V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2020-10-03
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-10-03 16:00 1 UKS „Rokicie” Szczytniki II - TKS „Opoka” Trzebinia II 0:14 tak
1   A GAJ Julia W WIELGOSZ Mirosław 0:3 (4:11, 6:11, 3:11) 0:1
2   B GAJ Krystian X ZAJĘCKI Rafał 0:3 (2:11, 4:11, 6:11) 0:2
3   C STACHEL Artur Y KURDZIEL Mikołaj 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 0:3
4   D STACHEL Bartłomiej Z WÓJCIK Jan 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 0:4
5   A GAJ Julia
GAJ Krystian
W WIELGOSZ Mirosław
WÓJCIK Jan
0:3 (7:11, 4:11, 8:11) 0:5
6   B STACHEL Bartłomiej
STACHEL Artur
X ZAJĘCKI Paweł
KURDZIEL Mikołaj
0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 0:6
7   A GAJ Julia X ZAJĘCKI Rafał 0:3 (4:11, 3:11, 4:11) 0:7
8   B GAJ Krystian W WIELGOSZ Mirosław 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) 0:8
9   D STACHEL Bartłomiej Y KURDZIEL Mikołaj 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) 0:9
10   C STACHEL Artur Z WÓJCIK Jan 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 0:10
11   A GAJ Julia Y KURDZIEL Mikołaj 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) 0:11
12   C STACHEL Artur W WIELGOSZ Mirosław 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) 0:12
13   B GAJ Krystian Z WÓJCIK Jan 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 0:13
14   D STACHEL Bartłomiej X ZAJĘCKI Rafał 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 0:14
2020-12-12 12:00 3 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 14:0 tak
1   A NAŁÓDKA Dariusz W CNOTA Jakub 3:1 (11:8, 11:13, 11:1, 11:9) 1:0
2   B KUC Leszek X WIDEŁKA Mirosław 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 2:0
3   C GŁOWACKI Arkadiusz Y KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 3:0
4   D BOCHENEK Dariusz Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:7, 11:4, 11:4) 4:0
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W CNOTA Jakub
KSIĄŻKIEWICZ Łukasz
3:1 (11:8, 11:6, 7:11, 11:6) 5:0
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
X ZIELIŃSKI Andrzej
WIDEŁKA Mirosław
3:0 (11:3, 11:4, 11:4) 6:0
7   A NAŁÓDKA Dariusz X WIDEŁKA Mirosław 3:0 (11:7, 11:1, 12:10) 7:0
8   B KUC Leszek W CNOTA Jakub 3:1 (11:1, 10:12, 11:6, 11:6) 8:0
9   D BOCHENEK Dariusz Y KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 3:0 (11:9, 11:4, 11:1) 9:0
10   C GŁOWACKI Arkadiusz Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 10:0
11   A NAŁÓDKA Dariusz Y KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 3:0 (14:12, 11:8, 11:2) 11:0
12   C GŁOWACKI Arkadiusz W CNOTA Jakub 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:9) 12:0
13   B KUC Leszek Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 13:0
14   D BOCHENEK Dariusz X WIDEŁKA Mirosław 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 14:0
2020-10-03 11:00 4 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - „Q Team” Kraków 0:14 tak
1   A PŁAWIŃSKI Natan W WALA Tomasz 0:3 (3:11, 1:11, 2:11) 0:1
2   B BULIŃSKI Sebastian X KARATNIK Zbigniew 0:3 (4:11, 8:11, 8:11) 0:2
3   C SALETNIK Jakub Y WOŹNY Dariusz 0:3 (10:12, 6:11, 5:11) 0:3
4   D CHORNYI Yehor Z BIESAGA Marek 0:3 (3:11, 9:11, 6:11) 0:4
5   A PŁAWIŃSKI Natan
CHORNYI Yehor
W BIESAGA Marek
WALA Tomasz
0:3 (3:11, 8:11, 5:11) 0:5
6   B BULIŃSKI Sebastian
SALETNIK Jakub
X WOŹNY Dariusz
KARATNIK Zbigniew
1:3 (2:11, 7:11, 11:7, 9:11) 0:6
7   A PŁAWIŃSKI Natan X KARATNIK Zbigniew 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 0:7
8   B BULIŃSKI Sebastian W WALA Tomasz 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) 0:8
9   D CHORNYI Yehor Y WOŹNY Dariusz 0:3 (3:11, 8:11, 6:11) 0:9
10   C SALETNIK Jakub Z BIESAGA Marek 0:3 (5:11, 6:11, 3:11) 0:10
11   A PŁAWIŃSKI Natan Y WOŹNY Dariusz 1:3 (2:11, 11:6, 3:11, 2:11) 0:11
12   C SALETNIK Jakub W WALA Tomasz 0:3 (3:11, 5:11, 9:11) 0:12
13   B BULIŃSKI Sebastian Z BIESAGA Marek 1:3 (2:11, 11:9, 3:11, 9:11) 0:13
14   D CHORNYI Yehor X KARATNIK Zbigniew 1:3 (2:11, 11:7, 4:11, 4:11) 0:14
2020-12-09 19:00 5 KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - LKS „Wisła” Rząska I 0:14 tak
1   A STALMACH Zbigniew W NOWAK Artur 1:3 (6:11, 8:11, 11:4, 8:11) 0:1
2   B MURZYN Maciej X KORCZEK Łukasz 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 0:2
3   C KUCHNIA Andrzej Y OSIAK Tomasz 0:3 (4:11, 7:11, 10:12) 0:3
4   D ŻĄDŁO Damian Z BUŁA Dominik 0:3 (10:12, 6:11, 8:11) 0:4
5   A MURZYN Maciej
STALMACH Zbigniew
W KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
2:3 (8:11, 7:11, 11:9, 11:9, 4:11) 0:5
6   B ŻĄDŁO Damian
KUCHNIA Andrzej
X OSIAK Tomasz
BUŁA Dominik
0:3 (3:11, 2:11, 6:11) 0:6
7   A STALMACH Zbigniew X KORCZEK Łukasz 2:3 (11:8, 2:11, 11:9, 8:11, 5:11) 0:7
8   B MURZYN Maciej W NOWAK Artur 2:3 (11:8, 7:11, 6:11, 11:7, 7:11) 0:8
9   D ŻĄDŁO Damian Y OSIAK Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 2:11) 0:9
10   C KUCHNIA Andrzej Z BUŁA Dominik 0:3 (3:11, 4:11, 4:11) 0:10
11   A STALMACH Zbigniew Y OSIAK Tomasz 0:3 (7:11, 1:11, 13:15) 0:11
12   C KUCHNIA Andrzej W NOWAK Artur 0:3 (1:11, 5:11, 8:11) 0:12
13   B MURZYN Maciej Z BUŁA Dominik 2:3 (12:10, 9:11, 7:11, 11:5, 8:11) 0:13
14   D MUTA Michał X KORCZEK Łukasz 1:3 (11:8, 3:11, 4:11, 7:11) 0:14
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyny MKS „Centrum” Kraków III i KS „Podwawelski” Kraków V wycofały się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy. Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV została przeniesiona z grupy A do gruby B.