II liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2022-01-08
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-08 16:00 55 KS „Golden Masters” Korczyna - LUKS „Galux” Skrzyszów 9:1
1 1 A WOJDYŁA Damian X PUSZKARIOW Konstantyn 3:1 (11:6, 11:3, 6:11, 11:8) 1:0
2 2 C WENC Maciej W GALUS Mateusz 3:2 (9:11, 11:8, 8:11, 11:5, 11:9) 2:0
3 1 B KIEŁB Dariusz Y DUDEK Radosław 3:0 (11:6, 11:2, 11:4) 3:0
4 2 D PELCZAR Dawid Z FLAUMENHAFT Jacek 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:3) 4:0
5 1 A PELCZAR Dawid
WOJDYŁA Damian
X FLAUMENHAFT Jacek
DUDEK Radosław
3:1 (9:11, 11:7, 11:3, 11:5) 5:0
6 2 C WENC Maciej
KIEŁB Dariusz
W GALUS Mateusz
PUSZKARIOW Konstantyn
3:2 (8:11, 11:6, 11:5, 9:11, 11:7) 6:0
7 1 A WOJDYŁA Damian Y DUDEK Radosław 3:0 (11:2, 11:3, 11:2) 7:0
8 2 C WENC Maciej Z FLAUMENHAFT Jacek 2:3 (11:9, 6:11, 11:4, 8:11, 7:11) 7:1
9 1 B KIEŁB Dariusz X PUSZKARIOW Konstantyn 3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 11:5) 8:1
10 2 D PELCZAR Dawid W GALUS Mateusz 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 9:1
2022-01-09 16:00 56 MOSiR Karpaty Sauna Line Krosno - KS „Bronowianka” Kraków 6:4
1 1 A KRUKAR Piotr X BOGACZ Wojciech 2:3 (11:8, 8:11, 11:5, 5:11, 7:11) 0:1
2 2 C CHMIELOWSKI Jakub W KOŁEK Maciej 2:3 (4:11, 11:8, 11:1, 8:11, 10:12) 0:2
3 1 B JURCZAK Michał Y KNAGA Łukasz 3:0 (11:3, 11:7, 11:5) 1:2
4 2 D SPOREK Szymon Z KARMOLIŃSKI Maciej 3:1 (12:10, 11:7, 10:12, 11:6) 2:2
5 1 A JURCZAK Michał
KRUKAR Piotr
X BOGACZ Wojciech
KNAGA Łukasz
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 3:2
6 2 C CHMIELOWSKI Jakub
SPOREK Szymon
W KARMOLIŃSKI Maciej
KOŁEK Maciej
3:2 (11:6, 11:9, 8:11, 7:11, 11:5) 4:2
7 1 A KRUKAR Piotr Y KNAGA Łukasz 1:3 (7:11, 11:8, 3:11, 8:11) 4:3
8 2 C CHMIELOWSKI Jakub Z KARMOLIŃSKI Maciej 2:3 (11:6, 10:12, 11:4, 15:17, 4:11) 4:4
9 1 B JURCZAK Michał X BOGACZ Wojciech 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:5) 5:4
10 2 D SPOREK Szymon W KOŁEK Maciej 3:0 (13:11, 11:8, 11:2) 6:4
2022-01-29 13:00 57 UKS „Płomień” Limanowa - UKS MOSiR Dukla
2022-01-11 19:00 58 SMS Jarosław II - „Witmar-Podwawelski” Kraków 4:6
1 1 A MARCINOWSKI Krzysztof X OSIKA Sławomir 3:1 (5:11, 11:4, 11:5, 11:7) 1:0
2 2 C BRUD Szymon W BIAŁCZYK Łukasz 1:3 (11:8, 12:14, 7:11, 9:11) 1:1
3 1 B DZIUKIEWICZ Kamil Y CHYC Tomasz 0:3 (9:11, 9:11, 11:13) 1:2
4 2 D ADAMSKI Łukasz Z JANIK Tomasz 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 10:12) 1:3
5 1 A MARCINOWSKI Krzysztof
DZIUKIEWICZ Kamil
X CHYC Tomasz
BIAŁCZYK Łukasz
1:3 (12:10, 5:11, 7:11, 9:11) 1:4
