CKiS Skawina (M)
Klub: CKiS Skawina
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala Widowiskowo-Sportowa CKiS
ul. Konstytucji 3-go Maja 4
32-050 Skawina
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Magdalena Pobożniak (tel. 728 834 588)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BALTAZA Lena 2014 K 11801 07.12.2021 3702 14.02.2022
2 BALTAZA Maja 2014 K 11802 07.12.2021 3701 14.02.2022
3 BALTAZA Oliwia 2010 K 2388 31.08.2021 2798 22.09.2021
4 BARTNICKI Jakub 2004 M 2389 31.08.2021 1449 22.09.2021
5 BEZAK Zuzanna 2008 K 2390 31.08.2021 1822 22.09.2021
6 KONDEK Adam 2010 M 2391 31.08.2021 2433 22.09.2021
7 KONDEK Szymon 2008 M 2392 31.08.2021 2176 22.09.2021
8 SKOWROŃSKA Natalia 2011 K 2393 31.08.2021 2796 22.09.2021
9 STOCZEK Błażej 2012 M 2394 31.08.2021 3016 22.09.2021
10 TULEJA Natalia 2004 K 2395 31.08.2021 2608 22.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/2 2021-09-25 11:00 CKiS Skawina - PKS „Porta” Kraków 2:12🏓 ⇓
2 5K 1/3 2021-09-28 18:00 UKS „Rokicie” Szczytniki I - CKiS Skawina 8:6🏓 ⇓
3 5K 1/4 2021-10-10 11:00 CKiS Skawina - LKS „Polonia” Wilczkowice III 6:8🏓 ⇓
4 5K 1/5 2021-10-16 11:00 UKS „Miasto Soli” Wieliczka - CKiS Skawina 6:8🏓 ⇑
5 5K 1/6 2021-10-23 16:00 CKiS Skawina - UKS „Gryf” Gdów III  
6 5K 1/7 2021-10-30 11:00 LKS „Wisła” Rząska II - CKiS Skawina 9:5🏓 ⇓
7 5K 1/9 2021-11-27 16:00 CKiS Skawina - „Siemacha” Kraków III  
8 5K 1/1 2021-11-28 16:00 KS „Jordan” Kraków - CKiS Skawina 14:0 WO ⇓
9 5K 1/10 2021-12-18 14:00 LKS „Kłos” Olkusz III - CKiS Skawina 13:1🏓 ⇓
10 5K 1/11 2021-12-18 16:00 CKiS Skawina - MKS „Centrum” Kraków II 0:14🏓 ⇓
11 5K 1/12 2022-01-09 09:00 „Q Team” Kraków - CKiS Skawina 7:7🏓 ⇔
12 5K 1/13 2022-01-15 16:00 CKiS Skawina - SSL „Wielmożanka” Wielmoża I 0:14🏓 ⇓
13 5K 2/15 2022-03-12 16:00 UKS „Rokicie” Szczytniki II - CKiS Skawina 5:9🏓 ⇑
14 5K 2/14 2022-03-13 10:00 CKiS Skawina - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 9:5🏓 ⇑
15 5K 2/17 2022-03-30 17:00 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - CKiS Skawina 8:6🏓 ⇓
16 5K 2/16 2022-04-10 10:00 CKiS Skawina - UKS „Miasto Soli” Wieliczka 9:5🏓 ⇑
17 5K 2/18 2022-05-05 18:00 CKiS Skawina - UKS „Rokicie” Szczytniki II 8:6🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) PKS „Porta” Kraków   0,0       0,0 1,0   1,0 2
2 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki I   0,0   2,0   3,0 0,0   1,0 6
3 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice III   0,0 3,5 1,5   0,0 0,0   1,0 6
4 (W) UKS „Miasto Soli” Wieliczka   1,0 1,5 2,5     1,0   2,0 8
6 (W) LKS „Wisła” Rząska II   0,0 3,0       1,0   1,0 5
8 (W) KS „Jordan” Kraków                   0
9 (W) LKS „Kłos” Olkusz III   0,0 0,0 1,0       0,0 0,0 1
10 (D) MKS „Centrum” Kraków II   0,0 0,0 0,0       0,0 0,0 0
11 (W) „Q Team” Kraków     2,5 2,5 0,5 0,0   0,0 1,5 7
12 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża I   0,0 0,0 0,0     0,0 0,0   0
13 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki II   0,5 3,5     2,5     2,5 9
14 (D) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III       3,5 0,0 2,5     3,0 9
15 (W) „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III   0,0 3,0       0,0   3,0 6
16 (D) UKS „Miasto Soli” Wieliczka   1,0 3,5 3,5     1,0     9
17 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki II 0,5 1,0 2,5 2,0     0,0   2,0 8
Razem 0,5 3,5 23,0 18,5 0,5 8,0 4,0 0,0 18,0 76
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BALTAZA Lena 2014 K 11801 07.12.2021 3702
2 BALTAZA Oliwia 2010 K 2388 31.08.2021 2798
3 BARTNICKI Jakub 2004 M 2389 31.08.2021 1449
4 BEZAK Zuzanna 2008 K 2390 31.08.2021 1822
5 KONDEK Adam 2010 M 2391 31.08.2021 2433
6 KONDEK Szymon 2008 M 2392 31.08.2021 2176
7 SKOWROŃSKA Natalia 2011 K 2393 31.08.2021 2796
8 STOCZEK Błażej 2012 M 2394 31.08.2021 3016
9 TULEJA Natalia 2004 K 2395 31.08.2021 2608