V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2019-11-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-11-22 18:30 31 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - MKS „Centrum” Kraków III 14:0 tak
1   A BOCHENEK Dariusz W CHOLEWA Wacław 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 1:0
2   B NAŁÓDKA Dariusz X KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:1, 11:5, 11:5) 2:0
3   C KUC Leszek Y BUJAK Piotr 3:1 (7:11, 11:5, 11:7, 11:9) 3:0
4   D GŁOWACKI Arkadiusz Z WALCZAK Wojciech 3:0 (11:8, 11:3, 11:5) 4:0
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W CHOLEWA Wacław
WALCZAK Wojciech
3:0 (11:5, 11:6, 14:12) 5:0
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
X BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
3:0 (11:8, 12:10, 11:2) 6:0
7   A BOCHENEK Dariusz X KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) 7:0
8   B NAŁÓDKA Dariusz W CHOLEWA Wacław 3:1 (11:8, 11:3, 7:11, 11:3) 8:0
9   D GŁOWACKI Arkadiusz Y BUJAK Piotr 3:0 (12:10, 13:11, 15:13) 9:0
10   C KUC Leszek Z WALCZAK Wojciech 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 10:0
11   A BOCHENEK Dariusz Y BUJAK Piotr 3:1 (11:4, 6:11, 11:5, 11:8) 11:0
12   C KUC Leszek W CHOLEWA Wacław 3:0 (11:7, 11:2, 11:3) 12:0
13   B NAŁÓDKA Dariusz Z WALCZAK Wojciech 3:0 (11:8, 11:2, 11:8) 13:0
14   D GŁOWACKI Arkadiusz X KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 14:0
2019-11-24 12:30 32 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Rokicie” Szczytniki 8:6 tak
1   A WOLANIN Piotr W KLIMCZAK Marek 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 0:1
2   B MOREK Radosław X FILIPEK Angelika 3:2 (11:3, 8:11, 10:12, 12:10, 12:10) 1:1
3   C SOBUCKI Mateusz Y PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 1:2
4   D RÓŻYCZKA Mirosław Z SZOSTAK Michał 3:0 (11:7, 11:3, 11:3) 2:2
5   A RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
W PRZEPOLSKI Andrzej
SZOSTAK Michał
0:3 (8:11, 7:11, 11:13) 2:3
6   B MOREK Radosław
WOLANIN Piotr
X KLIMCZAK Marek
FILIPEK Angelika
2:3 (7:11, 12:10, 10:12, 11:9, 8:11) 2:4
7   A WOLANIN Piotr X FILIPEK Angelika 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 3:4
8   B MOREK Radosław W KLIMCZAK Marek 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) 3:5
9   D RÓŻYCZKA Mirosław Y PRZEPOLSKI Andrzej 3:2 (9:11, 8:11, 11:4, 11:3, 11:6) 4:5
10   C SOBUCKI Mateusz Z SZOSTAK Michał 3:0 (11:6, 12:10, 11:5) 5:5
11   A WOLANIN Piotr Y PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (2:11, 11:6, 11:6, 11:8) 6:5
12   C SOBUCKI Mateusz W KLIMCZAK Marek 1:3 (8:11, 12:10, 7:11, 9:11) 6:6
13   B MOREK Radosław Z SZOSTAK Michał 3:0 (11:6, 11:9, 16:14) 7:6
14   D RÓŻYCZKA Mirosław X FILIPEK Angelika 3:0 (11:4, 11:5, 11:2) 8:6
2019-11-17 11:00 33 PKS „Porta” Kraków II - „Siemacha” Kraków II 14:0 tak
1   A MAŚLONG Mirosław W PIRÓG Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 1:0
2   B PARTYKA Ryszard X OCHALIK Konrad 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) 2:0
3   C KALICIAK Dariusz Y RESZKA Adam 3:0 (11:2, 11:2, 11:2) 3:0
4   D KRAWCZYK Kacper Z MARKIEWICZ Michał 3:1 (11:9, 5:11, 11:6, 12:10) 4:0
5   A MAŚLONG Mirosław
KRAWCZYK Kacper
W RESZKA Adam
OCHALIK Konrad
3:0 (11:3, 11:9, 11:5) 5:0
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:7) 6:0
7   A MAŚLONG Mirosław X OCHALIK Konrad 3:0 (11:3, 11:5, 11:5) 7:0
8   B PARTYKA Ryszard W PIRÓG Paweł 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 8:0
9   D KRAWCZYK Kacper Y RESZKA Adam 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 9:0
10   C KALICIAK Dariusz Z MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:6, 11:7, 11:2) 10:0
11   A MAŚLONG Mirosław Y RESZKA Adam 3:0 (11:2, 11:4, 11:7) 11:0
12   C KALICIAK Dariusz W PIRÓG Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 12:0
13   B PARTYKA Ryszard Z MARKIEWICZ Michał 3:1 (11:4, 11:7, 9:11, 11:2) 13:0
14   D KRAWCZYK Kacper X OCHALIK Konrad 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) 14:0
2019-11-24 11:00 34 UKS „Zarabie” Myślenice III - KS GOKiS Wiśniowa 14:0 tak
1   A ŻĄDŁO Piotr W KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:7, 11:3, 11:3) 1:0
2   B TALAGA Samuel X ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:7, 11:3, 11:4) 2:0
3   C KUZIO Maciej Y MURZYN Maciej 3:0 (11:4, 11:6, 11:2) 3:0
4   D KNAPCZYK Józef Z STALMACH Zbigniew 3:0 (11:9, 11:7, 12:10) 4:0
5   A KUZIO Maciej
ŻĄDŁO Piotr
W ŻĄDŁO Damian
KUCHNIA Andrzej
3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:7) 5:0
6   B TALAGA Samuel
KNAPCZYK Józef
X MURZYN Maciej
STALMACH Zbigniew
3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:9) 6:0
7   A ŻĄDŁO Piotr X ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) 7:0
8   B TALAGA Samuel W KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:6, 11:9, 11:3) 8:0
9   D KNAPCZYK Józef Y MURZYN Maciej 3:1 (9:11, 11:5, 11:8, 11:5) 9:0
10   C KUZIO Maciej Z STALMACH Zbigniew 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) 10:0
11   A ŻĄDŁO Piotr Y MURZYN Maciej 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 11:0
12   C KUZIO Maciej W KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) 12:0
13   B TALAGA Samuel Z STALMACH Zbigniew 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 13:0
14   D KNAPCZYK Józef X ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 14:0
2019-11-29 18:00 35 LKS „Wisła” Rząska I - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 tak
1   A NOWAK Artur W BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) 1:0
2   B ROMANOWSKI Cezary X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:8, 11:2, 11:3) 2:0
3   C PUU Aarne Y CHORNYI Yehor 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 3:0
4   D KORCZEK Łukasz Z OLEKSA Kacper 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 4:0
5   A KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
W BULIŃSKI Sebastian
CHORNYI Yehor
3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 5:0
6   B PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
X PŁAWIŃSKI Natan
OLEKSA Kacper
3:0 (11:3, 11:3, 11:0) 6:0
7   A NOWAK Artur X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:1, 11:7, 11:6) 7:0
8   B ROMANOWSKI Cezary W BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:5, 11:1, 11:4) 8:0
9   D KORCZEK Łukasz Y CHORNYI Yehor 3:2 (8:11, 11:9, 11:9, 8:11, 11:8) 9:0
10   C PUU Aarne Z OLEKSA Kacper 3:0 (11:1, 11:1, 11:3) 10:0
11   A NOWAK Artur Y CHORNYI Yehor 3:0 (11:2, 11:8, 11:9) 11:0
12   C PUU Aarne W BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 12:0
13   B ROMANOWSKI Cezary Z OLEKSA Kacper 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) 13:0
14   D KORCZEK Łukasz X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 14:0
2019-11-23 11:00 36 UKS „Gryf” Gdów III - MKS „Centrum” Kraków V 10:4 tak
1   A ZIMNICKI Tomasz W BOBER Rafał 1:3 (11:7, 9:11, 7:11, 10:12) 0:1
2   B MARCHEWKA Artur X PROCHOT Krystian 3:0 (11:6, 11:5, 12:10) 1:1
3   C KUCHARSKI Mateusz Y ŁACH Bartłomiej 3:2 (9:11, 11:2, 5:11, 11:8, 12:10) 2:1
4   D WCISŁO Konrad Z ŁAKOMY Mariusz 3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 11:8) 3:1
5   A ZIMNICKI Tomasz
MARCHEWKA Artur
W ŁAKOMY Mariusz
BOBER Rafał
2:3 (11:4, 10:12, 10:12, 11:5, 14:16) 3:2
6   B WCISŁO Konrad
GUZIK Iwona
X ŁACH Bartłomiej
PROCHOT Krystian
0:3 (10:12, 9:11, 6:11) 3:3
7   A ZIMNICKI Tomasz X PROCHOT Krystian 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 4:3
8   B MARCHEWKA Artur W BOBER Rafał 3:2 (7:11, 12:10, 12:10, 10:12, 20:18) 5:3
9   D WCISŁO Konrad Y ŁACH Bartłomiej 3:1 (11:4, 4:11, 11:3, 11:5) 6:3
10   C KUCHARSKI Mateusz Z ŁAKOMY Mariusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 7:3
11   A ZIMNICKI Tomasz Y ŁACH Bartłomiej 3:1 (8:11, 11:4, 11:7, 11:4) 8:3
12   C KUCHARSKI Mateusz W BOBER Rafał 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) 9:3
13   B MARCHEWKA Artur Z ŁAKOMY Mariusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 10:3
14   D WCISŁO Konrad X PROCHOT Krystian 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.