IV liga mężczyzn wschód
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2017-10-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2017-10-13 18:00 15 MLUKS „Gulon” Zakliczyn - LKS „Orzeł” Wojnarowa 11:3 tak
1   A KORNAŚ Bartłomiej W KANTOR Michał 0:3 (10:12, 8:11, 3:11) 0:1
2   B SZCZEPAŃSKI Dominik X PARAIS Leszek 3:0 (12:10, 13:11, 11:7) 1:1
3   C BARDON Piotr Y PLICHTA Józef 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 2:1
4   D HEŁMECKI Szymon Z OBRZUT Tomasz 3:2 (11:9, 11:6, 10:12, 7:11, 13:11) 3:1
5   A HEŁMECKI Szymon
BARDON Piotr
W OBRZUT Tomasz
KANTOR Michał
3:0 (11:7, 11:8, 12:10) 4:1
6   B SZCZEPAŃSKI Dominik
KORNAŚ Bartłomiej
X PARAIS Leszek
PLICHTA Józef
3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 5:1
7   A KORNAŚ Bartłomiej X PARAIS Leszek 2:3 (9:11, 6:11, 11:7, 11:8, 3:11) 5:2
8   B SZCZEPAŃSKI Dominik W KANTOR Michał 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 6:2
9   D HEŁMECKI Szymon Y PLICHTA Józef 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) 7:2
10   C BARDON Piotr Z OBRZUT Tomasz 3:1 (11:9, 11:4, 9:11, 11:7) 8:2
11   A KORNAŚ Bartłomiej Y PLICHTA Józef 2:3 (9:11, 9:11, 12:10, 11:9, 8:11) 8:3
12   C BARDON Piotr W KANTOR Michał 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) 9:3
13   B SZCZEPAŃSKI Dominik Z OBRZUT Tomasz 3:1 (9:11, 12:10, 12:10, 15:13) 10:3
14   D HEŁMECKI Szymon X PARAIS Leszek 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 11:3
2017-10-15 11:00 16 LUKS „Galux” Skrzyszów II - TG „Sokół” Brzesko 7:7 tak
1   A PIS Marcin W LENART Marek 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 1:0
2   B SKRĘŻYNA Hubert X SZYMAŃSKI Bartosz 1:3 (14:12, 8:11, 7:11, 8:11) 1:1
3   C PIS Kamil Y WÓJTOWICZ Wojciech 2:3 (11:7, 11:7, 9:11, 8:11, 6:11) 1:2
4   D KASPRZYK Michalina Z SKRZYPEK Adrian 3:0 (12:10, 11:7, 11:9) 2:2
5   A KASPRZYK Michalina
PIS Konrad
W LENART Marek
WÓJTOWICZ Wojciech
1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 5:11) 2:3
6   B PIS Kamil
PIS Marcin
X SZYMAŃSKI Bartosz
SKRZYPEK Adrian
3:0 (11:8, 11:9, 12:10) 3:3
7   A PIS Marcin X SZYMAŃSKI Bartosz 3:0 (11:9, 12:10, 11:8) 4:3
8   B SKRĘŻYNA Hubert W LENART Marek 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 7:11) 4:4
9   D KASPRZYK Michalina Y WÓJTOWICZ Wojciech 1:3 (11:9, 7:11, 6:11, 7:11) 4:5
10   C PIS Kamil Z SKRZYPEK Adrian 2:3 (11:7, 8:11, 11:8, 8:11, 9:11) 4:6
11   A PIS Marcin Y WÓJTOWICZ Wojciech 3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:8) 5:6
12   C PIS Kamil W LENART Marek 2:3 (11:9, 7:11, 8:11, 11:8, 8:11) 5:7
13   B SKRĘŻYNA Hubert Z SKRZYPEK Adrian 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 11:7) 6:7
14   D GALUS Mateusz X SZYMAŃSKI Bartosz 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:8) 7:7
2017-10-12 18:00 17 LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Villa Verde” Olesno III 4:10 tak
1   A RUSEK Andrzej W JANISZEWSKI Tomasz 1:3 (8:11, 5:11, 11:8, 2:11) 0:1
2   B WOLIŃSKI Zenon X FLOREK Sławomir 3:0 (11:9, 11:5, 11:1) 1:1
3   C WOLIŃSKI Andrzej Y CHRABĄSZCZ Aleksandra 2:3 (11:8, 11:4, 10:12, 7:11, 5:11) 1:2
4   D TOBIASZ Andrzej Z MOTYKA Tadeusz 1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 11:13) 1:3
5   A WOLIŃSKI Andrzej
WOLIŃSKI Zenon
W MOTYKA Tadeusz
JANISZEWSKI Tomasz
0:3 (9:11, 7:11, 8:11) 1:4
6   B RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
X FLOREK Sławomir
TATARCZUCH Marek
2:3 (11:6, 8:11, 8:11, 11:7, 9:11) 1:5
7   A RUSEK Andrzej X FLOREK Sławomir 3:1 (11:5, 12:10, 11:13, 11:9) 2:5
8   B WOLIŃSKI Zenon W JANISZEWSKI Tomasz 0:3 (9:11, 13:15, 9:11) 2:6
9   D TOBIASZ Andrzej Y TATARCZUCH Marek 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 2:7
10   C WOLIŃSKI Andrzej Z MOTYKA Tadeusz 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 2:8
11   A RUSEK Andrzej Y TATARCZUCH Marek 3:2 (11:6, 11:3, 6:11, 5:11, 11:8) 3:8
12   C WOLIŃSKI Andrzej W JANISZEWSKI Tomasz 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) 3:9
13   B WOLIŃSKI Zenon Z MOTYKA Tadeusz 3:2 (11:8, 11:6, 4:11, 6:11, 11:9) 4:9
14   D CZUPRYNA Andrzej X FLOREK Sławomir 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 4:10
2017-10-15 11:00 18 MKS „Tarnovia” Tarnów - LZS „Solidarni” Mędrzechów I 3:11 tak
1   A ŻYDOWSKA Weronika W FURTAK Krzysztof 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 0:1
2   B JEWUŁA Mateusz X GAJEWSKI Dominik 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 0:2
3   C MROCZEK Adrian Y SZCZEPAŃSKI Andrzej 3:2 (6:11, 5:11, 11:6, 11:6, 11:6) 1:2
4   D ROBAK Mateusz Z JASTRZĘBSKI Dawid 2:3 (8:11, 11:8, 11:4, 9:11, 6:11) 1:3
5   A ŻYDOWSKA Weronika
ROBAK Mateusz
W FURTAK Krzysztof
JASTRZĘBSKI Dawid
2:3 (8:11, 11:9, 11:2, 5:11, 6:11) 1:4
6   B MROCZEK Adrian
JEWUŁA Mateusz
X OPIOŁA Tomasz
SZCZEPAŃSKI Andrzej
0:3 (4:11, 8:11, 6:11) 1:5
7   A ŻYDOWSKA Weronika X OPIOŁA Tomasz 3:2 (11:6, 2:11, 11:8, 6:11, 11:7) 2:5
8   B JEWUŁA Mateusz W FURTAK Krzysztof 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 2:6
9   D ROBAK Mateusz Y SZCZEPAŃSKI Andrzej 1:3 (11:6, 6:11, 11:13, 11:13) 2:7
10   C MROCZEK Adrian Z JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 2:8
11   A ŻYDOWSKA Weronika Y SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 2:9
12   C MROCZEK Adrian W FURTAK Krzysztof 1:3 (8:11, 6:11, 11:9, 4:11) 2:10
13   B JEWUŁA Mateusz Z JASTRZĘBSKI Dawid 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 2:11
14   D ROBAK Mateusz X OPIOŁA Tomasz 3:0 (13:11, 11:7, 12:10) 3:11
2017-10-15 11:00 19 LUKS „Lipie” Lipie - MKS „Radość” Gorlice 2:12 tak
1   A SZCZECINA Piotr W WOJTAS Tomasz 2:3 (11:8, 9:11, 11:8, 6:11, 7:11) 0:1
2   B WÓJS Tomasz X ŁABOWSKI Józef 1:3 (3:11, 11:6, 6:11, 8:11) 0:2
3   C JURKOWSKI Piotr Y WARIAN Mirosław 3:1 (11:13, 11:8, 11:6, 14:12) 1:2
4   D CEWKA Piotr Z WOŹNIAK Dominik 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 9:11) 1:3
5   A JURKOWSKI Piotr
SZCZECINA Piotr
W WOJTAS Tomasz
WOŹNIAK Dominik
2:3 (7:11, 11:8, 13:11, 7:11, 11:13) 1:4
6   B CEWKA Piotr
WÓJS Tomasz
X ŁABOWSKI Józef
WARIAN Mirosław
0:3 (4:11, 5:11, 9:11) 1:5
7   A SZCZECINA Piotr X ŁABOWSKI Józef 0:3 (10:12, 7:11, 5:11) 1:6
8   B WÓJS Tomasz W WOJTAS Tomasz 0:3 (3:11, 9:11, 9:11) 1:7
9   D MRUK Piotr Y WARIAN Mirosław 2:3 (9:11, 11:6, 11:7, 10:12, 8:11) 1:8
10   C JURKOWSKI Piotr Z WOŹNIAK Dominik 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 8:11) 1:9
11   A SZCZECINA Piotr Y WARIAN Mirosław 3:0 (11:8, 12:10, 11:4) 2:9
12   C JURKOWSKI Piotr W WOJTAS Tomasz 2:3 (12:10, 11:8, 8:11, 10:12, 7:11) 2:10
13   B WÓJS Tomasz Z WOŹNIAK Dominik 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 2:11
14   D MRUK Piotr X ŁABOWSKI Józef 0:3 (5:11, 9:11, 5:11) 2:12
2017-10-15 11:00 20 LUKS „Galux” Skrzyszów III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 10:4 tak
1   A TABOR Marcin W SZEWCZYK Jarosław 3:0 (11:6, 11:2, 11:3) 1:0
2   B JASIELSKI Marek X BOBER Damian 1:3 (11:8, 3:11, 11:13, 5:11) 1:1
3   C BAŃBOR Andrzej Y SURMA Mariusz 3:0 (11:8, 11:7, 11:3) 2:1
4   D JASIELSKI Franciszek Z PITALA Stanisław 3:0 (11:6, 11:3, 14:12) 3:1
5   A BAŃBOR Andrzej
TABOR Marcin
W PITALA Stanisław
SURMA Mariusz
3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:6) 4:1
6   B JASIELSKI Franciszek
JASIELSKI Marek
X BOBER Damian
SZEWCZYK Jarosław
1:3 (7:11, 10:12, 12:10, 11:13) 4:2
7   A TABOR Marcin X BOBER Damian 3:1 (11:5, 9:11, 11:8, 11:9) 5:2
8   B JASIELSKI Marek W SZEWCZYK Jarosław 2:3 (12:10, 10:12, 6:11, 11:9, 7:11) 5:3
9   D JASIELSKI Franciszek Y SURMA Mariusz 3:0 (11:7, 11:6, 14:12) 6:3
10   C BAŃBOR Andrzej Z PITALA Stanisław 3:0 (11:6, 11:8, 11:3) 7:3
11   A TABOR Marcin Y SURMA Mariusz 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 12:10) 8:3
12   C BAŃBOR Andrzej W SZEWCZYK Jarosław 3:2 (6:11, 8:11, 11:9, 11:7, 11:9) 9:3
13   B KOZIOŁ Wiesław Z PITALA Stanisław 3:1 (11:8, 10:12, 15:13, 11:4) 10:3
14   D JASIELSKI Franciszek X BOBER Damian 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 10:4
2017-10-15 11:00 21 KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Dobrzanka” Dobra 6:8 tak
1   A OPYD Artur W MIŚKOWIEC Jerzy 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 1:0
2   B SOPATA Jan X PIETRZAK Krzysztof 1:3 (10:12, 10:12, 13:11, 7:11) 1:1
3   C JANIK Bartosz Y HOCHÓŁ Karol 3:2 (7:11, 11:4, 11:6, 6:11, 11:5) 2:1
4   D DUTKA Karolina Z CZYRNEK Jakub 1:3 (4:11, 11:8, 5:11, 7:11) 2:2
5   A JANIK Bartosz
OPYD Artur
W CZYRNEK Jakub
PIETRZAK Krzysztof
3:1 (8:11, 11:5, 11:9, 11:8) 3:2
6   B DUTKA Karolina
SOPATA Jan
X HOCHÓŁ Karol
MIŚKOWIEC Jerzy
1:3 (9:11, 11:6, 10:12, 9:11) 3:3
7   A OPYD Artur X PIETRZAK Krzysztof 1:3 (11:5, 12:14, 4:11, 10:12) 3:4
8   B SOPATA Jan W MIŚKOWIEC Jerzy 1:3 (11:13, 11:6, 5:11, 8:11) 3:5
9   D DUTKA Karolina Y HOCHÓŁ Karol 1:3 (7:11, 5:11, 13:11, 8:11) 3:6
10   C JANIK Bartosz Z CZYRNEK Jakub 3:1 (11:13, 11:7, 11:9, 13:11) 4:6
11   A OPYD Artur Y HOCHÓŁ Karol 3:2 (6:11, 8:11, 11:7, 11:8, 11:7) 5:6
12   C JANIK Bartosz W MIŚKOWIEC Jerzy 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) 6:6
13   B SOPATA Jan Z CZYRNEK Jakub 0:3 (8:11, 6:11, 10:12) 6:7
14   D DUTKA Karolina X PIETRZAK Krzysztof 0:3 (10:12, 8:11, 8:11) 6:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
Drużyna KS „Spektrum-Karpol” Słopnice III przekazała miejsce w rozgrywkach KS „Turbacz” Mszana Dolna.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy