V liga rejon Nowy Targ => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2021-01-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-02-26 18:00 25 KS „Backhand” Andrychów - LKS „Orawa” Jabłonka 10:4 tak
1   A OCHMAN Michał W KLUCZ Wojciech 3:0 (11:6, 11:5, 12:10) 1:0
2   B MERTA Rafał X ŁOWAS Marcin 3:1 (13:11, 11:6, 7:11, 11:8) 2:0
3   C SKRZYPIEC Dawid Y LITWIAK Tadeusz 3:0 (11:6, 16:14, 11:6) 3:0
4   D NOWAK Łukasz Z PALENIK Jerzy 3:0 (11:5, 11:5, 11:3) 4:0
5   A OCHMAN Michał
MERTA Rafał
W ŁOWAS Marcin
KLUCZ Wojciech
3:1 (13:11, 11:5, 7:11, 11:9) 5:0
6   B SKRZYPIEC Dawid
NOWAK Łukasz
X LITWIAK Tadeusz
PALENIK Jerzy
3:1 (12:10, 8:11, 11:5, 11:6) 6:0
7   A OCHMAN Michał X ŁOWAS Marcin 1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 11:13) 6:1
8   B MERTA Rafał W KLUCZ Wojciech 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 7:1
9   D NOWAK Łukasz Y LITWIAK Tadeusz 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) 8:1
10   C SKRZYPIEC Dawid Z PALENIK Jerzy 1:3 (7:11, 11:3, 6:11, 8:11) 8:2
11   A OCHMAN Michał Y LITWIAK Tadeusz 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 11:7) 9:2
12   C SKRZYPIEC Dawid W KLUCZ Wojciech 2:3 (9:11, 11:8, 9:11, 11:8, 7:11) 9:3
13   B MERTA Rafał Z PALENIK Jerzy 3:0 (11:5, 11:7, 11:3) 10:3
14   D ORLICKI Krzysztof X ŁOWAS Marcin 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 10:4
2021-03-03 18:00 26 UKS „Tornado” Waksmund - KS „Gorce” Nowy Targ V 10:4 tak
1   A KOLASA Dawid W KUROS Antoni 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 1:0
2   B KOLASA Iwona X CZYSZCZOŃ Robert 0:3 (9:11, 11:13, 8:11) 1:1
3   C KUNKA Aleksandra Y KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 2:1
4   D KAMIŃSKA Martyna Z ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (11:6, 11:2, 11:4) 3:1
5   A KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
W KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
3:1 (10:12, 11:9, 12:10, 11:6) 4:1
6   B KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
X CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
1:3 (10:12, 5:11, 11:6, 13:15) 4:2
7   A KOLASA Dawid X CZYSZCZOŃ Robert 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) 4:3
8   B KOLASA Iwona W KUROS Antoni 3:0 (11:6, 11:1, 11:5) 5:3
9   D KAMIŃSKA Martyna Y KOWALCZYK Bartosz 3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 11:6) 6:3
10   C KUNKA Aleksandra Z ŻÓŁTEK Daniel 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:4) 7:3
11   A KOLASA Dawid Y KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 8:3
12   C KUNKA Aleksandra W KUROS Antoni 3:0 (11:7, 11:5, 11:3) 9:3
13   B KOLASA Iwona Z ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (11:9, 11:4, 11:3) 10:3
14   D KAMIŃSKA Martyna X CZYSZCZOŃ Robert 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 11:13) 10:4
2021-03-01 19:00 27 „Power Rangers” Czarny Dunajec - MKS „Skawa” Wadowice III 0:14 tak
1   A PRACHARCZYK Krystian W KRUPA Cezary 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 0:1
2   B SOWIŃSKI Ziemowit X JOŃCZYK Bartłomiej 1:3 (11:7, 6:11, 5:11, 3:11) 0:2
3   C BODZIONY Grzegorz Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 1:3 (11:9, 8:11, 4:11, 8:11) 0:3
4   D WINIARSKI Adam Z MACIEJCZYK Paweł 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 0:4
5   A PALARZ Jan
PRACHARCZYK Krystian
W MACIEJCZYK Paweł
JOŃCZYK Bartłomiej
2:3 (11:7, 6:11, 9:11, 11:9, 6:11) 0:5
6   B BODZIONY Grzegorz
BANDYK Katarzyna
X JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
0:3 (6:11, 10:12, 1:11) 0:6
7   A PRACHARCZYK Krystian X JOŃCZYK Bartłomiej 0:3 (8:11, 5:11, 7:11) 0:7
8   B SOWIŃSKI Ziemowit W KRUPA Cezary 1:3 (12:14, 6:11, 11:8, 1:11) 0:8
9   D WINIARSKI Adam Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 0:3 (4:11, 4:11, 8:11) 0:9
10   C BODZIONY Grzegorz Z MACIEJCZYK Paweł 0:3 (7:11, 7:11, 10:12) 0:10
11   A PRACHARCZYK Krystian Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 2:11) 0:11
12   C BODZIONY Grzegorz W KRUPA Cezary 0:3 (7:11, 6:11, 10:12) 0:12
13   B SOWIŃSKI Ziemowit Z MACIEJCZYK Paweł 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 0:13
14   D BANDYK Katarzyna X JOŃCZYK Bartłomiej 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 0:14
2020-12-11 18:00 28 ULKS „Lachowice” II - KTS „Victoria” Spytkowice II 2:12 tak
1   A KACHEL Jan W MUCHA Daniel 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 0:1
2   B BANAŚ Jan X BOBAK Jacek 2:3 (11:9, 13:15, 16:14, 6:11, 5:11) 0:2
3   C KACHEL Piotr Y BOBAK Piotr 1:3 (11:7, 6:11, 8:11, 7:11) 0:3
4   D KRUPKA Sławomir Z KAJFASZ Bogdan 0:3 (7:11, 10:12, 4:11) 0:4
5   A KACHEL Piotr
KRUPKA Sławomir
W BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
0:3 (5:11, 5:11, 2:11) 0:5
6   B KACHEL Jan
BANAŚ Jan
X MUCHA Daniel
ŚLUSARCZYK Michał
1:3 (4:11, 11:5, 8:11, 9:11) 0:6
7   A KACHEL Jan X BOBAK Jacek 3:2 (11:5, 6:11, 9:11, 11:2, 11:9) 1:6
8   B BANAŚ Jan W MUCHA Daniel 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 1:7
9   D KRUPKA Sławomir Y BOBAK Piotr 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) 1:8
10   C KACHEL Piotr Z KAJFASZ Bogdan 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 1:9
11   A KACHEL Jan Y ŚLUSARCZYK Michał 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 2:9
12   C KACHEL Piotr W MUCHA Daniel 0:3 (1:11, 7:11, 5:11) 2:10
13   B BANAŚ Jan Z KAJFASZ Bogdan 2:3 (12:10, 7:11, 6:11, 12:10, 12:14) 2:11
14   D KRUPKA Sławomir X BOBAK Jacek 0:3 (10:12, 5:11, 8:11) 2:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7