6 2 C BRUD Szymon
ADAMSKI Łukasz
W JANIK Tomasz
OSIKA Sławomir
3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 2:4
7 1 A MARCINOWSKI Krzysztof Y STRZAŁKA Marek 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 3:4
8 2 C BRUD Szymon Z JANIK Tomasz 3:0 (12:10, 11:8, 11:9) 4:4
9 1 B DZIUKIEWICZ Kamil X OSIKA Sławomir 2:3 (11:5, 7:11, 8:11, 11:5, 6:11) 4:5
10 2 D ADAMSKI Łukasz W BIAŁCZYK Łukasz 0:3 (5:11, 7:11, 2:11) 4:6
2022-01-08 15:00 59 KS „Spektrum-Karpol” Słopnice - KS „Gorce” Nowy Targ 5:5
1 1 A BOLSĘGA Paweł X CZYSZCZOŃ Jakub 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 1:0
2 2 C KOŁODZIEJ Szymon W KLAG Wiktor 3:2 (13:11, 11:9, 9:11, 9:11, 11:7) 2:0
3 1 B KAIM Adrian Y KLAG Tomasz 0:3 (8:11, 3:11, 7:11) 2:1
4 2 D MADZULA Paweł Z MOZDYNIEWICZ Marek 0:3 (10:12, 3:11, 2:11) 2:2
5 1 A BOLSĘGA Paweł
MADZULA Paweł
X MOZDYNIEWICZ Marek
KLAG Wiktor
3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:8) 3:2
6 2 C KAIM Adrian
KOŁODZIEJ Szymon
W CZYSZCZOŃ Jakub
KLAG Tomasz
1:3 (11:7, 4:11, 5:11, 7:11) 3:3
7 1 A BOLSĘGA Paweł Y KLAG Tomasz 0:3 (9:11, 13:15, 8:11) 3:4
8 2 C KOŁODZIEJ Szymon Z MOZDYNIEWICZ Marek 3:1 (11:7, 11:8, 2:11, 11:8) 4:4
9 1 B KAIM Adrian X CZYSZCZOŃ Jakub 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 5:4
10 2 D MADZULA Paweł W KLAG Wiktor 2:3 (3:11, 1:11, 11:8, 11:7, 11:13) 5:5
2022-01-08 14:00 60 KU AZS Politechnika Rzeszów III - MKS „Skawa” Wadowice 9:1
1 1 A SEROKA Szymon X BARAN Sebastian 3:1 (11:3, 11:7, 3:11, 11:3) 1:0
2 2 C KOŁODZIEJ Krystian W MLECZKO Bartłomiej 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) 2:0
3 1 B LILIEN Aleksander Y RACZEK Marcin 3:1 (8:11, 11:8, 12:10, 12:10) 3:0
4 2 D DOMIN Maciej Z JURZAK Łukasz 3:0 (11:8, 11:4, 11:6) 4:0
5 1 A SEROKA Szymon
LILIEN Aleksander
X RACZEK Marcin
BARAN Sebastian
3:2 (7:11, 11:7, 6:11, 11:7, 13:11) 5:0
6 2 C KOŁODZIEJ Krystian
DOMIN Maciej
W JURZAK Łukasz
MLECZKO Bartłomiej
3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 6:0
7 1 A SEROKA Szymon Y RACZEK Marcin 0:3 (4:11, 6:11, 12:14) 6:1
8 2 C KOŁODZIEJ Krystian Z JURZAK Łukasz 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 7:1
9 1 B LILIEN Aleksander X BARAN Sebastian 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 8:1
10 2 D DOMIN Maciej W MLECZKO Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 9:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 2m@kozts.pl.
Drużyna KS „Golden Masters” Korczyna przejęła miejsce od UKS „Villa Verde” Olesno II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy