IV liga mężczyzn zachód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2018-11-10
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-11-11 12:30 25 KS „Podwawelski” Kraków IV - UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ
2018-11-23 18:00 26 KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Gorce” Nowy Targ II 0:14 tak
1   A OCHMAN Michał W SUBIK Filip 0:3 (3:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B BOBAK Jacek X RÓŻAŃSKI Damian 1:3 (11:6, 2:11, 8:11, 5:11) 0:2
3   C KAJFASZ Bogdan Y KLAG Wiktor 0:3 (8:11, 8:11, 3:11) 0:3
4   D BOBAK Piotr Z KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) 0:4
5   A BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
W SUBIK Filip
KLAG Wiktor
1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 7:11) 0:5
6   B BOBAK Jacek
OCHMAN Michał
X KRÓLIKOWSKI Bartosz
RÓŻAŃSKI Damian
0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 0:6
7   A OCHMAN Michał X RÓŻAŃSKI Damian 1:3 (9:11, 11:5, 6:11, 6:11) 0:7
8   B BOBAK Jacek W SUBIK Filip 0:3 (1:11, 5:11, 5:11) 0:8
9   D BOBAK Piotr Y KLAG Wiktor 0:3 (8:11, 5:11, 7:11) 0:9
10   C KAJFASZ Bogdan Z KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) 0:10
11   A OCHMAN Michał Y KLAG Wiktor 2:3 (7:11, 13:11, 11:7, 11:13, 8:11) 0:11
12   C KAJFASZ Bogdan W SUBIK Filip 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 0:12
13   B BOBAK Jacek Z KRÓLIKOWSKI Bartosz 0:3 (6:11, 6:11, 10:12) 0:13
14   D BOBAK Piotr X RÓŻAŃSKI Damian 1:3 (9:11, 9:11, 13:11, 3:11) 0:14
2018-11-10 13:00 27 MKS KSOS Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 5:9 tak
1   A PACYNA Dariusz W PIĄSTKA Michał 2:3 (16:14, 8:11, 12:10, 11:13, 7:11) 0:1
2   B ZAJĄC Jacek X KURCZYNA Łukasz 1:3 (7:11, 10:12, 13:11, 6:11) 0:2
3   C ROBAK Wiktor Y WOJDYŁA Dominik 3:1 (11:8, 11:9, 6:11, 11:3) 1:2
4   D RAJTAR Marek Z BRUZDA Rafał 2:3 (11:9, 12:14, 6:11, 11:8, 6:11) 1:3
5   A KUBIC Marcin
ROBAK Wiktor
W PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
1:3 (9:11, 5:11, 11:7, 7:11) 1:4
6   B RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
X WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
2:3 (12:10, 5:11, 4:11, 11:9, 9:11) 1:5
7   A PACYNA Dariusz X KURCZYNA Łukasz 3:1 (9:11, 11:9, 13:11, 12:10) 2:5
8   B ZAJĄC Jacek W PIĄSTKA Michał 3:2 (11:5, 6:11, 11:7, 6:11, 11:3) 3:5
9   D RAJTAR Marek Y WOJDYŁA Dominik 2:3 (11:8, 15:13, 7:11, 9:11, 6:11) 3:6
10   C ROBAK Wiktor Z BRUZDA Rafał 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:6) 4:6
11   A KUBIC Marcin Y WOJDYŁA Dominik 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) 5:6
12   C ROBAK Wiktor W PIĄSTKA Michał 1:3 (4:11, 11:8, 9:11, 10:12) 5:7
13   B ZAJĄC Jacek Z BRUZDA Rafał 0:3 (1:11, 6:11, 7:11) 5:8
14   D RAJTAR Marek X KURCZYNA Łukasz 2:3 (11:5, 7:11, 13:11, 5:11, 7:11) 5:9
2018-11-12 10:30 28 KS „Bronowianka” Kraków IV - TKS „Opoka” Trzebinia 2:12 tak
1   A KOPACKI Paweł W BAŁUSZEK Kamil 0:3 (4:11, 4:11, 8:11) 0:1
2   B KUSIAK Franciszek X ZAJĘCKI Rafał 3:1 (11:9, 11:8, 6:11, 16:14) 1:1
3   C SZCZEBAK Jerzy Y GLANOWSKI Bartosz 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 1:2
4   D LELEK Paweł Z FRĄCZEK Łukasz 1:3 (11:8, 8:11, 6:11, 10:12) 1:3
5   A KOPACKI Paweł
KUSIAK Franciszek
W FRĄCZEK Łukasz
GLANOWSKI Bartosz
1:3 (11:7, 3:11, 10:12, 5:11) 1:4
6   B SZCZEBAK Jerzy
LELEK Paweł
X BAŁUSZEK Kamil
ZAJĘCKI Rafał
1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 9:11) 1:5
7   A KOPACKI Paweł X ZAJĘCKI Rafał 3:1 (8:11, 11:5, 11:4, 11:7) 2:5
8   B KUSIAK Franciszek W BAŁUSZEK Kamil 0:3 (3:11, 8:11, 9:11) 2:6
9   D LELEK Paweł Y GLANOWSKI Bartosz 2:3 (11:9, 6:11, 7:11, 11:8, 9:11) 2:7
10   C SZCZEBAK Jerzy Z FRĄCZEK Łukasz 2:3 (9:11, 11:5, 7:11, 12:10, 5:11) 2:8
11   A KOPACKI Paweł Y GLANOWSKI Bartosz 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 10:12) 2:9
12   C SZCZEBAK Jerzy W BAŁUSZEK Kamil 0:3 (11:13, 7:11, 8:11) 2:10
13   B KUSIAK Franciszek Z FRĄCZEK Łukasz 0:3 (10:12, 7:11, 8:11) 2:11
14   D LELEK Paweł X ZAJĘCKI Rafał 0:3 (7:11, 9:11, 4:11) 2:12
2018-11-16 18:00 29 KTS „Victoria” Spytkowice I - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice 6:8 tak
1   A WARMUZ Kamil W WÓJCIK Krzysztof 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 0:1
2   B MAMOŃ Wojciech X MOSKAŁA Grzegorz 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 0:2
3   C GRONDALCZYK Adrian Y STASZCZAK Zuzanna 3:0 (11:6, 11:3, 11:3) 1:2
4   D CHOJNA Dawid Z PIEKARCZYK Michał 3:1 (11:4, 11:8, 5:11, 11:6) 2:2
5   A WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
W MOSKAŁA Grzegorz
PIEKARCZYK Michał
2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 8:11, 3:11) 2:3
6   B MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
X STASZCZAK Zuzanna
WÓJCIK Krzysztof
3:0 (11:6, 12:10, 11:7) 3:3
7   A WARMUZ Kamil X MOSKAŁA Grzegorz 0:3 (7:11, 2:11, 5:11) 3:4
8   B MAMOŃ Wojciech W WÓJCIK Krzysztof 3:2 (6:11, 8:11, 11:6, 11:4, 11:3) 4:4
9   D CHOJNA Dawid Y STASZCZAK Zuzanna 1:3 (12:10, 10:12, 9:11, 11:13) 4:5
10   C GRONDALCZYK Adrian Z PIEKARCZYK Michał 1:3 (14:16, 9:11, 11:6, 8:11) 4:6
11   A WARMUZ Kamil Y STASZCZAK Zuzanna 3:1 (11:9, 6:11, 11:5, 11:9) 5:6
12   C GRONDALCZYK Adrian W WÓJCIK Krzysztof 2:3 (11:2, 12:10, 10:12, 10:12, 5:11) 5:7
13   B MAMOŃ Wojciech Z PIEKARCZYK Michał 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 6:11) 5:8
14   D CHOJNA Dawid X MOSKAŁA Grzegorz 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:9) 6:8
2018-11-14 19:00 30 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:4 tak
1   A KOŁOS Arkadiusz W KUZIO Waldemar 3:1 (11:8, 3:11, 11:4, 11:7) 1:0
2   B CELARY Mateusz X CZYŻYCKI Bogdan 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 2:0
3   C KUTAJ Maksymilian Y NALEPA Maciej 1:3 (5:11, 11:8, 5:11, 8:11) 2:1
4   D TURECKI Kacper Z DŹWIG Andrzej 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 3:1
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
3:1 (12:10, 9:11, 11:8, 11:6) 4:1
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 5:1
7   A KOŁOS Arkadiusz X CZYŻYCKI Bogdan 3:2 (11:9, 1:11, 8:11, 11:9, 11:3) 6:1
8   B CELARY Mateusz W KUZIO Waldemar 3:1 (11:7, 8:11, 11:7, 11:5) 7:1
9   D TURECKI Kacper Y NALEPA Maciej 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) 7:2
10   C KUTAJ Maksymilian Z DŹWIG Andrzej 3:1 (8:11, 11:5, 11:8, 12:10) 8:2
11   A KOŁOS Arkadiusz Y NALEPA Maciej 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 9:2
12   C KUTAJ Maksymilian W KUZIO Waldemar 2:3 (14:12, 9:11, 8:11, 11:7, 8:11) 9:3
13   B CELARY Mateusz Z DŹWIG Andrzej 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) 10:3
14   D TURECKI Kacper X CZYŻYCKI Bogdan 0:3 (3:11, 6:11, 3:11) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna KTS "Victoria" Spytkowice II przejęła miejsce od UKS "Polfin" Oświęcim.
Drużyna UKS "Orkan" SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.