IV liga mężczyzn zachód => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2018-12-08
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2018-12-08 15:00 43 UKS „Orkan” SP 5 Nowy Targ - LKS „Bank Spół. w Zatorze” Piotrowice
2019-01-26 11:00 44 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Zarabie” Myślenice II 10:4 tak
1   A KRÓLIKOWSKI Bartosz W NALEPA Maciej 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 11:8) 1:0
2   B SUBIK Filip X STALMACH Zbigniew 3:0 (11:2, 11:7, 17:15) 2:0
3   C RÓŻAŃSKI Damian Y DŹWIG Andrzej 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 3:0
4   D WĄSIK Marcin Z CZYŻYCKI Bogdan 3:2 (11:9, 11:4, 8:11, 9:11, 11:5) 4:0
5   A SUBIK Filip
RÓŻAŃSKI Damian
W CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
3:2 (5:11, 5:11, 11:8, 11:5, 11:9) 5:0
6   B WĄSIK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
X NALEPA Maciej
STALMACH Zbigniew
3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:8) 6:0
7   A KRÓLIKOWSKI Bartosz X STALMACH Zbigniew 3:0 (11:7, 11:7, 14:12) 7:0
8   B SUBIK Filip W NALEPA Maciej 0:3 (6:11, 5:11, 10:12) 7:1
9   D KLAG Wiktor Y DŹWIG Andrzej 3:0 (11:8, 11:1, 11:9) 8:1
10   C RÓŻAŃSKI Damian Z CZYŻYCKI Bogdan 1:3 (11:7, 11:13, 10:12, 6:11) 8:2
11   A KRÓLIKOWSKI Bartosz Y DŹWIG Andrzej 3:2 (11:5, 9:11, 11:7, 9:11, 11:1) 9:2
12   C RÓŻAŃSKI Damian W NALEPA Maciej 2:3 (13:11, 11:8, 9:11, 6:11, 7:11) 9:3
13   B SUBIK Filip Z CZYŻYCKI Bogdan 2:3 (8:11, 5:11, 11:6, 17:15, 8:11) 9:4
14   D KLAG Wiktor X STALMACH Zbigniew 3:2 (13:11, 11:13, 8:11, 11:8, 11:4) 10:4
2018-12-09 10:30 45 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7 tak
1   A WOJDYŁA Dominik W KOŁOS Arkadiusz 1:3 (4:11, 7:11, 11:9, 7:11) 0:1
2   B BRUZDA Rafał X CELARY Mateusz 2:3 (8:11, 12:10, 11:5, 5:11, 4:11) 0:2
3   C KURCZYNA Łukasz Y WCISŁO Konrad 3:1 (11:3, 8:11, 11:2, 11:4) 1:2
4   D PIĄSTKA Michał Z KUTAJ Maksymilian 1:3 (11:4, 9:11, 7:11, 9:11) 1:3
5   A WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
W KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
3:1 (12:14, 11:6, 11:9, 11:4) 2:3
6   B PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
X CELARY Mateusz
WCISŁO Konrad
3:1 (5:11, 11:6, 11:7, 11:8) 3:3
7   A WOJDYŁA Dominik X CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 3:4
8   B BRUZDA Rafał W KOŁOS Arkadiusz 1:3 (11:6, 4:11, 6:11, 3:11) 3:5
9   D PIĄSTKA Michał Y WCISŁO Konrad 3:2 (6:11, 11:9, 3:11, 11:8, 11:4) 4:5
10   C KURCZYNA Łukasz Z KUTAJ Maksymilian 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 5:5
11   A WOJDYŁA Dominik Y WCISŁO Konrad 3:2 (5:11, 9:11, 11:9, 11:9, 11:7) 6:5
12   C KURCZYNA Łukasz W KOŁOS Arkadiusz 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 8:11) 6:6
13   B BRUZDA Rafał Z KUTAJ Maksymilian 3:1 (12:10, 4:11, 11:6, 12:10) 7:6
14   D PIĄSTKA Michał X CELARY Mateusz 0:3 (2:11, 6:11, 4:11) 7:7
2018-12-08 15:00 46 TKS „Opoka” Trzebinia - KTS „Victoria” Spytkowice I 10:4 tak
1   A ZAJĘCKI Rafał W GRONDALCZYK Adrian 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B BAŁUSZEK Kamil X WARMUZ Kamil 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 1:1
3   C GLANOWSKI Bartosz Y CHOJNA Dawid 3:1 (7:11, 11:6, 11:8, 11:3) 2:1
4   D SŁOCIŃSKI Damian Z MAMOŃ Wojciech 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 2:2
5   A ZAJĘCKI Rafał
GLANOWSKI Bartosz
W WARMUZ Kamil
CHOJNA Dawid
3:0 (11:9, 11:6, 11:9) 3:2
6   B BAŁUSZEK Kamil
SŁOCIŃSKI Damian
X MAMOŃ Wojciech
GRONDALCZYK Adrian
3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 4:2
7   A ZAJĘCKI Rafał X WARMUZ Kamil 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:7) 5:2
8   B BAŁUSZEK Kamil W GRONDALCZYK Adrian 3:1 (12:14, 11:6, 11:9, 12:10) 6:2
9   D SŁOCIŃSKI Damian Y CHOJNA Dawid 1:3 (5:11, 8:11, 12:10, 10:12) 6:3
10   C GLANOWSKI Bartosz Z MAMOŃ Wojciech 3:2 (11:6, 7:11, 17:19, 11:4, 11:7) 7:3
11   A ZAJĘCKI Rafał Y CHOJNA Dawid 3:2 (4:11, 8:11, 11:4, 12:10, 11:3) 8:3
12   C GLANOWSKI Bartosz W GRONDALCZYK Adrian 1:3 (4:11, 11:8, 10:12, 8:11) 8:4
13   B BAŁUSZEK Kamil Z MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) 9:4
14   D SŁOCIŃSKI Damian X NOWAK Łukasz 3:0 (13:11, 11:4, 11:6) 10:4
2019-01-06 13:00 47 KS „Bronowianka” Kraków IV - KTS „Victoria” Spytkowice II 11:3 tak
1   A KOPACKI Paweł W OCHMAN Michał 1:3 (8:11, 11:4, 8:11, 14:16) 0:1
2   B LELEK Paweł X BOBAK Jacek 3:2 (15:13, 4:11, 11:5, 5:11, 11:5) 1:1
3   C CHODACKI Marcin Y KAJFASZ Bogdan 3:2 (10:12, 13:11, 11:5, 9:11, 11:7) 2:1
4   D CYGANKIEWICZ Filip Z PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:2, 11:2, 11:6) 3:1
5   A SZCZEBAK Jerzy
CYGANKIEWICZ Filip
W PIETRAŃCZYK Jacek
OCHMAN Michał
2:3 (11:8, 1:11, 8:11, 11:7, 7:11) 3:2
6   B CHODACKI Marcin
LELEK Paweł
X BOBAK Jacek
KAJFASZ Bogdan
3:2 (8:11, 7:11, 11:7, 11:6, 11:5) 4:2
7   A KOPACKI Paweł X BOBAK Jacek 3:0 (11:5, 11:6, 14:12) 5:2
8   B LELEK Paweł W OCHMAN Michał 2:3 (3:11, 11:4, 8:11, 11:5, 9:11) 5:3
9   D CYGANKIEWICZ Filip Y KAJFASZ Bogdan 3:0 (11:9, 11:6, 11:2) 6:3
10   C CHODACKI Marcin Z PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:2, 11:6, 11:7) 7:3
11   A KOPACKI Paweł Y KAJFASZ Bogdan 3:1 (6:11, 11:0, 11:7, 11:8) 8:3
12   C CHODACKI Marcin W OCHMAN Michał 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:7) 9:3
13   B LELEK Paweł Z PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:7, 11:2, 11:5) 10:3
14   D CYGANKIEWICZ Filip X BOBAK Jacek 3:1 (11:9, 11:9, 3:11, 11:7) 11:3
2018-12-08 13:00 48 MKS KSOS Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków IV 6:8 tak
1   A PACYNA Dariusz W BOCHENEK Mariusz 2:3 (11:5, 11:7, 6:11, 11:13, 9:11) 0:1
2   B PASIECZNY Jan X WOJCIACZYK Antoni 3:1 (11:2, 9:11, 11:9, 11:7) 1:1
3   C ROBAK Wiktor Y BIEL Jakub 2:3 (3:11, 7:11, 11:6, 11:7, 5:11) 1:2
4   D RAJTAR Marek Z MIKRUT Jakub 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 2:2
5   A RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
W WOJCIACZYK Antoni
BIEŃCZYCKI Łukasz
3:1 (11:5, 11:6, 9:11, 12:10) 3:2
6   B ROBAK Wiktor
PĘCZEK Mateusz
X BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 3:3
7   A PACYNA Dariusz X WOJCIACZYK Antoni 3:1 (6:11, 12:10, 11:1, 11:5) 4:3
8   B PASIECZNY Jan W BOCHENEK Mariusz 0:3 (9:11, 7:11, 7:11) 4:4
9   D RAJTAR Marek Y BIEL Jakub 2:3 (12:14, 9:11, 11:9, 11:9, 7:11) 4:5
10   C ROBAK Wiktor Z BIEŃCZYCKI Łukasz 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 5:5
11   A PACYNA Dariusz Y BIEL Jakub 0:3 (6:11, 10:12, 8:11) 5:6
12   C PĘCZEK Mateusz W BOCHENEK Mariusz 1:3 (10:12, 11:7, 2:11, 5:11) 5:7
13   B PASIECZNY Jan Z BIEŃCZYCKI Łukasz 2:3 (11:5, 6:11, 11:8, 10:12, 9:11) 5:8
14   D RAJTAR Marek X WOJCIACZYK Antoni 3:1 (11:3, 12:14, 11:7, 11:3) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna KTS "Victoria" Spytkowice II przejęła miejsce od UKS "Polfin" Oświęcim.
Drużyna UKS "Orkan" SP 5 Nowy Targ wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.