V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2019-11-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-11-29 17:00 37 UKS „Gryf” Gdów III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 13:1 tak
1   A MARCHEWKA Artur W GŁOWACKI Arkadiusz 3:2 (11:5, 11:9, 7:11, 4:11, 11:9) 1:0
2   B ZIMNICKI Tomasz X NAŁÓDKA Dariusz 3:0 (11:9, 11:4, 11:5) 2:0
3   C WCISŁO Konrad Y KUC Leszek 3:2 (11:8, 9:11, 15:13, 7:11, 11:4) 3:0
4   D KUCHARSKI Mateusz Z BOCHENEK Dariusz 3:0 (11:2, 11:3, 11:7) 4:0
5   A WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
W NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
3:2 (11:8, 2:11, 11:13, 11:5, 11:3) 5:0
6   B ZIMNICKI Tomasz
MARCHEWKA Artur
X BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
3:2 (12:10, 11:13, 11:8, 9:11, 13:11) 6:0
7   A MARCHEWKA Artur X NAŁÓDKA Dariusz 3:2 (11:8, 11:5, 10:12, 9:11, 11:2) 7:0
8   B ZIMNICKI Tomasz W GŁOWACKI Arkadiusz 3:0 (15:13, 11:1, 11:6) 8:0
9   D KUCHARSKI Mateusz Y KUC Leszek 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 9:0
10   C WCISŁO Konrad Z BOCHENEK Dariusz 3:0 (11:3, 11:9, 11:9) 10:0
11   A MARCHEWKA Artur Y KUC Leszek 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) 10:1
12   C WCISŁO Konrad W GŁOWACKI Arkadiusz 3:1 (7:11, 11:9, 14:12, 11:6) 11:1
13   B ZIMNICKI Tomasz Z BOCHENEK Dariusz 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 12:1
14   D GUZIK Aleksandra X NAŁÓDKA Dariusz 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) 13:1
2019-12-12 18:00 38 LKS „Wisła” Rząska I - KS „Podwawelski” Kraków V 10:4 tak
1   A NOWAK Artur W WOLANIN Piotr 1:3 (11:13, 5:11, 11:8, 4:11) 0:1
2   B KORCZEK Łukasz X RÓŻYCZKA Mirosław 3:0 (11:1, 11:9, 11:7) 1:1
3   C ROMANOWSKI Cezary Y SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) 2:1
4   D PUU Aarne Z FILEK Maciej 3:0 (11:8, 11:7, 12:10) 3:1
5   A KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
W FILEK Maciej
WOLANIN Piotr
3:1 (13:11, 11:5, 8:11, 12:10) 4:1
6   B PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
X RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
1:3 (9:11, 11:9, 5:11, 8:11) 4:2
7   A NOWAK Artur X RÓŻYCZKA Mirosław 3:2 (5:11, 12:10, 12:10, 9:11, 11:9) 5:2
8   B KORCZEK Łukasz W WOLANIN Piotr 2:3 (7:11, 12:10, 11:5, 8:11, 7:11) 5:3
9   D PUU Aarne Y SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 6:3
10   C ROMANOWSKI Cezary Z FILEK Maciej 3:1 (11:7, 14:12, 10:12, 11:9) 7:3
11   A NOWAK Artur Y SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:8, 11:4, 11:8) 8:3
12   C ROMANOWSKI Cezary W WOLANIN Piotr 0:3 (9:11, 6:11, 10:12) 8:4
13   B KORCZEK Łukasz Z FILEK Maciej 3:1 (11:4, 11:4, 7:11, 11:7) 9:4
14   D PUU Aarne X RÓŻYCZKA Mirosław 3:2 (11:8, 4:11, 5:11, 11:8, 12:10) 10:4
2019-11-29 19:00 39 MKS „Centrum” Kraków V - PKS „Porta” Kraków II 9:5 tak
1   A ŁAKOMY Mariusz W KALICIAK Dariusz 1:3 (11:6, 6:11, 6:11, 3:11) 0:1
2   B BOBER Rafał X MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 1:1
3   C PROCHOT Krystian Y KUTYŁA Dawid 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:8) 2:1
4   D ŁACH Bartłomiej Z KRAWCZYK Kacper 3:2 (6:11, 11:5, 5:11, 11:8, 11:7) 3:1
5   A ŁACH Bartłomiej
PROCHOT Krystian
W PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
2:3 (6:11, 11:7, 5:11, 11:2, 6:11) 3:2
6   B ŁAKOMY Mariusz
BOBER Rafał
X KUTYŁA Dawid
MAŚLONG Mirosław
3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 4:2
7   A ŁAKOMY Mariusz X MAŚLONG Mirosław 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 4:3
8   B BOBER Rafał W KALICIAK Dariusz 3:0 (13:11, 11:7, 11:8) 5:3
9   D ŁACH Bartłomiej Y KUTYŁA Dawid 3:0 (14:12, 11:7, 11:9) 6:3
10   C PROCHOT Krystian Z PARTYKA Ryszard 3:2 (15:17, 11:9, 8:11, 14:12, 11:9) 7:3
11   A ŁAKOMY Mariusz Y KUTYŁA Dawid 3:0 (11:7, 12:10, 11:6) 8:3
12   C PROCHOT Krystian W KALICIAK Dariusz 2:3 (8:11, 11:9, 11:9, 8:11, 4:11) 8:4
13   B BOBER Rafał Z PARTYKA Ryszard 2:3 (9:11, 4:11, 11:8, 12:10, 9:11) 8:5
14   D ŁACH Bartłomiej X MAŚLONG Mirosław 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:6) 9:5
2019-12-08 11:00 40 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - UKS „Zarabie” Myślenice III 0:14 tak
1   A CHORNYI Yehor W TALAGA Samuel 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 0:1
2   B BULIŃSKI Sebastian X ŻĄDŁO Piotr 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 0:2
3   C PŁAWIŃSKI Natan Y KUZIO Maciej 0:3 (8:11, 2:11, 3:11) 0:3
4   D SALETNIK Jakub Z ŚWIĘCH Jarosław 0:3 (6:11, 7:11, 3:11) 0:4
5   A BULIŃSKI Sebastian
CHORNYI Yehor
W ŚWIĘCH Jarosław
ŻĄDŁO Piotr
0:3 (6:11, 9:11, 4:11) 0:5
6   B SALETNIK Jakub
PŁAWIŃSKI Natan
X TALAGA Samuel
KUZIO Maciej
0:3 (3:11, 3:11, 2:11) 0:6
7   A CHORNYI Yehor X ŻĄDŁO Piotr 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) 0:7
8   B BULIŃSKI Sebastian W TALAGA Samuel 0:3 (6:11, 3:11, 4:11) 0:8
9   D SALETNIK Jakub Y KUZIO Maciej 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 0:9
10   C PŁAWIŃSKI Natan Z ŚWIĘCH Jarosław 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 0:10
11   A CHORNYI Yehor Y KUZIO Maciej 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) 0:11
12   C PŁAWIŃSKI Natan W TALAGA Samuel 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 0:12
13   B BULIŃSKI Sebastian Z ŚWIĘCH Jarosław 0:3 (1:11, 3:11, 4:11) 0:13
14   D SALETNIK Jakub X ŻĄDŁO Piotr 0:3 (4:11, 4:11, 2:11) 0:14
2019-12-10 18:00 41 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Siemacha” Kraków II 13:1 tak
1   A KLIMCZAK Marek W PIOTROWSKI Wiktor 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:8) 1:0
2   B FILIPEK Angelika X PIRÓG Paweł 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 2:0
3   C SZOSTAK Michał Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 3:0
4   D SKOWRONEK Anna Z MATYASIK Mikołaj 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 4:0
5   A KLIMCZAK Marek
FILIPEK Angelika
W MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:1 (11:7, 4:11, 12:10, 11:5) 5:0
6   B SZOSTAK Michał
SKOWRONEK Anna
X MARKIEWICZ Zbigniew
PIOTROWSKI Wiktor
3:0 (11:3, 11:4, 11:9) 6:0
7   A KLIMCZAK Marek X PIRÓG Paweł 3:2 (11:6, 8:11, 11:4, 9:11, 11:7) 7:0
8   B FILIPEK Angelika W PIOTROWSKI Wiktor 3:0 (11:1, 11:3, 11:3) 8:0
9   D SKOWRONEK Anna Y MARKIEWICZ Michał 2:3 (11:5, 7:11, 11:7, 5:11, 8:11) 8:1
10   C MARDOSZ Maciej Z MATYASIK Mikołaj 3:1 (11:6, 5:11, 16:14, 11:8) 9:1
11   A KLIMCZAK Marek Y MARKIEWICZ Michał 3:2 (9:11, 11:6, 8:11, 11:7, 11:9) 10:1
12   C MARDOSZ Maciej W PIOTROWSKI Wiktor 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 11:1
13   B JAKUBCZYK Weronika Z MATYASIK Mikołaj 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 12:1
14   D SKOWRONEK Anna X PIRÓG Paweł 3:2 (11:5, 11:9, 6:11, 8:11, 11:9) 13:1
2019-11-30 13:00 42 MKS „Centrum” Kraków III - KS GOKiS Wiśniowa 7:7 tak
1   A WALCZAK Michał W MURZYN Maciej 3:1 (11:9, 5:11, 11:5, 11:6) 1:0
2   B CHOLEWA Wacław X STALMACH Zbigniew 1:3 (3:11, 6:11, 11:9, 6:11) 1:1
3   C BUJAK Piotr Y KUCHNIA Andrzej 3:1 (10:12, 11:7, 11:9, 11:7) 2:1
4   D WALCZAK Wojciech Z ŻĄDŁO Damian 2:3 (5:11, 7:11, 11:6, 11:6, 9:11) 2:2
5   A WALCZAK Wojciech
WALCZAK Michał
W MURZYN Maciej
STALMACH Zbigniew
1:3 (11:6, 6:11, 6:11, 8:11) 2:3
6   B BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
X ŻĄDŁO Damian
KUCHNIA Andrzej
3:0 (11:9, 12:10, 11:9) 3:3
7   A WALCZAK Michał X STALMACH Zbigniew 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 7:11) 3:4
8   B CHOLEWA Wacław W MURZYN Maciej 3:0 (13:11, 11:7, 11:6) 4:4
9   D WALCZAK Wojciech Y KUCHNIA Andrzej 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 4:5
10   C BUJAK Piotr Z ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 5:5
11   A WALCZAK Michał Y KUCHNIA Andrzej 3:2 (10:12, 11:9, 11:2, 8:11, 11:6) 6:5
12   C BUJAK Piotr W MURZYN Maciej 3:1 (11:6, 11:7, 7:11, 11:6) 7:5
13   B CHOLEWA Wacław Z ŻĄDŁO Damian 2:3 (6:11, 11:5, 12:10, 7:11, 7:11) 7:6
14   D WALCZAK Wojciech X STALMACH Zbigniew 1:3 (11:3, 5:11, 9:11, 6:11) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.