce od UKS „Villa Verde” Olesno II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy