V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2020-01-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-01-10 18:30 55 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - PKS „Porta” Kraków II 3:11 tak
1   A NAŁÓDKA Dariusz W KALICIAK Dariusz 1:3 (11:9, 5:11, 2:11, 7:11) 0:1
2   B BOCHENEK Dariusz X MAŚLONG Mirosław 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 0:2
3   C KUC Leszek Y PARTYKA Ryszard 3:1 (8:11, 12:10, 11:8, 11:7) 1:2
4   D GŁOWACKI Arkadiusz Z KRAWCZYK Kacper 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) 2:2
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
2:3 (8:11, 11:7, 11:8, 8:11, 9:11) 2:3
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
X KUTYŁA Dawid
MAŚLONG Mirosław
0:3 (6:11, 9:11, 1:11) 2:4
7   A NAŁÓDKA Dariusz X MAŚLONG Mirosław 1:3 (7:11, 6:11, 11:9, 5:11) 2:5
8   B BOCHENEK Dariusz W KALICIAK Dariusz 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) 2:6
9   D GŁOWACKI Arkadiusz Y PARTYKA Ryszard 1:3 (8:11, 11:4, 7:11, 7:11) 2:7
10   C KUC Leszek Z KRAWCZYK Kacper 2:3 (16:14, 6:11, 11:7, 5:11, 4:11) 2:8
11   A NAŁÓDKA Dariusz Y PARTYKA Ryszard 1:3 (6:11, 11:9, 4:11, 4:11) 2:9
12   C KUC Leszek W KALICIAK Dariusz 0:3 (3:11, 6:11, 12:14) 2:10
13   B BOCHENEK Dariusz Z KUTYŁA Dawid 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 2:11
14   D GŁOWACKI Arkadiusz X MAŚLONG Mirosław 3:1 (14:16, 11:6, 12:10, 11:8) 3:11
2020-01-12 12:30 56 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Zarabie” Myślenice III 11:3 tak
1   A POJNAR Marcin W ŻĄDŁO Piotr 3:2 (6:11, 11:9, 9:11, 11:9, 11:8) 1:0
2   B WOLANIN Piotr X KUZIO Aleksandra 3:1 (11:13, 11:6, 12:10, 11:4) 2:0
3   C SOBUCKI Mateusz Y ŚWIĘCH Jarosław 3:1 (11:5, 11:13, 11:2, 11:6) 3:0
4   D RÓŻYCZKA Mirosław Z TALAGA Samuel 3:0 (11:1, 11:6, 11:4) 4:0
5   A RÓŻYCZKA Mirosław
POJNAR Marcin
W ŚWIĘCH Jarosław
KUZIO Aleksandra
3:1 (11:9, 11:7, 10:12, 11:9) 5:0
6   B WOLANIN Piotr
SOBUCKI Mateusz
X TALAGA Samuel
ŻĄDŁO Piotr
3:1 (11:13, 11:4, 11:8, 15:13) 6:0
7   A POJNAR Marcin X KUZIO Aleksandra 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 13:11) 7:0
8   B WOLANIN Piotr W ŻĄDŁO Piotr 3:2 (14:16, 11:5, 8:11, 11:7, 11:6) 8:0
9   D RÓŻYCZKA Mirosław Y ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:5, 11:2, 11:4) 9:0
10   C SOBUCKI Mateusz Z TALAGA Samuel 1:3 (9:11, 11:8, 11:13, 9:11) 9:1
11   A POJNAR Marcin Y ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:5, 12:10, 11:6) 10:1
12   C SOBUCKI Mateusz W ŻĄDŁO Piotr 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) 10:2
13   B WOLANIN Piotr Z TALAGA Samuel 1:3 (5:11, 9:11, 11:7, 10:12) 10:3
14   D RÓŻYCZKA Mirosław X KUZIO Aleksandra 3:1 (11:4, 4:11, 11:5, 11:6) 11:3
2020-01-25 13:00 57 LKS „Wisła” Rząska I - MKS „Centrum” Kraków III 14:0 tak
1   A PUU Aarne W KUSZYŃSKI Marek 3:0 (12:10, 11:8, 11:4) 1:0
2   B NOWAK Artur X CHOLEWA Wacław 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 2:0
3   C ROMANOWSKI Cezary Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:4, 12:10, 11:6) 3:0
4   D KORCZEK Łukasz Z BUJAK Piotr 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 4:0
5   A KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
W CHOLEWA Wacław
WALCZAK Michał
3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 5:0
6   B PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
X BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 6:0
7   A PUU Aarne X CHOLEWA Wacław 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:7) 7:0
8   B NOWAK Artur W WALCZAK Michał 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 8:0
9   D KORCZEK Łukasz Y WALCZAK Wojciech 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 9:0
10   C ROMANOWSKI Cezary Z BUJAK Piotr 3:0 (11:2, 11:9, 11:9) 10:0
11   A PUU Aarne Y WALCZAK Wojciech 3:0 (12:10, 11:2, 11:9) 11:0
12   C ROMANOWSKI Cezary W WALCZAK Michał 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) 12:0
13   B NOWAK Artur Z BUJAK Piotr 3:1 (11:9, 11:9, 2:11, 11:1) 13:0
14   D KORCZEK Łukasz X CHOLEWA Wacław 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 14:0
2020-01-11 11:00 58 UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Rokicie” Szczytniki 13:1 tak
1   A ZIMNICKI Tomasz W KACZMARCZYK Julita 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 1:0
2   B KUCHARSKI Mateusz X SZOSTAK Michał 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) 2:0
3   C WCISŁO Konrad Y PRZEPOLSKI Andrzej 3:0 (11:9, 11:1, 11:6) 3:0
4   D GARYCKI Adrian Z LEWICKI Piotr 3:1 (11:7, 11:6, 6:11, 11:6) 4:0
5   A GARYCKI Adrian
WCISŁO Konrad
W KACZMARCZYK Julita
SZOSTAK Michał
3:1 (9:11, 11:9, 11:7, 11:4) 5:0
6   B ZIMNICKI Tomasz
KUCHARSKI Mateusz
X LEWICKI Piotr
PRZEPOLSKI Andrzej
3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 6:0
7   A ZIMNICKI Tomasz X SZOSTAK Michał 3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 7:0
8   B KUCHARSKI Mateusz W KACZMARCZYK Julita 3:0 (11:3, 11:3, 11:3) 8:0
9   D GARYCKI Adrian Y PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (9:11, 2:11, 4:11) 8:1
10   C WCISŁO Konrad Z LEWICKI Piotr 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 9:1
11   A ZIMNICKI Tomasz Y PRZEPOLSKI Andrzej 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 10:1
12   C WCISŁO Konrad W KACZMARCZYK Julita 3:0 (11:6, 11:4, 11:1) 11:1
13   B KUCHARSKI Mateusz Z LEWICKI Piotr 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 12:1
14   D GARYCKI Adrian X SZOSTAK Michał 3:2 (9:11, 11:6, 10:12, 11:7, 12:10) 13:1
2020-01-11 11:00 59 „Siemacha” Kraków II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 10:4 tak
1   A PIRÓG Paweł W PRZEPOLSKI Dominik 1:3 (13:15, 11:2, 7:11, 10:12) 0:1
2   B OCHALIK Konrad X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) 1:1
3   C MARKIEWICZ Michał Y CHORNYI Yehor 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) 2:1
4   D RESZKA Adam Z SALETNIK Jakub 3:1 (11:8, 4:11, 11:4, 11:4) 3:1
5   A RESZKA Adam
OCHALIK Konrad
W SALETNIK Jakub
PŁAWIŃSKI Natan
3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:6) 4:1
6   B MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
X PRZEPOLSKI Dominik
CHORNYI Yehor
1:3 (11:5, 9:11, 7:11, 7:11) 4:2
7   A PIRÓG Paweł X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) 5:2
8   B OCHALIK Konrad W PRZEPOLSKI Dominik 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 5:3
9   D RESZKA Adam Y CHORNYI Yehor 3:1 (6:11, 11:7, 11:6, 12:10) 6:3
10   C MARKIEWICZ Michał Z SALETNIK Jakub 3:1 (9:11, 11:4, 11:3, 11:6) 7:3
11   A PIRÓG Paweł Y CHORNYI Yehor 3:1 (11:5, 18:20, 11:3, 11:7) 8:3
12   C MARKIEWICZ Michał W PRZEPOLSKI Dominik 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:7) 9:3
13   B OCHALIK Konrad Z SALETNIK Jakub 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 10:3
14   D MATYASIK Mikołaj X PŁAWIŃSKI Natan 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 10:4
2020-01-11 11:00 60 KS GOKiS Wiśniowa - MKS „Centrum” Kraków V 0:14 tak
1   A ŻĄDŁO Damian W ŁAKOMY Mariusz 1:3 (11:9, 9:11, 6:11, 9:11) 0:1
2   B KUCHNIA Andrzej X BOBER Rafał 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 0:2
3   C MURZYN Maciej Y ŁACH Bartłomiej 0:3 (8:11, 5:11, 10:12) 0:3
4   D CHLIPAŁA Józef Z PROCHOT Krystian 0:3 (7:11, 6:11, 3:11) 0:4
5   A KUCHNIA Andrzej
CHLIPAŁA Józef
W ŁAKOMY Mariusz
BOBER Rafał
0:3 (7:11, 10:12, 5:11) 0:5
6   B MURZYN Maciej
ŻĄDŁO Damian
X ŁACH Bartłomiej
PROCHOT Krystian
0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 0:6
7   A ŻĄDŁO Damian X BOBER Rafał 0:3 (10:12, 6:11, 11:13) 0:7
8   B KUCHNIA Andrzej W ŁAKOMY Mariusz 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 0:8
9   D CHLIPAŁA Józef Y ŁACH Bartłomiej 0:3 (4:11, 12:14, 3:11) 0:9
10   C MURZYN Maciej Z PROCHOT Krystian 0:3 (6:11, 8:11, 5:11) 0:10
11   A ŻĄDŁO Damian Y ŁACH Bartłomiej 0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 0:11
12   C MURZYN Maciej W ŁAKOMY Mariusz 2:3 (4:11, 4:11, 11:9, 11:9, 5:11) 0:12
13   B KUCHNIA Andrzej Z PROCHOT Krystian 0:3 (5:11, 9:11, 5:11) 0:13
14   D CHLIPAŁA Józef X BOBER Rafał 0:3 (3:11, 4:11, 7:11) 0:14
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.