V liga rejon Nowy Targ => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2020-10-16
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-10-16 18:00 1 KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Backhand” Andrychów 4:10
1   A ŚLUSARCZYK Michał W MERTA Rafał 0:3 (10:12, 4:11, 10:12) 0:1
2   B KAJFASZ Bogdan X OCHMAN Michał 0:3 (6:11, 6:11, 2:11) 0:2
3   C MUCHA Daniel Y SKRZYPIEC Dawid 3:2 (12:10, 11:2, 9:11, 8:11, 11:6) 1:2
4   D BOBAK Jacek Z NOWAK Łukasz 2:3 (11:8, 7:11, 6:11, 16:14, 4:11) 1:3
5   A BOBAK Jacek
ŚLUSARCZYK Michał
W SKRZYPIEC Dawid
NOWAK Łukasz
1:3 (6:11, 13:11, 8:11, 4:11) 1:4
6   B KAJFASZ Bogdan
MUCHA Daniel
X OCHMAN Michał
MERTA Rafał
0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 1:5
7   A ŚLUSARCZYK Michał X OCHMAN Michał 1:3 (8:11, 11:9, 4:11, 7:11) 1:6
8   B KAJFASZ Bogdan W MERTA Rafał 1:3 (8:11, 10:12, 11:9, 5:11) 1:7
9   D BOBAK Jacek Y SKRZYPIEC Dawid 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 3:11) 1:8
10   C MUCHA Daniel Z NOWAK Łukasz 3:0 (11:6, 11:2, 11:4) 2:8
11   A ŚLUSARCZYK Michał Y SKRZYPIEC Dawid 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 10:12) 2:9
12   C MUCHA Daniel W MERTA Rafał 2:3 (14:12, 2:11, 11:9, 9:11, 8:11) 2:10
13   B KAJFASZ Bogdan Z NOWAK Łukasz 3:0 (12:10, 13:11, 11:7) 3:10
14   D BOBAK Jacek X OCHMAN Michał 3:2 (11:6, 9:11, 11:8, 8:11, 11:6) 4:10
2020-10-14 18:00 2 ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ V 13:1
1   A KACHEL Jan W KUROS Antoni 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 1:0
2   B GRAJNY Piotr X KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:1, 11:3, 11:1) 2:0
3   C KACHEL Piotr Y CZYSZCZOŃ Robert 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 3:0
4   D BANAŚ Jan Z ŻÓŁTEK Daniel 3:2 (14:12, 4:11, 11:6, 6:11, 11:9) 4:0
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W CZYSZCZOŃ Robert
ŻÓŁTEK Daniel
3:0 (11:6, 15:13, 11:7) 5:0
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
3:0 (11:6, 16:14, 11:4) 6:0
7   A KACHEL Jan X KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) 7:0
8   B KRUPKA Sławomir W KUROS Antoni 3:2 (11:8, 8:11, 15:13, 15:17, 11:4) 8:0
9   D BANAŚ Jan Y CZYSZCZOŃ Robert 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 9:0
10   C KACHEL Piotr Z ŻÓŁTEK Daniel 3:1 (10:12, 13:11, 16:14, 11:5) 10:0
11   A KACHEL Jan Y CZYSZCZOŃ Robert 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 11:0
12   C KACHEL Piotr W KUROS Antoni 2:3 (11:9, 5:11, 7:11, 11:3, 13:15) 11:1
13   B KRUPKA Sławomir Z ŻÓŁTEK Daniel 3:2 (9:11, 5:11, 11:9, 11:8, 11:6) 12:1
14   D BANAŚ Jan X KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:9, 11:5, 11:4) 13:1
2020-10-17 14:00 3 MKS „Skawa” Wadowice III - UKS „Tornado” Waksmund
2020-10-19 17:00 4 „Power Rangers” Czarny Dunajec - LKS „Orawa” Jabłonka 1:13
1   A KOMAR Janusz W LITWIAK Tadeusz 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) 0:1
2   B BODZIONY Piotr X ŁOWAS Marcin 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 0:2
3   C BODZIONY Grzegorz Y PALENIK Jerzy 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) 0:3
4   D PRACHARCZYK Krystian Z PAWLAK Piotr 3:2 (11:6, 9:11, 11:8, 9:11, 11:9) 1:3
5   A BANDYK Katarzyna
WINIARSKI Adam
W ŁOWAS Marcin
LITWIAK Tadeusz
0:3 (3:11, 9:11, 9:11) 1:4
6   B PALARZ Jan
WŁODEK Sławomir
X PALENIK Jerzy
PAWLAK Piotr
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 1:5
7   A KOMAR Janusz X ŁOWAS Marcin 0:3 (9:11, 10:12, 6:11) 1:6
8   B BODZIONY Piotr W LITWIAK Tadeusz 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 1:7
9   D PRACHARCZYK Krystian Y PALENIK Jerzy 1:3 (11:9, 11:13, 7:11, 7:11) 1:8
10   C BODZIONY Grzegorz Z PAWLAK Piotr 1:3 (6:11, 9:11, 11:6, 9:11) 1:9
11   A BANDYK Katarzyna Y PALENIK Jerzy 2:3 (8:11, 11:8, 15:13, 7:11, 11:13) 1:10
12   C WŁODEK Sławomir W LITWIAK Tadeusz 0:3 (1:11, 5:11, 7:11) 1:11
13   B PALARZ Jan Z PAWLAK Piotr 2:3 (12:10, 11:6, 8:11, 10:12, 7:11) 1:12
14   D WINIARSKI Adam X ŁOWAS Marcin 0:3 (11:13, 2:11, 9:11) 1:13
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7