III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2019-10-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-10-26 16:00 19 LUKS „Galux” Skrzyszów - „Kruszbud-Gryf” Gdów 8:6 tak
1   A GALUS Mateusz W CELARY Mateusz 1:3 (6:11, 12:10, 5:11, 7:11) 0:1
2   B MLECZKO Bartłomiej X KOŁOS Arkadiusz 2:3 (6:11, 11:9, 11:6, 7:11, 5:11) 0:2
3   C MLECZKO Radosław Y TURECKI Kacper 3:1 (11:4, 10:12, 11:3, 11:5) 1:2
4   D DUDEK Radosław Z ZIMNICKI Tomasz 3:2 (6:11, 11:9, 8:11, 11:6, 12:10) 2:2
5   A MLECZKO Bartłomiej
GALUS Mateusz
W CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
3:1 (11:6, 3:11, 11:6, 11:9) 3:2
6   B MLECZKO Radosław
DUDEK Radosław
X ZIMNICKI Tomasz
KOŁOS Arkadiusz
1:3 (10:12, 9:11, 11:9, 5:11) 3:3
7   A GALUS Mateusz X KOŁOS Arkadiusz 3:1 (13:11, 11:6, 9:11, 11:9) 4:3
8   B MLECZKO Bartłomiej W CELARY Mateusz 1:3 (11:6, 5:11, 8:11, 7:11) 4:4
9   D DUDEK Radosław Y TURECKI Kacper 3:1 (8:11, 11:6, 13:11, 12:10) 5:4
10   C MLECZKO Radosław Z ZIMNICKI Tomasz 1:3 (8:11, 11:5, 11:13, 9:11) 5:5
11   A GALUS Mateusz Y TURECKI Kacper 3:0 (11:5, 11:6, 11:2) 6:5
12   C MLECZKO Radosław W CELARY Mateusz 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 6:6
13   B MLECZKO Bartłomiej Z ZIMNICKI Tomasz 3:0 (15:13, 11:6, 11:8) 7:6
14   D DUDEK Radosław X KOŁOS Arkadiusz 3:1 (11:9, 11:4, 8:11, 12:10) 8:6
2019-10-24 19:00 20 LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice - KS „Bronowianka” Kraków II
2019-10-26 19:00 21 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - MKS KSOS Kraków 7:7
1   A SUBIK Filip W WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (11:3, 11:8, 11:5) 1:0
2   B ZALEWSKI Krzysztof X UTYLSKI Filip 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 1:1
3   C KLUZEK Sławomir Y RADEK Arkadiusz 3:1 (11:8, 9:11, 15:13, 17:15) 2:1
4   D RAPUTA Tomasz Z KONSTANTYN Paweł 3:1 (11:9, 3:11, 11:6, 11:6) 3:1
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W UTYLSKI Filip
KONSTANTYN Paweł
1:3 (4:11, 10:12, 11:5, 9:11) 3:2
6   B SUBIK Filip
ZALEWSKI Krzysztof
X WIERZBIŃSKI Marcin
RADEK Arkadiusz
2:3 (11:3, 9:11, 11:3, 9:11, 7:11) 3:3
7   A SUBIK Filip X UTYLSKI Filip 0:3 (10:12, 10:12, 10:12) 3:4
8   B ZALEWSKI Krzysztof W WIERZBIŃSKI Marcin 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) 4:4
9   D RAPUTA Tomasz Y RADEK Arkadiusz 2:3 (7:11, 11:8, 8:11, 12:10, 7:11) 4:5
10   C KLUZEK Sławomir Z KONSTANTYN Paweł 3:1 (9:11, 11:6, 11:3, 11:7) 5:5
11   A SUBIK Filip Y RADEK Arkadiusz 0:3 (11:13, 6:11, 8:11) 5:6
12   C KLUZEK Sławomir W WIERZBIŃSKI Marcin 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:8) 6:6
13   B ZALEWSKI Krzysztof Z KONSTANTYN Paweł 3:0 (0:0 krecz) 7:6
14   D RAPUTA Tomasz X UTYLSKI Filip 1:3 (11:7, 9:11, 9:11, 7:11) 7:7
2019-10-26 16:00 22 ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 7:7 tak
1   A RACZEK Marcin W GRATKOWSKI Jacek 3:2 (11:8, 4:11, 10:12, 11:8, 11:9) 1:0
2   B KRÓLIKOWSKI Bartosz X CNOTA Jakub 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) 2:0
3   C SURMA Krzysztof Y BOLEK Łukasz 3:1 (11:8, 9:11, 12:10, 11:6) 3:0
4   D KACHEL Mateusz Z GŁĄB Damian 0:3 (10:12, 5:11, 3:11) 3:1
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W BOLEK Łukasz
CNOTA Jakub
3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 4:1
6   B RACZEK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
X GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
1:3 (14:16, 5:11, 11:4, 5:11) 4:2
7   A RACZEK Marcin X CNOTA Jakub 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) 5:2
8   B KRÓLIKOWSKI Bartosz W GRATKOWSKI Jacek 2:3 (4:11, 6:11, 11:7, 11:9, 10:12) 5:3
9   D KACHEL Mateusz Y BOLEK Łukasz 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 5:4
10   C SURMA Krzysztof Z GŁĄB Damian 2:3 (11:7, 9:11, 11:4, 6:11, 8:11) 5:5
11   A RACZEK Marcin Y BOLEK Łukasz 3:1 (7:11, 11:6, 12:10, 11:7) 6:5
12   C SURMA Krzysztof W GRATKOWSKI Jacek 2:3 (11:7, 4:11, 6:11, 11:9, 8:11) 6:6
13   B KRÓLIKOWSKI Bartosz Z GŁĄB Damian 2:3 (11:6, 8:11, 6:11, 13:11, 7:11) 6:7
14   D KACHEL Mateusz X CNOTA Jakub 3:0 (11:1, 11:7, 11:8) 7:7
2019-11-10 11:00 23 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Bronowianka” Kraków III 14:0
1   A PIEKARCZYK Michał W JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 12:10) 1:0
2   B GOŁDA Gabriel X KOPACKI Paweł 3:0 (11:4, 11:6, 12:10) 2:0
3   C PALACZ Mirosław Y CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:8, 11:6, 4:11, 11:9) 3:0
4   D JURZAK Łukasz Z KUSIAK Franciszek 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 4:0
5   A GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
W KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
3:1 (11:4, 9:11, 11:9, 11:8) 5:0
6   B PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
X KUSIAK Franciszek
JABŁOŃSKI Paweł
3:0 (11:8, 11:2, 11:5) 6:0
7   A PIEKARCZYK Michał X KOPACKI Paweł 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 7:0
8   B GOŁDA Gabriel W JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:4, 12:10, 11:9) 8:0
9   D JURZAK Łukasz Y CHUDZICKI Maksym 3:1 (11:6, 11:13, 13:11, 11:6) 9:0
10   C PALACZ Mirosław Z KUSIAK Franciszek 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 10:0
11   A PIEKARCZYK Michał Y CHUDZICKI Maksym 3:1 (7:11, 11:6, 11:9, 16:14) 11:0
12   C PALACZ Mirosław W JABŁOŃSKI Paweł 3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 11:9) 12:0
13   B GOŁDA Gabriel Z KUSIAK Franciszek 3:1 (11:9, 12:10, 11:13, 11:6) 13:0
14   D JURZAK Łukasz X KOPACKI Paweł 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) 14:0
do ustalenia 24 KS „Podwawelski” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno III
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna LKS „Polonia” Wilczkowice przejęła miejsce od KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy