V liga rejon Nowy Targ => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2020-10-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-10-23 17:00 5 LKS „Orawa” Jabłonka - KTS „Victoria” Spytkowice II 3:11
1   A PALIDER Igor W MUCHA Daniel 1:3 (8:11, 6:11, 11:6, 8:11) 0:1
2   B GOSZTYŁA Jan X BOBAK Jacek 2:3 (11:8, 2:11, 8:11, 12:10, 7:11) 0:2
3   C PALENIK Jerzy Y BOBAK Piotr 0:3 (2:11, 10:12, 2:11) 0:3
4   D LITWIAK Tadeusz Z ŚLUSARCZYK Michał 1:3 (6:11, 8:11, 11:6, 7:11) 0:4
5   A LITWIAK Tadeusz
PALIDER Igor
W BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
2:3 (12:10, 7:11, 14:16, 11:4, 7:11) 0:5
6   B PALENIK Jerzy
GOSZTYŁA Jan
X MUCHA Daniel
ŚLUSARCZYK Michał
0:3 (16:18, 5:11, 3:11) 0:6
7   A PALIDER Igor X BOBAK Jacek 1:3 (6:11, 7:11, 11:6, 5:11) 0:7
8   B GOSZTYŁA Jan W MUCHA Daniel 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) 0:8
9   D LITWIAK Tadeusz Y BOBAK Piotr 1:3 (10:12, 11:6, 8:11, 8:11) 0:9
10   C PALENIK Jerzy Z ŚLUSARCZYK Michał 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) 1:9
11   A PALIDER Igor Y BOBAK Piotr 3:1 (11:5, 10:12, 11:6, 11:5) 2:9
12   C PALENIK Jerzy W MUCHA Daniel 1:3 (9:11, 14:12, 9:11, 5:11) 2:10
13   B GOSZTYŁA Jan Z ŚLUSARCZYK Michał 3:1 (7:11, 18:16, 12:10, 11:6) 3:10
14   D LITWIAK Tadeusz X BOBAK Jacek 1:3 (9:11, 12:10, 4:11, 7:11) 3:11
2020-10-23 18:00 6 KS „Backhand” Andrychów - ULKS „Lachowice” II 10:4
1   A OCHMAN Michał W GRAJNY Piotr 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 11:4) 1:0
2   B MERTA Rafał X BANAŚ Jan 3:0 (11:1, 11:2, 11:6) 2:0
3   C SKRZYPIEC Dawid Y KACHEL Jan 3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 10:12, 11:6) 3:0
4   D NOWAK Łukasz Z KACHEL Piotr 3:0 (11:2, 11:8, 11:9) 4:0
5   A OCHMAN Michał
MERTA Rafał
W KACHEL Jan
BANAŚ Jan
3:0 (12:10, 11:8, 11:6) 5:0
6   B SKRZYPIEC Dawid
NOWAK Łukasz
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 11:6) 6:0
7   A OCHMAN Michał X BANAŚ Jan 3:0 (11:6, 11:4, 11:3) 7:0
8   B ORLICKI Krzysztof W GRAJNY Piotr 0:3 (8:11, 3:11, 6:11) 7:1
9   D NOWAK Łukasz Y KACHEL Jan 1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 6:11) 7:2
10   C SKRZYPIEC Dawid Z KACHEL Piotr 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 7:3
11   A OCHMAN Michał Y KACHEL Jan 3:1 (11:4, 11:7, 14:16, 11:7) 8:3
12   C SKRZYPIEC Dawid W KRUPKA Sławomir 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) 9:3
13   B ORLICKI Krzysztof Z KACHEL Piotr 3:0 (11:2, 11:6, 11:9) 10:3
14   D NOWAK Łukasz X BANAŚ Jan 1:3 (8:11, 12:14, 11:4, 9:11) 10:4
2020-10-22 18:00 7 KS „Gorce” Nowy Targ V - MKS „Skawa” Wadowice III 0:14
1   A KUROS Antoni W RUPA Robert 0:3 (2:11, 4:11, 5:11) 0:1
2   B CZYSZCZOŃ Robert X JOŃCZYK Bartłomiej 0:3 (2:11, 4:11, 5:11) 0:2
3   C KOWALCZYK Bartosz Y KRUPA Cezary 0:3 (3:11, 6:11, 3:11) 0:3
4   D KUWIK Hubert Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 0:3 (7:11, 3:11, 7:11) 0:4
5   A CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
W RUPA Robert
JOŃCZYK Bartłomiej
0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 0:5
6   B KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
X JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
1:3 (12:10, 4:11, 7:11, 5:11) 0:6
7   A KUROS Antoni X JOŃCZYK Bartłomiej 0:3 (4:11, 7:11, 4:11) 0:7
8   B CZYSZCZOŃ Robert W RUPA Robert 1:3 (9:11, 6:11, 11:9, 4:11) 0:8
9   D ŻÓŁTEK Daniel Y KRUPA Cezary 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 0:9
10   C KOWALCZYK Bartosz Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 0:3 (3:11, 6:11, 6:11) 0:10
11   A KUROS Antoni Y KRUPA Cezary 0:3 (8:11, 7:11, 2:11) 0:11
12   C KOWALCZYK Bartosz W RUPA Robert 0:3 (16:18, 1:11, 6:11) 0:12
13   B CZYSZCZOŃ Robert Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 1:3 (5:11, 8:11, 12:10, 9:11) 0:13
14   D ŻÓŁTEK Daniel X JOŃCZYK Bartłomiej 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 0:14
2020-10-23 18:00 8 UKS „Tornado” Waksmund - „Power Rangers” Czarny Dunajec
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7