II liga mężczyzn => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2021-09-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-09-26 11:00 1 KU AZS Politechnika Rzeszów III - KS „Golden Masters” Korczyna 3:7
1 1 A SEROKA Szymon X KIEŁB Dariusz 0:3 (6:11, 13:15, 9:11) 0:1
2 2 C KOŁODZIEJ Krystian W WOJDYŁA Damian 0:3 (5:11, 9:11, 1:11) 0:2
3 1 B LILIEN Aleksander Y BŁOCHO Przemysław 3:1 (8:11, 12:10, 11:7, 11:9) 1:2
4 2 D DOMIN Maciej Z SINKEVYCH Bohdan 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 1:3
5 1 A SEROKA Szymon
LILIEN Aleksander
X BŁOCHO Przemysław
KIEŁB Dariusz
2:3 (11:7, 9:11, 8:11, 11:4, 6:11) 1:4
6 2 C KOŁODZIEJ Krystian
DOMIN Maciej
W WOJDYŁA Damian
SINKEVYCH Bohdan
1:3 (12:14, 11:9, 8:11, 9:11) 1:5
7 1 A SEROKA Szymon Y BŁOCHO Przemysław 3:1 (11:6, 11:7, 5:11, 11:5) 2:5
8 2 C KOŁODZIEJ Krystian Z SINKEVYCH Bohdan 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 2:6
9 1 B LILIEN Aleksander X KIEŁB Dariusz 0:3 (10:12, 4:11, 8:11) 2:7
10 2 D DOMIN Maciej W WOJDYŁA Damian 3:1 (6:11, 12:10, 11:9, 11:9) 3:7
2021-09-19 16:00 2 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - MKS „Skawa” Wadowice 10:0
1 1 A JURCZAK Michał X GOŁDA Gabriel 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 1:0
2 2 C CHMIELOWSKI Jakub W MLECZKO Bartłomiej 3:2 (13:11, 11:13, 11:8, 9:11, 11:2) 2:0
3 1 B KRUKAR Piotr Y RACZEK Marcin 3:1 (11:8, 14:12, 9:11, 11:9) 3:0
4 2 D SPOREK Szymon Z JURZAK Łukasz 3:0 (11:2, 11:7, 11:7) 4:0
5 1 A JURCZAK Michał
KRUKAR Piotr
X GOŁDA Gabriel
MLECZKO Bartłomiej
3:1 (13:11, 11:7, 11:13, 11:7) 5:0
6 2 C CHMIELOWSKI Jakub
SPOREK Szymon
W JURZAK Łukasz
RACZEK Marcin
3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 6:0
7 1 A JURCZAK Michał Y RACZEK Marcin 3:1 (11:6, 11:8, 13:15, 13:11) 7:0
8 2 C CHMIELOWSKI Jakub Z JURZAK Łukasz 3:0 (11:1, 11:3, 11:5) 8:0
9 1 B KRUKAR Piotr X GOŁDA Gabriel 3:1 (14:12, 11:7, 9:11, 11:7) 9:0
10 2 D SPOREK Szymon W MLECZKO Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:2, 11:8) 10:0
2021-10-24 14:00 3 UKS „Płomień” Limanowa - LUKS „Galux” Skrzyszów 9:1
1 1 A KOSMAL Dawid X GALUS Mateusz 3:0 (11:9, 12:10, 11:3) 1:0
2 2 C SUŁKOWSKI Bartosz W PUSZKARIOW Konstantyn 3:1 (11:8, 11:4, 7:11, 11:3) 2:0
3 1 B GOLONKA Albert Y FLAUMENHAFT Jacek 3:1 (13:11, 6:11, 11:5, 11:9) 3:0
4 2 D MICHALCZYK Jakub Z TABOR Marcin 3:2 (11:6, 12:14, 6:11, 11:7, 11:6) 4:0
5 1 A MICHALCZYK Jakub
GOLONKA Albert
X TABOR Marcin
PUSZKARIOW Konstantyn
2:3 (11:3, 8:11, 11:8, 8:11, 8:11) 4:1
6 2 C SUŁKOWSKI Bartosz
KOSMAL Dawid
W GALUS Mateusz
FLAUMENHAFT Jacek
3:0 (11:7, 11:4, 11:4) 5:1
7 1 A KOSMAL Dawid Y FLAUMENHAFT Jacek 3:0 (11:8, 11:4, 11:2) 6:1
8 2 C SUŁKOWSKI Bartosz Z TABOR Marcin 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 7:1
9 1 B GOLONKA Albert X GALUS Mateusz 3:0 (11:3, 12:10, 11:5) 8:1
10 2 D MICHALCZYK Jakub W PUSZKARIOW Konstantyn 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 9:1
2021-10-03 18:00 4 „Witmar-Podwawelski” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków 9:1
1 1 A OSIKA Sławomir X KOŁEK Maciej 3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 11:7) 1:0
2 2 C BIAŁCZYK Łukasz W KOPACKI Paweł 3:0 (15:13, 11:8, 11:4) 2:0
3 1 B CHYC Tomasz Y BOGACZ Wojciech 3:0 (11:9, 11:9, 11:3) 3:0
4 2 D STRZAŁKA Marek Z KNAGA Łukasz 0:3 (9:11, 8:11, 3:11) 3:1
5 1 A CHYC Tomasz
BIAŁCZYK Łukasz
X KOPACKI Paweł
KNAGA Łukasz
3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 4:1
6 2 C JANIK Tomasz
OSIKA Sławomir
W BOGACZ Wojciech
KOŁEK Maciej
3:1 (11:7, 11:5, 11:13, 11:9) 5:1
7 1 A OSIKA Sławomir Y BOGACZ Wojciech 3:0 (11:6, 11:2, 11:9) 6:1
8 2 C BIAŁCZYK Łukasz Z KNAGA Łukasz 3:1 (11:9, 8:11, 11:6, 11:2) 7:1
9 1 B CHYC Tomasz X KOŁEK Maciej 3:1 (11:13, 11:5, 11:7, 11:9) 8:1
10 2 D STRZAŁKA Marek W KOPACKI Paweł 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 9:1
2021-10-17 16:00 5 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - UKS MOSiR Dukla 7:3
1 1 A KOŁODZIEJ Szymon X GAŁUSZKA Jacek 3:0 (13:11, 11:8, 11:6) 1:0
2 2 C KAIM Adrian W IWANIUCH Rafał 2:3 (9:11, 11:8, 8:11, 11:7, 8:11) 1:1
3 1 B MADZULA Paweł Y OLBRYCHT Michał 3:0 (11:5, 12:10, 13:11) 2:1
4 2 D BOLSĘGA Paweł Z MAGULSKI Damian 3:0 (16:14, 11:5, 11:8) 3:1
5 1 A KAIM Adrian
KOŁODZIEJ Szymon
X GAŁUSZKA Jacek
OLBRYCHT Michał
2:3 (11:9, 10:12, 11:3, 5:11, 6:11) 3:2
6 2 C BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
W MAGULSKI Damian
IWANIUCH Rafał
3:2 (6:11, 12:10, 9:11, 11:6, 12:10) 4:2
7 1 A KOŁODZIEJ Szymon Y OLBRYCHT Michał 3:1 (10:12, 12:10, 11:7, 12:10) 5:2
8 2 C KAIM Adrian Z MAGULSKI Damian 3:1 (11:6, 11:4, 11:13, 11:7) 6:2
9 1 B MADZULA Paweł X GAŁUSZKA Jacek 3:2 (12:10, 11:8, 8:11, 7:11, 11:8) 7:2
10 2 D BOLSĘGA Paweł W IWANIUCH Rafał 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) 7:3
2021-10-15 19:00 6 KS „Gorce” Nowy Targ - SMS Jarosław II 6:4
1 1 A KLAG Tomasz X JADAM Dawid 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 1:0
2 2 C MOZDYNIEWICZ Marek W ZIELIŃSKI Konrad 3:1 (11:5, 8:11, 11:5, 11:7) 2:0
3 1 B KLAG Wiktor Y BRUD Szymon 1:3 (10:12, 7:11, 11:9, 8:11) 2:1
4 2 D CZYSZCZOŃ Jakub Z ADAMSKI Łukasz 3:0 (11:5, 11:7, 12:10) 3:1
5 1 A CZYSZCZOŃ Jakub
KLAG Tomasz
X ZIELIŃSKI Konrad
JADAM Dawid
1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 8:11) 3:2
6 2 C MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Wiktor
W BRUD Szymon
ADAMSKI Łukasz
1:3 (6:11, 11:9, 2:11, 10:12) 3:3
7 1 A KLAG Tomasz Y BRUD Szymon 3:1 (11:6, 11:7, 10:12, 11:5) 4:3
8 2 C MOZDYNIEWICZ Marek Z ADAMSKI Łukasz 3:0 (11:2, 11:6, 11:1) 5:3
9 1 B KLAG Wiktor X JADAM Dawid 1:3 (10:12, 12:10, 10:12, 6:11) 5:4
10 2 D CZYSZCZOŃ Jakub W ZIELIŃSKI Konrad 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) 6:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 2m@kozts.pl.
Drużyna KS „Golden Masters” Korczyna przejęła miejsce od UKS „Villa Verde” Olesno II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy