V liga rejon Nowy Targ => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2020-11-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-22 11:00 9 KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Tornado” Waksmund 12:2 tak
1   A BOBAK Jacek W KOLASA Dawid 3:1 (9:11, 12:10, 11:7, 11:8) 1:0
2   B MUCHA Daniel X KOLASA Iwona 3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:6) 2:0
3   C ŚLUSARCZYK Michał Y KUNKA Aleksandra 3:2 (11:5, 9:11, 8:11, 11:6, 11:7) 3:0
4   D KAJFASZ Bogdan Z KAMIŃSKA Martyna 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) 4:0
5   A MUCHA Daniel
ŚLUSARCZYK Michał
W KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
0:3 (11:13, 9:11, 5:11) 4:1
6   B BOBAK Jacek
KAJFASZ Bogdan
X KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
2:3 (12:10, 9:11, 11:4, 10:12, 8:11) 4:2
7   A BOBAK Jacek X KOLASA Iwona 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 5:2
8   B MUCHA Daniel W KOLASA Dawid 3:1 (7:11, 11:7, 11:6, 11:9) 6:2
9   D KAJFASZ Bogdan Y KUNKA Aleksandra 3:1 (11:8, 11:9, 11:13, 11:8) 7:2
10   C ŚLUSARCZYK Michał Z KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:7, 12:10, 11:8) 8:2
11   A BOBAK Jacek Y KUNKA Aleksandra 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 9:2
12   C BOBAK Piotr W KOLASA Dawid 3:1 (7:11, 12:10, 11:5, 11:6) 10:2
13   B MUCHA Daniel Z KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 11:2
14   D KAJFASZ Bogdan X KOLASA Iwona 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) 12:2
2020-11-13 18:00 10 ULKS „Lachowice” II - LKS „Orawa” Jabłonka 7:7 tak
1   A KACHEL Jan W ŁOWAS Marcin 1:3 (10:12, 12:10, 6:11, 9:11) 0:1
2   B GRAJNY Piotr X KLUCZ Wojciech 2:3 (11:7, 7:11, 11:7, 10:12, 20:22) 0:2
3   C KACHEL Piotr Y LITWIAK Tadeusz 1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 9:11) 0:3
4   D BANAŚ Jan Z PALENIK Jerzy 3:2 (14:12, 11:8, 7:11, 12:14, 14:12) 1:3
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W ŁOWAS Marcin
LITWIAK Tadeusz
3:2 (11:9, 3:11, 4:11, 12:10, 11:7) 2:3
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X PALENIK Jerzy
KLUCZ Wojciech
3:1 (12:10, 7:11, 11:9, 11:9) 3:3
7   A KACHEL Jan X KLUCZ Wojciech 3:1 (11:5, 7:11, 11:8, 11:5) 4:3
8   B GRAJNY Piotr W ŁOWAS Marcin 0:3 (11:13, 5:11, 3:11) 4:4
9   D BANAŚ Jan Y LITWIAK Tadeusz 2:3 (11:9, 8:11, 11:7, 9:11, 12:14) 4:5
10   C KACHEL Piotr Z PALENIK Jerzy 3:1 (6:11, 11:5, 11:7, 11:6) 5:5
11   A KACHEL Jan Y LITWIAK Tadeusz 3:0 (11:8, 12:10, 11:9) 6:5
12   C KACHEL Piotr W ŁOWAS Marcin 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 6:6
13   B GRAJNY Piotr Z PAWLAK Piotr 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 7:6
14   D BANAŚ Jan X KLUCZ Wojciech 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 7:7
2020-11-21 14:00 11 MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Backhand” Andrychów 7:7 tak
1   A KRUPA Cezary W KONIECZNY Tomasz 2:3 (11:7, 6:11, 10:12, 11:8, 7:11) 0:1
2   B PIEKARCZYK Michał X BIL Maksymilian 3:0 (11:9, 11:3, 11:7) 1:1
3   C JOŃCZYK Bartłomiej Y OCHMAN Michał 0:3 (9:11, 11:13, 6:11) 1:2
4   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Z MERTA Rafał 3:1 (11:7, 6:11, 11:6, 11:4) 2:2
5   A PIEKARCZYK Michał
JOŃCZYK Bartłomiej
W OCHMAN Michał
MERTA Rafał
0:3 (10:12, 7:11, 4:11) 2:3
6   B JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
X KONIECZNY Tomasz
BIL Maksymilian
3:0 (12:10, 11:9, 13:11) 3:3
7   A KRUPA Cezary X BIL Maksymilian 3:1 (9:11, 11:6, 11:3, 11:7) 4:3
8   B PIEKARCZYK Michał W KONIECZNY Tomasz 3:2 (9:11, 8:11, 11:4, 11:8, 11:7) 5:3
9   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Y OCHMAN Michał 1:3 (14:12, 11:13, 5:11, 8:11) 5:4
10   C JOŃCZYK Bartłomiej Z MERTA Rafał 0:3 (6:11, 5:11, 12:14) 5:5
11   A KRUPA Cezary Y OCHMAN Michał 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 6:5
12   C JOŃCZYK Bartłomiej W KONIECZNY Tomasz 2:3 (11:8, 6:11, 11:9, 3:11, 10:12) 6:6
13   B PIEKARCZYK Michał Z MERTA Rafał 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 8:11) 6:7
14   D JĘDRZEJOWSKI Oskar X BIL Maksymilian 3:2 (11:9, 9:11, 6:11, 11:9, 11:7) 7:7
2020-11-23 17:00 12 „Power Rangers” Czarny Dunajec - KS „Gorce” Nowy Targ V 12:2 tak
1   A PALARZ Jan W KUROS Antoni 3:2 (11:9, 6:11, 12:14, 11:9, 11:8) 1:0
2   B PRACHARCZYK Krystian X KOWALCZYK Bartosz 3:2 (11:8, 7:11, 6:11, 11:1, 11:2) 2:0
3   C WINIARSKI Adam Y ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 3:0
4   D WŁODEK Sławomir Z CZYSZCZOŃ Robert 0:3 (8:11, 9:11, 12:14) 3:1
5   A BODZIONY Grzegorz
BANDYK Katarzyna
W KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
3:0 (12:10, 11:9, 11:8) 4:1
6   B SOWIŃSKI Ziemowit
BODZIONY Piotr
X CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
3:1 (7:11, 11:5, 11:9, 11:8) 5:1
7   A PALARZ Jan X KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) 6:1
8   B PRACHARCZYK Krystian W KUROS Antoni 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) 7:1
9   D SOWIŃSKI Ziemowit Y ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) 8:1
10   C WINIARSKI Adam Z CZYSZCZOŃ Robert 2:3 (11:6, 5:11, 11:8, 7:11, 9:11) 8:2
11   A BANDYK Katarzyna Y ŻÓŁTEK Daniel 3:2 (13:11, 14:12, 9:11, 7:11, 11:9) 9:2
12   C BODZIONY Piotr W KUROS Antoni 3:2 (11:9, 6:11, 11:13, 11:3, 11:7) 10:2
13   B BODZIONY Grzegorz Z CZYSZCZOŃ Robert 3:2 (12:10, 6:11, 5:11, 12:10, 11:9) 11:2
14   D SOWIŃSKI Ziemowit X KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:8, 11:3, 11:9) 12:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7