III liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2019-11-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-12-08 11:00 31 LUKS „Galux” Skrzyszów - MKS „Skawa” Wadowice 6:8 tak
1   A DUDEK Radosław W GOŁDA Gabriel 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:7) 1:0
2   B GALUS Mateusz X PIEKARCZYK Michał 2:3 (11:5, 11:4, 15:17, 8:11, 11:13) 1:1
3   C MLECZKO Bartłomiej Y PALACZ Mirosław 3:1 (10:12, 11:4, 12:10, 11:9) 2:1
4   D KOZIOŁ Jarosław Z JURZAK Łukasz 0:3 (2:11, 6:11, 9:11) 2:2
5   A MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
3:1 (11:13, 11:4, 12:10, 11:9) 3:2
6   B KOZIOŁ Jarosław
DUDEK Radosław
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:2 (11:13, 9:11, 11:6, 11:6, 11:5) 4:2
7   A DUDEK Radosław X PIEKARCZYK Michał 3:2 (12:14, 11:7, 9:11, 11:4, 11:7) 5:2
8   B GALUS Mateusz W GOŁDA Gabriel 1:3 (7:11, 8:11, 15:13, 10:12) 5:3
9   D KOZIOŁ Jarosław Y PALACZ Mirosław 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 6:11) 5:4
10   C MLECZKO Bartłomiej Z JURZAK Łukasz 2:3 (12:10, 5:11, 9:11, 11:7, 8:11) 5:5
11   A DUDEK Radosław Y PALACZ Mirosław 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 6:5
12   C MLECZKO Bartłomiej W GOŁDA Gabriel 1:3 (11:5, 9:11, 8:11, 6:11) 6:6
13   B GALUS Mateusz Z JURZAK Łukasz 0:3 (11:13, 7:11, 3:11) 6:7
14   D KOZIOŁ Jarosław X PIEKARCZYK Michał 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 6:8
2019-12-20 19:00 32 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Podwawelski” Kraków II 9:5 tak
1   A URBAN Witold W OSTANEK Michał 0:3 (9:11, 7:11, 13:15) 0:1
2   B DUDZIAK Damian X GALA Bartłomiej 3:1 (11:6, 6:11, 11:5, 11:5) 1:1
3   C SKRZYPEK Grzegorz Y BODNAR Michał 3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 11:3) 2:1
4   D LENART Marek Z GALA Dawid 3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 11:8) 3:1
5   A DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
W OSTANEK Michał
GALA Dawid
3:2 (9:11, 11:6, 9:11, 11:6, 11:7) 4:1
6   B LENART Marek
URBAN Witold
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
3:2 (11:9, 11:13, 11:9, 11:13, 11:2) 5:1
7   A URBAN Witold X GALA Bartłomiej 3:0 (14:12, 11:7, 11:9) 6:1
8   B DUDZIAK Damian W OSTANEK Michał 2:3 (11:8, 7:11, 11:8, 8:11, 10:12) 6:2
9   D LENART Marek Y BODNAR Michał 2:3 (11:8, 7:11, 7:11, 11:4, 10:12) 6:3
10   C SKRZYPEK Adrian Z GALA Dawid 3:1 (11:3, 9:11, 11:6, 11:6) 7:3
11   A URBAN Witold Y BODNAR Michał 2:3 (6:11, 8:11, 11:6, 11:9, 11:13) 7:4
12   C SKRZYPEK Adrian W OSTANEK Michał 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 8:11) 7:5
13   B DUDZIAK Damian Z GALA Dawid 3:0 (11:9, 11:3, 11:6) 8:5
14   D LENART Marek X GALA Bartłomiej 3:2 (11:8, 9:11, 9:11, 12:10, 15:13) 9:5
2019-11-23 19:00 33 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - „Kruszbud-Gryf” Gdów 4:10 tak
1   A ZALEWSKI Krzysztof W KUTAJ Maksymilian 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 1:0
2   B SUBIK Filip X TURECKI Kacper 2:3 (11:13, 11:9, 11:8, 9:11, 6:11) 1:1
3   C KLUZEK Sławomir Y CELARY Mateusz 1:3 (11:9, 5:11, 5:11, 8:11) 1:2
4   D BIAŁY Sebastian Z KOŁOS Arkadiusz 0:3 (4:11, 5:11, 3:11) 1:3
5   A SUBIK Filip
ZALEWSKI Krzysztof
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
0:3 (10:12, 7:11, 11:13) 1:4
6   B KLUZEK Grzegorz
BIAŁY Sebastian
X KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 11:5) 2:4
7   A ZALEWSKI Krzysztof X TURECKI Kacper 2:3 (7:11, 11:8, 11:8, 9:11, 6:11) 2:5
8   B SUBIK Filip W KUTAJ Maksymilian 3:1 (8:11, 11:9, 11:2, 11:8) 3:5
9   D BIAŁY Sebastian Y CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 2:11, 6:11) 3:6
10   C KLUZEK Sławomir Z KOŁOS Arkadiusz 2:3 (13:11, 8:11, 5:11, 13:11, 10:12) 3:7
11   A ZALEWSKI Krzysztof Y CELARY Mateusz 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 13:15) 3:8
12   C KLUZEK Sławomir W KUTAJ Maksymilian 3:1 (6:11, 11:8, 11:1, 12:10) 4:8
13   B SUBIK Filip Z KOŁOS Arkadiusz 0:3 (9:11, 4:11, 3:11) 4:9
14   D BIAŁY Sebastian X TURECKI Kacper 1:3 (11:7, 8:11, 6:11, 4:11) 4:10
2019-11-23 16:00 34 ULKS „Lachowice” - KS „Bronowianka” Kraków II 12:2 tak
1   A KACHEL Mateusz W LAM Ka Wai 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 1:0
2   B RACZEK Marcin X ZAJĄC Anna 3:1 (11:5, 9:11, 11:9, 11:4) 2:0
3   C KRÓLIKOWSKI Bartosz Y GĄSIOR Natalia 3:1 (11:13, 11:3, 13:11, 11:5) 3:0
4   D SURMA Krzysztof Z KILISZEK Kamila 3:0 (12:10, 11:3, 11:7) 4:0
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W KILISZEK Kamila
LAM Ka Wai
3:0 (11:6, 11:9, 11:4) 5:0
6   B RACZEK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
X ZAJĄC Anna
GĄSIOR Natalia
0:3 (9:11, 10:12, 9:11) 5:1
7   A KACHEL Mateusz X ZAJĄC Anna 3:1 (11:7, 11:4, 10:12, 11:9) 6:1
8   B RACZEK Marcin W LAM Ka Wai 3:0 (11:3, 12:10, 11:5) 7:1
9   D SURMA Krzysztof Y GĄSIOR Natalia 3:2 (11:5, 9:11, 7:11, 11:5, 11:9) 8:1
10   C KRÓLIKOWSKI Bartosz Z KILISZEK Kamila 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) 9:1
11   A KACHEL Mateusz Y GĄSIOR Natalia 3:1 (11:8, 12:10, 9:11, 11:2) 10:1
12   C KRÓLIKOWSKI Bartosz W LAM Ka Wai 3:0 (11:5, 11:2, 11:8) 11:1
13   B RACZEK Marcin Z KILISZEK Kamila 3:1 (11:8, 11:5, 5:11, 11:2) 12:1
14   D KUŹNIK Grzegorz X ZAJĄC Anna 1:3 (8:11, 11:5, 8:11, 5:11) 12:2
2019-12-14 12:00 35 MKS „Centrum” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków III 5:9 tak
1   A WIERZBIŃSKI Marcin W JABŁOŃSKI Paweł 0:3 (6:11, 5:11, 9:11) 0:1
2   B WOJAS Bartłomiej X KOŁEK Maciej 0:3 (5:11, 10:12, 8:11) 0:2
3   C ROBAK Wiktor Y CHUDZICKI Maksym 2:3 (13:11, 11:8, 4:11, 4:11, 9:11) 0:3
4   D UTYLSKI Filip Z KOPACKI Paweł 3:1 (11:8, 11:5, 8:11, 11:4) 1:3
5   A UTYLSKI Filip
WIERZBIŃSKI Marcin
W JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
2:3 (6:11, 12:10, 11:13, 11:8, 7:11) 1:4
6   B WOJAS Bartłomiej
ROBAK Wiktor
X KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
1:3 (10:12, 11:8, 9:11, 6:11) 1:5
7   A WIERZBIŃSKI Marcin X KOŁEK Maciej 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 1:6
8   B WOJAS Bartłomiej W JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (7:11, 6:11, 11:4, 11:9, 14:12) 2:6
9   D UTYLSKI Filip Y CHUDZICKI Maksym 3:1 (5:11, 11:7, 11:7, 11:8) 3:6
10   C ROBAK Wiktor Z KOPACKI Paweł 2:3 (12:14, 11:9, 11:2, 6:11, 6:11) 3:7
11   A WIERZBIŃSKI Marcin Y CHUDZICKI Maksym 3:0 (11:7, 13:11, 12:10) 4:7
12   C ROBAK Wiktor W JABŁOŃSKI Paweł 2:3 (5:11, 11:9, 11:9, 7:11, 9:11) 4:8
13   B WOJAS Bartłomiej Z KOPACKI Paweł 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) 4:9
14   D UTYLSKI Filip X KOŁEK Maciej 3:2 (11:7, 11:7, 7:11, 7:11, 11:7) 5:9
2019-11-30 11:00 36 „Siemacha” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno III 12:2 tak
1   A GŁĄB Damian W DYCHTOŃ Jakub 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 1:0
2   B OSIKA Janusz X FURTAK Krzysztof 3:2 (7:11, 11:4, 11:5, 8:11, 12:10) 2:0
3   C BOLEK Łukasz Y TATARCZUCH Marek 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 3:0
4   D GRATKOWSKI Jacek Z MOTYKA Tadeusz 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 13:11) 4:0
5   A GŁĄB Damian
OSIKA Janusz
W DYCHTOŃ Jakub
FURTAK Krzysztof
3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:5) 5:0
6   B BOLEK Łukasz
GRATKOWSKI Jacek
X MOTYKA Tadeusz
TATARCZUCH Marek
3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 6:0
7   A GŁĄB Damian X FURTAK Krzysztof 3:1 (8:11, 11:5, 11:2, 11:3) 7:0
8   B OSIKA Janusz W DYCHTOŃ Jakub 3:0 (11:7, 13:11, 11:6) 8:0
9   D GRATKOWSKI Jacek Y TATARCZUCH Marek 3:2 (11:5, 8:11, 11:5, 4:11, 11:5) 9:0
10   C BOLEK Łukasz Z MOTYKA Tadeusz 0:3 (8:11, 6:11, 10:12) 9:1
11   A GŁĄB Damian Y TATARCZUCH Marek 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 10:1
12   C BOLEK Łukasz W DYCHTOŃ Jakub 1:3 (5:11, 8:11, 11:6, 8:11) 10:2
13   B OSIKA Janusz Z MOTYKA Tadeusz 3:2 (7:11, 11:8, 11:8, 10:12, 11:7) 11:2
14   D GRATKOWSKI Jacek X FURTAK Krzysztof 3:0 (11:4, 11:3, 12:10) 12:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.

Drużyna LKS „Polonia” Wilczkowice przejęła miejsce od KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II.