IV liga mężczyzn zachód
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2019-10-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
do ustalenia 19 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków IV
2019-10-26 11:00 20 UKS „Zarabie” Myślenice II - LKS „Polonia” Wilczkowice II 9:5 tak
1   A KUZIO Waldemar W DĄBROWSKI Damian 3:0 (11:8, 11:3, 11:9) 1:0
2   B NALEPA Maciej X BODZIONY Mateusz 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 2:0
3   C CZYŻYCKI Bogdan Y NOWICKI Marek 2:3 (8:11, 8:11, 11:7, 11:6, 9:11) 2:1
4   D DŹWIG Andrzej Z JEDYNAK Damian 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 3:1
5   A KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
W JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
3:2 (11:7, 11:9, 4:11, 11:13, 12:10) 4:1
6   B CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
X DĄBROWSKI Damian
BODZIONY Mateusz
3:0 (12:10, 11:8, 11:6) 5:1
7   A KUZIO Waldemar X BODZIONY Mateusz 3:1 (11:3, 8:11, 14:12, 11:6) 6:1
8   B NALEPA Maciej W DĄBROWSKI Damian 1:3 (6:11, 6:11, 14:12, 10:12) 6:2
9   D DŹWIG Andrzej Y NOWICKI Marek 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 6:3
10   C CZYŻYCKI Bogdan Z SZELEST Jacek 3:1 (11:4, 13:11, 4:11, 11:6) 7:3
11   A KUZIO Waldemar Y NOWICKI Marek 3:2 (11:6, 12:10, 8:11, 8:11, 11:5) 8:3
12   C CZYŻYCKI Bogdan W DĄBROWSKI Damian 1:3 (11:4, 9:11, 4:11, 7:11) 8:4
13   B NALEPA Maciej Z SZELEST Jacek 3:1 (12:10, 9:11, 11:7, 11:9) 9:4
14   D DŹWIG Andrzej X BODZIONY Mateusz 1:3 (11:8, 7:11, 3:11, 5:11) 9:5
2019-10-25 18:30 21 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KTS „Victoria” Spytkowice II 14:0 tak
1   A PIĄSTKA Michał W BOBAK Piotr 3:2 (11:8, 11:8, 9:11, 11:13, 12:10) 1:0
2   B WOJDYŁA Dominik X MUCHA Daniel 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 2:0
3   C KURCZYNA Łukasz Y PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 3:0
4   D BRUZDA Rafał Z BOBAK Jacek 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 4:0
5   A KURCZYNA Łukasz
BRUZDA Rafał
W BOBAK Piotr
MUCHA Daniel
3:0 (11:4, 11:8, 11:9) 5:0
6   B PIĄSTKA Michał
WOJDYŁA Dominik
X BOBAK Jacek
PIETRAŃCZYK Jacek
3:0 (12:10, 11:5, 13:11) 6:0
7   A PIĄSTKA Michał X MUCHA Daniel 3:2 (9:11, 11:9, 7:11, 11:8, 11:4) 7:0
8   B WOJDYŁA Dominik W BOBAK Piotr 3:0 (11:9, 14:12, 11:8) 8:0
9   D BRUZDA Rafał Y ŚLUSARCZYK Michał 3:0 (11:4, 12:10, 11:3) 9:0
10   C KURCZYNA Łukasz Z BOBAK Jacek 3:0 (11:5, 11:7, 11:3) 10:0
11   A PIĄSTKA Michał Y ŚLUSARCZYK Michał 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 11:0
12   C KURCZYNA Łukasz W BOBAK Piotr 3:1 (11:5, 11:8, 8:11, 11:4) 12:0
13   B WOJDYŁA Dominik Z BOBAK Jacek 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) 13:0
14   D BRUZDA Rafał X MUCHA Daniel 3:0 (11:7, 11:7, 11:3) 14:0
2019-10-25 18:00 22 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice I 8:6 tak
1   A ŚWIRK Robert W GRONDALCZYK Adrian 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) 1:0
2   B GLANOWSKI Bartosz X MAMOŃ Wojciech 2:3 (14:12, 11:3, 6:11, 10:12, 9:11) 1:1
3   C KOPACZ Paweł Y CHOJNA Dawid 1:3 (7:11, 13:11, 5:11, 3:11) 1:2
4   D KOPCZYK Adrian Z PIETRAŃCZYK Jakub 2:3 (11:7, 2:11, 11:5, 7:11, 7:11) 1:3
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
3:0 (11:7, 11:3, 11:8) 2:3
6   B KOPCZYK Adrian
GLANOWSKI Bartosz
X CHOJNA Dawid
GRONDALCZYK Adrian
3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 12:10) 3:3
7   A ŚWIRK Robert X MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 4:3
8   B GLANOWSKI Bartosz W GRONDALCZYK Adrian 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) 5:3
9   D KOPCZYK Adrian Y CHOJNA Dawid 3:2 (5:11, 13:11, 5:11, 11:9, 12:10) 6:3
10   C ZAJĘCKI Rafał Z PIETRAŃCZYK Jakub 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 8:11) 6:4
11   A ŚWIRK Robert Y CHOJNA Dawid 3:1 (11:6, 6:11, 11:5, 11:5) 7:4
12   C ZAJĘCKI Rafał W GRONDALCZYK Adrian 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 7:5
13   B GLANOWSKI Bartosz Z PIETRAŃCZYK Jakub 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) 7:6
14   D KOPCZYK Adrian X MAMOŃ Wojciech 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 11:8) 8:6
2019-10-27 11:00 23 KS „Podwawelski” Kraków IV - MKS „Skawa” Wadowice II 10:4 tak
1   A BIEL Jakub W JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:1 (7:11, 11:5, 11:2, 11:9) 1:0
2   B MIKRUT Jakub X WODNIAK Kamil 0:3 (6:11, 5:11, 3:11) 1:1
3   C DYMEK Michał Y RUPA Robert 3:0 (11:4, 11:2, 11:6) 2:1
4   D WOJCIACZYK Antoni Z JOŃCZYK Bartłomiej 3:0 (11:7, 17:15, 11:9) 3:1
5   A BIEL Jakub
WOJCIACZYK Antoni
W WODNIAK Kamil
JĘDRZEJOWSKI Oskar
2:3 (10:12, 11:4, 8:11, 11:8, 9:11) 3:2
6   B DYMEK Michał
MIKRUT Jakub
X RUPA Robert
JOŃCZYK Bartłomiej
1:3 (11:5, 11:13, 11:13, 9:11) 3:3
7   A BIEL Jakub X WODNIAK Kamil 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 4:3
8   B MIKRUT Jakub W JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:0 (12:10, 11:8, 11:9) 5:3
9   D WOJCIACZYK Antoni Y RUPA Robert 3:2 (10:12, 11:9, 10:12, 11:8, 13:11) 6:3
10   C DYMEK Michał Z JOŃCZYK Bartłomiej 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) 7:3
11   A BIEL Jakub Y RUPA Robert 3:1 (11:8, 9:11, 11:5, 11:9) 8:3
12   C DYMEK Michał W JĘDRZEJOWSKI Oskar 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:6) 9:3
13   B MIKRUT Jakub Z JOŃCZYK Bartłomiej 3:2 (6:11, 11:13, 12:10, 11:3, 11:5) 10:3
14   D WOJCIACZYK Antoni X WODNIAK Kamil 2:3 (11:3, 12:10, 7:11, 2:11, 10:12) 10:4
2019-10-26 12:00 24 MKS KSOS Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz 4:10 tak
1   A ROBAK Wiktor W PACIA Bartłomiej 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 0:1
2   B PĘCZEK Mateusz X TOMSIA Sławomir 3:1 (5:11, 11:9, 11:5, 11:7) 1:1
3   C WOJAS Bartłomiej Y PAŁKA Patryk 3:2 (9:11, 10:12, 11:9, 11:5, 11:9) 2:1
4   D RAJTAR Marek Z SKOTNICZNY Rafał 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 7:11) 2:2
5   A ROBAK Wiktor
PĘCZEK Mateusz
W TOMSIA Sławomir
SKOTNICZNY Rafał
0:3 (8:11, 10:12, 4:11) 2:3
6   B RAJTAR Marek
STOCHEL Adam
X ŁASKAWIEC Jakub
PACIA Bartłomiej
1:3 (9:11, 11:7, 8:11, 9:11) 2:4
7   A ROBAK Wiktor X TOMSIA Sławomir 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 2:5
8   B PĘCZEK Mateusz W PACIA Bartłomiej 1:3 (7:11, 10:12, 11:3, 3:11) 2:6
9   D RAJTAR Marek Y PAŁKA Patryk 0:3 (10:12, 7:11, 10:12) 2:7
10   C WOJAS Bartłomiej Z SKOTNICZNY Rafał 0:3 (5:11, 8:11, 5:11) 2:8
11   A STOCHEL Adam Y PAŁKA Patryk 1:3 (6:11, 8:11, 13:11, 7:11) 2:9
12   C WOJAS Bartłomiej W ŁASKAWIEC Jakub 3:1 (6:11, 11:4, 11:9, 11:7) 3:9
13   B PĘCZEK Mateusz Z SKOTNICZNY Rafał 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 3:10
14   D RAJTAR Marek X TOMSIA Sławomir 3:2 (8:11, 11:7, 11:9, 6:11, 11:8) 4:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna KTS „Victoria” Spytkowice II przejęła miejsce od LKS Piotrowice.
Drużyna LKS „Kłos” Olkusz przejęła miejsce od LKS „Polonia” Wilczkowice I.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy