V liga rejon Tarnów
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2019-10-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-10-15 18:00 5 MOKSiR Czchów - TG „Sokół” Brzesko 8:10 tak
1   A BACZ Andrzej W PIĘKOSZ Jakub 1:3 (5:11, 6:11, 11:6, 4:11) 0:1
2   B SERAFIN Mateusz X PUT Maciej 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) 1:1
3   C KANOWNIK Kajetan Y NOWAK Dawid 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) 2:1
4   D KOSTRZEWA Kacper Z RACHFAŁ Maciej 0:3 (5:11, 8:11, 4:11) 2:2
5   A BACZ Andrzej
SERAFIN Mateusz
W NOWAK Dawid
RACHFAŁ Maciej
3:2 (11:9, 13:11, 9:11, 10:12, 12:10) 3:2
6   B KANOWNIK Kajetan
KOSTRZEWA Kacper
X PIĘKOSZ Jakub
PUT Maciej
3:2 (11:6, 7:11, 5:11, 11:7, 11:4) 4:2
7   A BACZ Andrzej X PUT Maciej 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 4:3
8   B SERAFIN Mateusz W PIĘKOSZ Jakub 1:3 (12:10, 9:11, 6:11, 11:13) 4:4
9   D KOSTRZEWA Kacper Y NOWAK Dawid 1:3 (11:8, 11:13, 9:11, 12:14) 4:5
10   C KANOWNIK Kajetan Z RACHFAŁ Maciej 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:7) 5:5
11   A BACZ Andrzej Y NOWAK Dawid 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 6:5
12   C KANOWNIK Kajetan W PIĘKOSZ Jakub 2:3 (11:7, 10:12, 11:13, 11:8, 7:11) 6:6
13   B SERAFIN Mateusz Z RACHFAŁ Maciej 2:3 (10:12, 12:10, 7:11, 11:4, 9:11) 6:7
14   D KOSTRZEWA Kacper X PUT Maciej 2:3 (13:11, 12:14, 11:13, 13:11, 7:11) 6:8
15   A BACZ Andrzej Z RACHFAŁ Maciej 1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 13:15) 6:9
16   D KOSTRZEWA Kacper W PIĘKOSZ Jakub 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 6:10
17   B SERAFIN Mateusz Y NOWAK Dawid 3:0 (11:3, 11:6, 11:6) 7:10
18   C KANOWNIK Kajetan X PUT Maciej 3:1 (10:12, 11:2, 11:4, 11:6) 8:10
2019-10-04 18:00 6 UKS „Jordan” Zakliczyn II - MOSiR Tuchów 14:4 tak
1   A MARTYKA Bartłomiej W MARTYKA Igor 3:1 (11:4, 11:8, 6:11, 11:9) 1:0
2   B KRAKOWSKI Sebastian X STEFAN Igor 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 1:1
3   C NAGEL Kacper Y KOCOŁ Piotr 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) 2:1
4   D SIKOŃ Maciej Z WŁODEK Krystian 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 3:1
5   A KRAKOWSKI Sebastian
SIKOŃ Maciej
W KOCOŁ Piotr
WŁODEK Krystian
3:2 (8:11, 11:4, 10:12, 11:9, 11:6) 4:1
6   B MARTYKA Bartłomiej
NAGEL Kacper
X STEFAN Igor
MARTYKA Igor
3:0 (11:8, 11:5, 13:11) 5:1
7   A MARTYKA Bartłomiej X STEFAN Igor 3:0 (13:11, 11:9, 11:2) 6:1
8   B KRAKOWSKI Sebastian W MARTYKA Igor 1:3 (11:6, 9:11, 7:11, 6:11) 6:2
9   D SIKOŃ Maciej Y KOCOŁ Piotr 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 7:2
10   C NAGEL Kacper Z WŁODEK Krystian 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 8:2
11   A MARTYKA Bartłomiej Y KOCOŁ Piotr 3:1 (12:14, 11:5, 11:3, 11:3) 9:2
12   C NAGEL Kacper W MARTYKA Igor 3:1 (11:8, 11:8, 7:11, 11:8) 10:2
13   B KRAS Nikodem Z WŁODEK Krystian 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) 11:2
14   D NAGEL Nikodem X STEFAN Igor 0:3 (5:11, 4:11, 12:14) 11:3
15   A MARTYKA Bartłomiej Z WŁODEK Krystian 3:0 (11:3, 11:4, 11:9) 12:3
16   D NAGEL Nikodem W MARTYKA Igor 3:2 (7:11, 13:11, 10:12, 11:9, 13:11) 13:3
17   B KRAS Nikodem Y KOCOŁ Piotr 0:3 (10:12, 8:11, 4:11) 13:4
18   C NAGEL Kacper X STEFAN Igor 3:2 (11:7, 11:13, 9:11, 11:8, 11:6) 14:4
2019-10-14 16:30 7 LUKS „Galux” Skrzyszów III - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 12:6 tak
1   A KOZIOŁ Jarosław W TOBIASZ Andrzej 3:0 (11:2, 11:5, 11:2) 1:0
2   B PARA Eligiusz X RUSEK Andrzej 3:2 (5:11, 11:8, 11:7, 8:11, 11:8) 2:0
3   C PODGÓRSKI Jan Y CZUPRYNA Andrzej 1:3 (12:10, 6:11, 6:11, 8:11) 2:1
4   D KORUS Paweł Z KRAWIEC Kamil 2:3 (5:11, 11:9, 11:7, 8:11, 6:11) 2:2
5   A KOZIOŁ Jarosław
PARA Eligiusz
W RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
1:3 (12:10, 5:11, 6:11, 5:11) 2:3
6   B PODGÓRSKI Jan
KORUS Paweł
X WOLIŃSKI Wojciech
KRAWIEC Kamil
3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 3:3
7   A KOZIOŁ Jarosław X RUSEK Andrzej 3:0 (11:4, 11:3, 12:10) 4:3
8   B PARA Eligiusz W TOBIASZ Andrzej 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 5:3
9   D KORUS Paweł Y CZUPRYNA Andrzej 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) 5:4
10   C PODGÓRSKI Jan Z KRAWIEC Kamil 1:3 (11:8, 6:11, 9:11, 4:11) 5:5
11   A KOZIOŁ Jarosław Y CZUPRYNA Andrzej 3:1 (11:8, 6:11, 11:3, 11:4) 6:5
12   C PODGÓRSKI Jan W TOBIASZ Andrzej 1:3 (6:11, 5:11, 11:9, 5:11) 6:6
13   B PARA Eligiusz Z KRAWIEC Kamil 3:1 (11:5, 9:11, 11:4, 11:9) 7:6
14   D KORUS Paweł X WOLIŃSKI Wojciech 3:2 (7:11, 11:6, 11:9, 10:12, 11:8) 8:6
15   A KOZIOŁ Jarosław Z KRAWIEC Kamil 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 9:6
16   D KORUS Paweł W TOBIASZ Andrzej 3:1 (3:11, 11:9, 12:10, 11:7) 10:6
17   B PARA Eligiusz Y CZUPRYNA Andrzej 3:1 (11:5, 12:10, 10:12, 13:11) 11:6
18   C PODGÓRSKI Jan X WOLIŃSKI Wojciech 3:1 (7:11, 11:6, 12:10, 11:5) 12:6
2019-10-13 11:00 8 LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno 6:12 tak
1   A KĄCKI Mateusz W DĄBROŚ Stanisław 0:3 (10:12, 7:11, 4:11) 0:1
2   B RAJZER Krzysztof X SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (5:11, 3:11, 5:11) 0:2
3   C TROJAŃSKI Sebastian Y CICH Adrian 0:3 (6:11, 3:11, 5:11) 0:3
4   D KLUBA Krzysztof Z MLECZKO Mateusz 3:2 (11:4, 11:9, 6:11, 9:11, 12:10) 1:3
5   A TROJAŃSKI Sebastian
KĄCKI Patryk
W DĄBROŚ Stanisław
CICH Adrian
0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 1:4
6   B RAJZER Krzysztof
KĄCKI Mateusz
X SZCZEPAŃSKI Andrzej
SZCZEPAŃSKI Oliwier
1:3 (10:12, 11:1, 8:11, 10:12) 1:5
7   A KĄCKI Mateusz X SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (9:11, 11:7, 8:11, 8:11) 1:6
8   B RAJZER Krzysztof W GAJOWY Mateusz 3:2 (11:0, 11:3, 9:11, 15:17, 11:6) 2:6
9   D KĄCKI Patryk Y CICH Adrian 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 2:7
10   C TROJAŃSKI Sebastian Z MLECZKO Mateusz 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:9) 3:7
11   A KĄCKI Mateusz Y CICH Adrian 1:3 (11:7, 6:11, 8:11, 6:11) 3:8
12   C TROJAŃSKI Sebastian W GAJOWY Mateusz 3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:8) 4:8
13   B RAJZER Krzysztof Z MLECZKO Mateusz 3:2 (11:7, 11:9, 5:11, 10:12, 11:8) 5:8
14   D KĄCKI Patryk X SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 5:9
15   A KĄCKI Mateusz Z MLECZKO Mateusz 3:0 (11:9, 12:10, 11:8) 6:9
16   D KĄCKI Patryk W SZCZEPAŃSKI Oliwier 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 6:10
17   B RAJZER Krzysztof Y CICH Adrian 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) 6:11
18   C TROJAŃSKI Sebastian X SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (4:11, 6:11, 3:11) 6:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.