Robert Nosek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1970
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2019-09-25 19:00
2. LKS „Polonia” Wilczkowice III - UKS „Gryf” Gdów II 7:7
3   C NOSEK Robert Y PERZ Izabela 3:0 (11:4, 11:6, 12:10) ⇑
5   A KOZIOŁEK Fabian
NOSEK Robert
W MIERNIK Jan
PILCH Aleksander
2:3 (14:16, 11:7, 11:13, 11:3, 4:11) ⇓
10   C NOSEK Robert Z MIERNIK Jan 3:2 (10:12, 6:11, 11:6, 11:7, 11:9) ⇑
12   C NOSEK Robert W PILCH Aleksander 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2019-10-05 11:00
7. PKS „Porta” Kraków I - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7
4   D PEREK Robert Z NOSEK Robert 2:3 (11:7, 11:4, 9:11, 8:11, 6:11) ⇑
5   A KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
W JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
1:3 (7:11, 11:7, 9:11, 9:11) ⇑
10   C KMIEĆ Paweł Z NOSEK Robert 3:0 (11:6, 11:3, 11:9) ⇓
13   B BOLISĘGA Sebastian Z NOSEK Robert 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2019-10-16 19:00
18. LKS „Polonia” Wilczkowice III - MKS KSOS Kraków IV 6:8
5   A KOZIOŁEK Fabian
NOSEK Robert
W MAJDAK Rafał
UTYLSKI Kornel
3:0 (11:7, 11:5, 11:7) ⇑
8   B NOSEK Robert W MAJDAK Rafał 3:2 (11:9, 9:11, 11:4, 4:11, 11:7) ⇑
13   B NOSEK Robert Z UTYLSKI Kornel 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2019-11-24 16:00 ⇨ 2019-11-03 16:00
35. KS „Jordan” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III 5:9
4   D WIROŃSKI Piotr Z NOSEK Robert 3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 11:6) ⇓
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W JEDYNAK Damian
NOSEK Robert
1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇑
10   C BOROŃ Sławomir Z NOSEK Robert 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 3:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2019-11-27 19:00
40. LKS „Polonia” Wilczkowice III - „Q Team” Kraków 5:9
2   B NOSEK Robert X STOLARCZYK Marcin 2:3 (11:5, 9:11, 4:11, 11:4, 7:11) ⇓
6   B NOSEK Robert
ZIELIŃSKI Andrzej
X PALCZYŃSKI Bogdan
WALA Tomasz
1:3 (8:11, 12:10, 7:11, 7:11) ⇓
8   B NOSEK Robert W PALCZYŃSKI Bogdan 3:2 (9:11, 11:4, 11:6, 11:13, 11:7) ⇑
13   B NOSEK Robert Z BIESAGA Marek 1:3 (5:11, 11:9, 9:11, 11:13) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2020-01-01 19:00 ⇨ 2020-01-10 19:00
54. LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska II 11:3
4   D NOSEK Robert Z REPTAK Grzegorz 3:0 (11:3, 11:6, 11:2) ⇑
6   B NOSEK Robert
SOKAL Piotr
X ŁABĘDŹ Janusz
REPTAK Grzegorz
3:0 (11:5, 11:7, 11:9) ⇑
9   D NOSEK Robert Y ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:1, 11:3, 11:4) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 10. | 2020-01-11 13:00
59. KS „Podwawelski” Kraków VI - LKS „Polonia” Wilczkowice III 7:7
2   B GNATYSHEN Yevhenii X NOSEK Robert 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇑
5   A WĄS Bartłomiej
GNATYSHEN Yevhenii
W NOSEK Robert
WIDEŁKA Mirosław
0:3 (4:11, 10:12, 5:11) ⇑
7   A WĄS Bartłomiej X NOSEK Robert 0:3 (9:11, 4:11, 6:11) ⇑
14   D POROSZEWSKI Jacek X NOSEK Robert 3:1 (11:4, 11:4, 12:14, 12:10) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 11. | 2020-01-19 11:00 ⇨ 2020-01-21 19:30
66. LKS „Kłos” Olkusz II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 8:6
2   B POGAN Przemysław X NOSEK Robert 0:3 (7:11, 7:11, 12:14) ⇑
6   B TRZECIAK Jacek
KOWAL Łukasz
X NOSEK Robert
SOKAL Piotr
3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:6) ⇓
7   A NATKANIEC Michał X NOSEK Robert 3:0 (11:9, 12:10, 11:5) ⇓
14   D CHOCHÓŁ Paweł X NOSEK Robert 3:1 (7:11, 11:6, 11:6, 11:5) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2019-10-25 18:00 ⇨ 2020-01-23 19:00
23. TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 8:6
4   D ZAJĘCKI Rafał Z NOSEK Robert 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇓
6   B WÓJCIK Jan
KURDZIEL Mikołaj
X NOSEK Robert
WIDEŁKA Mirosław
1:3 (11:5, 6:11, 7:11, 9:11) ⇑
10   C KURDZIEL Mikołaj Z NOSEK Robert 3:1 (12:10, 11:8, 7:11, 11:8) ⇓
13   B WÓJCIK Jan Z NOSEK Robert 1:3 (11:13, 12:10, 8:11, 9:11) ⇑