V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2020-01-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-05 11:00 49 UKS „Zarabie” Myślenice III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 7:7 tak
1   A ŚWIATŁOŃ Sebastian W BOCHENEK Dariusz 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) 1:0
2   B TALAGA Samuel X KUC Leszek 0:3 (6:11, 13:15, 11:13) 1:1
3   C KUZIO Aleksandra Y NAŁÓDKA Dariusz 3:1 (5:11, 11:5, 11:9, 11:5) 2:1
4   D ŻĄDŁO Piotr Z GŁOWACKI Arkadiusz 3:2 (11:8, 11:5, 9:11, 8:11, 11:9) 3:1
5   A TALAGA Samuel
ŻĄDŁO Piotr
W BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 3:2
6   B ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
X NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 3:3
7   A ŚWIATŁOŃ Sebastian X KUC Leszek 3:1 (11:4, 8:11, 11:6, 17:15) 4:3
8   B TALAGA Samuel W BOCHENEK Dariusz 0:3 (3:11, 4:11, 10:12) 4:4
9   D ŻĄDŁO Piotr Y NAŁÓDKA Dariusz 3:2 (8:11, 6:11, 11:7, 12:10, 12:10) 5:4
10   C KUZIO Aleksandra Z GŁOWACKI Arkadiusz 3:1 (5:11, 11:9, 11:8, 11:7) 6:4
11   A ŚWIATŁOŃ Sebastian Y NAŁÓDKA Dariusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 7:4
12   C KUZIO Aleksandra W BOCHENEK Dariusz 0:3 (2:11, 10:12, 9:11) 7:5
13   B TALAGA Samuel Z GŁOWACKI Arkadiusz 1:3 (11:8, 4:11, 9:11, 8:11) 7:6
14   D ŻĄDŁO Piotr X KUC Leszek 2:3 (5:11, 5:11, 11:9, 11:9, 5:11) 7:7
2019-12-30 17:30 50 PKS „Porta” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V 9:5 tak
1   A MAŚLONG Mirosław W WOLANIN Piotr 3:0 (13:11, 11:5, 11:7) 1:0
2   B KALICIAK Dariusz X RÓŻYCZKA Mirosław 0:3 (7:11, 2:11, 8:11) 1:1
3   C KUTYŁA Dawid Y SOBUCKI Mateusz 3:1 (11:6, 7:11, 11:9, 11:6) 2:1
4   D PARTYKA Ryszard Z CHŁĘDOWSKI Jakub 3:0 (11:5, 11:2, 11:7) 3:1
5   A PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
W RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
3:1 (11:4, 8:11, 11:5, 11:5) 4:1
6   B KUTYŁA Dawid
MAŚLONG Mirosław
X CHŁĘDOWSKI Jakub
WOLANIN Piotr
3:0 (11:9, 11:3, 11:7) 5:1
7   A MAŚLONG Mirosław X RÓŻYCZKA Mirosław 0:3 (8:11, 9:11, 3:11) 5:2
8   B KALICIAK Dariusz W WOLANIN Piotr 3:2 (9:11, 11:6, 10:12, 11:1, 11:6) 6:2
9   D PARTYKA Ryszard Y SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:3, 12:10, 11:2) 7:2
10   C KUTYŁA Dawid Z CHŁĘDOWSKI Jakub 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 7:3
11   A MAŚLONG Mirosław Y SOBUCKI Mateusz 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:7) 8:3
12   C KUTYŁA Dawid W WOLANIN Piotr 0:3 (8:11, 13:15, 10:12) 8:4
13   B KALICIAK Dariusz Z CHŁĘDOWSKI Jakub 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) 9:4
14   D PARTYKA Ryszard X RÓŻYCZKA Mirosław 1:3 (10:12, 8:11, 12:10, 10:12) 9:5
2020-01-05 17:00 51 UKS „Rokicie” Szczytniki - LKS „Wisła” Rząska I 5:9 tak
1   A FILIPEK Angelika W KORCZEK Łukasz 1:3 (12:10, 7:11, 3:11, 7:11) 0:1
2   B PRZEPOLSKI Andrzej X NOWAK Artur 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 18:16) 1:1
3   C KLIMCZAK Marek Y ROMANOWSKI Cezary 3:1 (11:6, 8:11, 11:7, 11:7) 2:1
4   D SKOWRONEK Anna Z PUU Aarne 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 2:2
5   A KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
W KORCZEK Łukasz
KOWAL Mieczysław
3:1 (7:11, 13:11, 11:6, 11:3) 3:2
6   B FILIPEK Angelika
SKOWRONEK Anna
X PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
1:3 (3:11, 11:7, 8:11, 6:11) 3:3
7   A FILIPEK Angelika X NOWAK Artur 0:3 (8:11, 11:13, 10:12) 3:4
8   B PRZEPOLSKI Andrzej W KORCZEK Łukasz 1:3 (11:6, 4:11, 6:11, 4:11) 3:5
9   D SKOWRONEK Anna Y ROMANOWSKI Cezary 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 3:6
10   C KLIMCZAK Marek Z PUU Aarne 3:1 (11:6, 11:2, 9:11, 11:5) 4:6
11   A FILIPEK Angelika Y ROMANOWSKI Cezary 0:3 (12:14, 2:11, 7:11) 4:7
12   C KLIMCZAK Marek W KORCZEK Łukasz 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 5:7
13   B PRZEPOLSKI Andrzej Z PUU Aarne 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 6:11) 5:8
14   D RUDZKA Oliwia X NOWAK Artur 0:3 (3:11, 3:11, 4:11) 5:9
2020-01-04 13:00 52 MKS „Centrum” Kraków III - UKS „Gryf” Gdów III 0:14 tak
1   A WALCZAK Michał W ZIMNICKI Tomasz 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 0:1
2   B CHOLEWA Wacław X MARCHEWKA Artur 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) 0:2
3   C BUJAK Piotr Y GUZIK Aleksandra 0:3 (2:11, 4:11, 7:11) 0:3
4   D WALCZAK Wojciech Z WCISŁO Konrad 0:3 (4:11, 4:11, 7:11) 0:4
5   A CHOLEWA Wacław
WALCZAK Michał
W ZIMNICKI Tomasz
MARCHEWKA Artur
0:3 (4:11, 4:11, 2:11) 0:5
6   B BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
X WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 2:11) 0:6
7   A WALCZAK Michał X MARCHEWKA Artur 2:3 (9:11, 12:10, 6:11, 11:8, 3:11) 0:7
8   B CHOLEWA Wacław W ZIMNICKI Tomasz 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) 0:8
9   D WALCZAK Wojciech Y GUZIK Aleksandra 0:3 (6:11, 4:11, 2:11) 0:9
10   C BUJAK Piotr Z WCISŁO Konrad 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 6:11) 0:10
11   A WALCZAK Michał Y GUZIK Aleksandra 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 0:11
12   C BUJAK Piotr W ZIMNICKI Tomasz 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 0:12
13   B CHOLEWA Wacław Z WCISŁO Konrad 0:3 (4:11, 5:11, 10:12) 0:13
14   D WALCZAK Wojciech X MARCHEWKA Artur 0:3 (2:11, 5:11, 5:11) 0:14
2019-12-13 19:00 53 MKS „Centrum” Kraków V - „Siemacha” Kraków II 14:0 tak
1   A ŁAKOMY Mariusz W PIRÓG Paweł 3:0 (11:3, 11:9, 11:6) 1:0
2   B BOBER Rafał X OCHALIK Konrad 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 2:0
3   C PROCHOT Krystian Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 3:0
4   D ŁACH Bartłomiej Z RESZKA Adam 3:0 (11:8, 11:5, 14:12) 4:0
5   A ŁACH Bartłomiej
PROCHOT Krystian
W RESZKA Adam
OCHALIK Konrad
3:0 (11:6, 11:4, 11:6) 5:0
6   B ŁAKOMY Mariusz
BOBER Rafał
X MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:2 (12:10, 10:12, 11:8, 10:12, 11:8) 6:0
7   A ŁAKOMY Mariusz X OCHALIK Konrad 3:1 (11:9, 11:9, 14:16, 12:10) 7:0
8   B BOBER Rafał W PIRÓG Paweł 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:8) 8:0
9   D ŁACH Bartłomiej Y MARKIEWICZ Michał 3:1 (11:6, 11:8, 10:12, 12:10) 9:0
10   C PROCHOT Krystian Z RESZKA Adam 3:1 (13:15, 11:8, 11:6, 11:7) 10:0
11   A ŁAKOMY Mariusz Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 11:0
12   C PROCHOT Krystian W PIRÓG Paweł 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 12:0
13   B BOBER Rafał Z RESZKA Adam 3:1 (9:11, 11:8, 11:8, 11:8) 13:0
14   D ŁACH Bartłomiej X OCHALIK Konrad 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 14:0
2020-01-04 11:00 54 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS GOKiS Wiśniowa 2:12 tak
1   A PŁAWIŃSKI Natan W ŻĄDŁO Damian 0:3 (2:11, 7:11, 2:11) 0:1
2   B SALETNIK Jakub X KUCHNIA Andrzej 1:3 (4:11, 11:8, 3:11, 7:11) 0:2
3   C BULIŃSKI Sebastian Y MURZYN Maciej 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 7:11) 0:3
4   D CHORNYI Yehor Z CHLIPAŁA Józef 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 1:3
5   A SALETNIK Jakub
PŁAWIŃSKI Natan
W MURZYN Maciej
KUCHNIA Andrzej
1:3 (9:11, 11:3, 7:11, 10:12) 1:4
6   B BULIŃSKI Sebastian
CHORNYI Yehor
X ŻĄDŁO Damian
CHLIPAŁA Józef
2:3 (11:6, 2:11, 11:8, 8:11, 5:11) 1:5
7   A PŁAWIŃSKI Natan X KUCHNIA Andrzej 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 1:6
8   B SALETNIK Jakub W ŻĄDŁO Damian 0:3 (2:11, 3:11, 7:11) 1:7
9   D CHORNYI Yehor Y MURZYN Maciej 2:3 (7:11, 9:11, 11:8, 11:7, 7:11) 1:8
10   C BULIŃSKI Sebastian Z CHLIPAŁA Józef 1:3 (8:11, 11:8, 3:11, 5:11) 1:9
11   A PŁAWIŃSKI Natan Y MURZYN Maciej 1:3 (6:11, 9:11, 11:8, 1:11) 1:10
12   C BULIŃSKI Sebastian W ŻĄDŁO Damian 0:3 (10:12, 4:11, 7:11) 1:11
13   B SALETNIK Jakub Z CHLIPAŁA Józef 3:1 (11:7, 6:11, 11:5, 12:10) 2:11
14   D CHORNYI Yehor X KUCHNIA Andrzej 2:3 (6:11, 11:9, 11:7, 10:12, 9:11) 2:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.