V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2020-12-05
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-12-04 17:00 27 PKS „Porta” Kraków - „Siemacha” Kraków II 13:1 tak
1   A DZIAŁEK Mateusz W RESZKA Adam 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) 1:0
2   B KOHUTEK Konrad X PIRÓG Paweł 3:1 (11:9, 11:13, 11:4, 11:8) 2:0
3   C KMIEĆ Paweł Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:9, 11:3, 11:8) 3:0
4   D PORĘBSKI Marcin Z OCHALIK Konrad 3:0 (11:2, 11:3, 11:2) 4:0
5   A DZIAŁEK Mateusz
KMIEĆ Paweł
W MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
0:3 (7:11, 10:12, 5:11) 4:1
6   B KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
X RESZKA Adam
OCHALIK Konrad
3:0 (11:5, 11:4, 11:1) 5:1
7   A DZIAŁEK Mateusz X PIRÓG Paweł 3:1 (12:10, 11:6, 5:11, 11:4) 6:1
8   B KOHUTEK Konrad W RESZKA Adam 3:0 (11:7, 11:6, 11:3) 7:1
9   D PORĘBSKI Marcin Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:7, 11:3, 11:5) 8:1
10   C KMIEĆ Paweł Z OCHALIK Konrad 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 9:1
11   A DZIAŁEK Mateusz Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 10:1
12   C KMIEĆ Paweł W RESZKA Adam 3:0 (11:1, 11:2, 11:4) 11:1
13   B KOHUTEK Konrad Z OCHALIK Konrad 3:0 (11:1, 11:3, 11:8) 12:1
14   D PORĘBSKI Marcin X PIRÓG Paweł 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 13:1
2020-12-06 14:00 28 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - UKS „Gryf” Gdów III 14:0 tak
1   A ZĘBALA Paweł W PAJORSKI Mateusz 3:2 (11:0, 8:11, 11:4, 9:11, 11:7) 1:0
2   B FERDEK Marek X TURECKI Jakub 3:0 (11:9, 11:1, 13:11) 2:0
3   C GUMULA Marcin Y MIERNIK Jan 3:0 (11:7, 11:2, 11:4) 3:0
4   D ZĘBALA Mateusz Z MARCHEWKA Rafał 3:0 (13:11, 11:3, 11:8) 4:0
5   A ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
W MARCHEWKA Rafał
MIERNIK Jan
3:0 (11:6, 11:3, 11:8) 5:0
6   B ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
X TURECKI Jakub
PAJORSKI Mateusz
3:0 (11:4, 14:12, 13:11) 6:0
7   A ZĘBALA Paweł X TURECKI Jakub 3:1 (11:5, 3:11, 13:11, 11:9) 7:0
8   B FERDEK Marek W PAJORSKI Mateusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 8:0
9   D ZĘBALA Mateusz Y MIERNIK Jan 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 9:0
10   C GUMULA Marcin Z MARCHEWKA Rafał 3:1 (11:9, 11:2, 10:12, 11:4) 10:0
11   A ZĘBALA Paweł Y MIERNIK Jan 3:1 (8:11, 11:3, 11:9, 11:7) 11:0
12   C GUMULA Marcin W PAJORSKI Mateusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 12:0
13   B PIESZCZEK Włodzimierz Z MARCHEWKA Rafał 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 13:0
14   D TOKARZ Paweł X TURECKI Jakub 3:1 (9:11, 11:5, 11:9, 12:10) 14:0
2020-12-06 11:00 29 UKS „Zarabie” Myślenice III - LKS „Wisła” Rząska II 13:1 tak
1   A DŹWIG Andrzej W REPTAK Grzegorz 3:0 (11:1, 11:4, 11:2) 1:0
2   B ŻĄDŁO Piotr X KONIECZKOWICZ Dariusz 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 2:0
3   C DZIADEK Dominik Y TWARDY Sebastian 3:0 (11:5, 12:10, 11:5) 3:0
4   D PORADZISZ Michał Z ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:6, 11:3, 11:3) 4:0
5   A DZIADEK Dominik
GONET Szymon
W ROMANOWSKI Cezary
TWARDY Sebastian
3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 5:0
6   B PORADZISZ Michał
ŻĄDŁO Piotr
X REPTAK Grzegorz
KONIECZKOWICZ Dariusz
3:0 (11:7, 11:3, 11:4) 6:0
7   A GONET Szymon X KONIECZKOWICZ Dariusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:4) 7:0
8   B ŻĄDŁO Piotr W REPTAK Grzegorz 3:0 (11:3, 11:3, 11:4) 8:0
9   D PORADZISZ Michał Y TWARDY Sebastian 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 9:0
10   C DZIADEK Dominik Z ROMANOWSKI Cezary 3:1 (11:6, 11:5, 5:11, 11:6) 10:0
11   A GONET Szymon Y TWARDY Sebastian 0:3 (10:12, 7:11, 5:11) 10:1
12   C DZIADEK Dominik W REPTAK Grzegorz 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 11:1
13   B ŻĄDŁO Piotr Z ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:6, 11:8, 11:4) 12:1
14   D PORADZISZ Michał X KONIECZKOWICZ Dariusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 13:1
2020-12-05 13:30 30 LKS „Kłos” Olkusz II - TKKF Dobczyce 5:9 tak
1   A NATKANIEC Michał W NOWAK Jakub 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 0:1
2   B TRZECIAK Jacek X ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 1:1
3   C BALIK Robert Y ZLEZARCZYK Rafał 3:2 (11:8, 4:11, 12:10, 7:11, 11:4) 2:1
4   D CHOCHÓŁ Paweł Z BAJER Grzegorz 2:3 (9:11, 7:11, 11:6, 11:7, 7:11) 2:2
5   A CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
W NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
1:3 (6:11, 7:11, 11:5, 8:11) 2:3
6   B BALIK Robert
TRZECIAK Jacek
X ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
3:0 (11:6, 15:13, 11:8) 3:3
7   A NATKANIEC Michał X ZAKRZYŃSKI Wojciech 2:3 (2:11, 11:9, 7:11, 11:9, 4:11) 3:4
8   B TRZECIAK Jacek W NOWAK Jakub 0:3 (9:11, 14:16, 8:11) 3:5
9   D CHOCHÓŁ Paweł Y ZLEZARCZYK Rafał 3:1 (11:9, 11:4, 4:11, 11:8) 4:5
10   C BALIK Robert Z BAJER Grzegorz 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 4:6
11   A NATKANIEC Michał Y ZLEZARCZYK Rafał 3:2 (13:11, 11:7, 8:11, 7:11, 11:8) 5:6
12   C BALIK Robert W NOWAK Jakub 1:3 (13:15, 11:8, 10:12, 9:11) 5:7
13   B TRZECIAK Jacek Z BAJER Grzegorz 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 5:8
14   D CHOCHÓŁ Paweł X ZAKRZYŃSKI Wojciech 2:3 (7:11, 11:5, 11:8, 9:11, 0:11) 5:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyny MKS „Centrum” Kraków III i KS „Podwawelski” Kraków V wycofały się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy. Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV została przeniesiona z grupy A do gruby B.