V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2020-11-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-29 16:00 21 KS „Jordan” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków IV 8:6 tak
1   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej W BARTKIEWICZ Julia 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) 0:1
2   B APOSTOŁ Paweł X HADRYŚ Matylda 3:2 (10:12, 11:9, 11:7, 9:11, 11:8) 1:1
3   C BOROŃ Sławomir Y KOPACKA Anna 3:2 (14:12, 10:12, 9:11, 11:9, 11:7) 2:1
4   D URBAN Piotr Z DUDEK Anna 3:0 (11:8, 11:5, 11:2) 3:1
5   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej
BOROŃ Sławomir
W HADRYŚ Matylda
BARTKIEWICZ Julia
0:3 (4:11, 6:11, 2:11) 3:2
6   B URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
X KOPACKA Anna
DUDEK Anna
3:0 (11:8, 11:3, 11:9) 4:2
7   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej X HADRYŚ Matylda 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) 4:3
8   B APOSTOŁ Paweł W BARTKIEWICZ Julia 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 11:4) 5:3
9   D URBAN Piotr Y KOPACKA Anna 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) 6:3
10   C BOROŃ Sławomir Z DUDEK Anna 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) 7:3
11   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej Y KOPACKA Anna 0:3 (1:11, 6:11, 4:11) 7:4
12   C BOROŃ Sławomir W BARTKIEWICZ Julia 0:3 (5:11, 1:11, 4:11) 7:5
13   B APOSTOŁ Paweł Z DUDEK Anna 3:0 (11:2, 11:3, 11:6) 8:5
14   D URBAN Piotr X HADRYŚ Matylda 2:3 (10:12, 11:9, 2:11, 11:7, 6:11) 8:6
do ustalenia 22 LKS „Polonia” Wilczkowice III - TKS „Opoka” Trzebinia II
2020-11-28 15:00 24 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 1:13 tak
1   A MURZYN Maciej W KUTYŁA Dawid 2:3 (12:10, 10:12, 11:7, 6:11, 8:11) 0:1
2   B KUCHNIA Andrzej X DOMANIK Grzegorz 0:3 (3:11, 5:11, 2:11) 0:2
3   C STALMACH Zbigniew Y BOCHENEK Dariusz 1:3 (11:8, 2:11, 5:11, 7:11) 0:3
4   D ŻĄDŁO Damian Z NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (5:11, 5:11, 4:11) 0:4
5   A MURZYN Maciej
STALMACH Zbigniew
W KUTYŁA Dawid
DOMANIK Grzegorz
0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 0:5
6   B ŻĄDŁO Damian
KUCHNIA Andrzej
X BOCHENEK Dariusz
NAŁÓDKA Dariusz
0:3 (6:11, 3:11, 3:11) 0:6
7   A MURZYN Maciej X DOMANIK Grzegorz 3:2 (11:9, 13:11, 7:11, 6:11, 16:14) 1:6
8   B KUCHNIA Andrzej W KUTYŁA Dawid 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) 1:7
9   D ŻĄDŁO Damian Y BOCHENEK Dariusz 0:3 (5:11, 3:11, 9:11) 1:8
10   C STALMACH Zbigniew Z NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (4:11, 9:11, 9:11) 1:9
11   A MURZYN Maciej Y BOCHENEK Dariusz 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 1:10
12   C STALMACH Zbigniew W KUTYŁA Dawid 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) 1:11
13   B KUCHNIA Andrzej Z NAŁÓDKA Dariusz 1:3 (7:11, 3:11, 11:9, 5:11) 1:12
14   D ŻĄDŁO Damian X DOMANIK Grzegorz 1:3 (12:10, 3:11, 4:11, 6:11) 1:13
2020-12-03 19:30 25 UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska I 0:14 tak
1   A MARDOSZ Maciej W NOWAK Artur 2:3 (11:3, 7:11, 11:8, 3:11, 10:12) 0:1
2   B JAKUBCZYK Weronika X KORCZEK Łukasz 0:3 (6:11, 5:11, 2:11) 0:2
3   C KOSTUCH Gabriela Y OSIAK Tomasz 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) 0:3
4   D STACHEL Artur Z BUŁA Dominik 0:3 (7:11, 5:11, 3:11) 0:4
5   A STACHEL Bartłomiej
STACHEL Artur
W KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
0:3 (4:11, 7:11, 8:11) 0:5
6   B JAKUBCZYK Weronika
MARDOSZ Maciej
X OSIAK Tomasz
BUŁA Dominik
1:3 (11:8, 5:11, 9:11, 4:11) 0:6
7   A MARDOSZ Maciej X KORCZEK Łukasz 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) 0:7
8   B JAKUBCZYK Weronika W NOWAK Artur 0:3 (6:11, 9:11, 4:11) 0:8
9   D STACHEL Artur Y OSIAK Tomasz 0:3 (8:11, 2:11, 6:11) 0:9
10   C KOSTUCH Gabriela Z BUŁA Dominik 0:3 (7:11, 4:11, 7:11) 0:10
11   A MARDOSZ Maciej Y OSIAK Tomasz 0:3 (6:11, 3:11, 6:11) 0:11
12   C MARDOSZ Zuzanna W NOWAK Artur 0:3 (5:11, 2:11, 4:11) 0:12
13   B JAKUBCZYK Weronika Z BUŁA Dominik 0:3 (5:11, 7:11, 4:11) 0:13
14   D STACHEL Bartłomiej X KORCZEK Łukasz 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 0:14
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyny MKS „Centrum” Kraków III i KS „Podwawelski” Kraków V wycofały się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy. Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV została przeniesiona z grupy A do gruby B.