„Q Team” Kraków (M)
Klub: Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Dom Kultury SM "Kurdwanów Nowy"
ul. Witosa 39
30-612 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Marek Biesaga (tel. 501 585 095)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Bogdan Palczyński (tel. 505 063 798)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BIESAGA Marek 1964 M 2233 31.08.2021 218 23.11.2020
2 KARATNIK Zbigniew Piotr 1979 M 2234 31.08.2021 3175 23.11.2020
3 PALCZYŃSKI Bogdan Marek 1964 M 2235 31.08.2021 412 23.11.2020
4 STOLARCZYK Marcin 1989 M 2236 31.08.2021 1194 10.09.2021
5 WALA Tomasz 1976 M 2237 31.08.2021 1005 23.11.2020
6 WOŹNY Dariusz 1986 M 2238 31.08.2021 778 23.11.2020
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5K 1/1 2021-09-22 19:30 „Q Team” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz III 10:4🏓 ⇑
2 5K 1/2 2021-09-25 13:00 MKS „Centrum” Kraków II - „Q Team” Kraków 9:5🏓 ⇓
3 5K 1/4 2021-10-10 09:00 „Q Team” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża I 2:12🏓 ⇓
4 5K 1/5 2021-10-17 17:30 KS „Jordan” Kraków - „Q Team” Kraków 5:9🏓 ⇑
5 5K 1/6 2021-10-20 18:00 „Q Team” Kraków - PKS „Porta” Kraków 14:0 WO ⇑
6 5K 1/7 2021-11-02 19:30 UKS „Rokicie” Szczytniki I - „Q Team” Kraków 6:8🏓 ⇑
7 5K 1/8 2021-11-07 09:00 „Q Team” Kraków - LKS „Polonia” Wilczkowice III 4:10🏓 ⇓
8 5K 1/9 2021-12-11 11:00 UKS „Miasto Soli” Wieliczka - „Q Team” Kraków 1:13🏓 ⇑
9 5K 1/10 2021-12-12 09:00 „Q Team” Kraków - UKS „Gryf” Gdów III  
10 5K 1/11 2021-12-15 18:00 LKS „Wisła” Rząska II - „Q Team” Kraków 1:13🏓 ⇑
11 5K 1/12 2022-01-09 09:00 „Q Team” Kraków - CKiS Skawina 7:7🏓 ⇔
12 5K 1/13 2022-01-15 10:00 „Siemacha” Kraków III - „Q Team” Kraków  
13 5K 2/14 2022-02-13 15:00 KS „Podwawelski” Kraków IV - „Q Team” Kraków  
14 5K 2/15 2022-02-27 09:00 „Q Team” Kraków - SSL „Wielmożanka” Wielmoża II 5:9🏓 ⇓
15 5K 2/16 2022-03-16 18:00 LKS „Wisła” Rząska I - „Q Team” Kraków 5:9🏓 ⇑
16 5K 2/18 2022-03-26 13:30 LKS „Kłos” Olkusz III - „Q Team” Kraków 10:4🏓 ⇓
17 5K 2/19 2022-03-27 09:00 „Q Team” Kraków - UKS „Rokicie” Szczytniki I 12:2🏓 ⇑
18 5K 2/20 2022-05-01 11:00 „Q Team” Kraków - KS „Podwawelski” Kraków IV  
19 5K 2/21 2022-05-15 16:30 SSL „Wielmożanka” Wielmoża II - „Q Team” Kraków 9:5🏓 ⇓
20 5K 2/22 2022-05-22 09:00 „Q Team” Kraków - LKS „Wisła” Rząska I 8:6🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) LKS „Kłos” Olkusz III 2,0 2,0     3,5 2,5 10
2 (W) MKS „Centrum” Kraków II 0,5 0,5     3,0 1,0 5
3 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża I 0,0 0,0     1,0 1,0 2
4 (W) KS „Jordan” Kraków 0,0 2,0 1,0   2,5 3,5 9
5 (D) PKS „Porta” Kraków             0
6 (W) UKS „Rokicie” Szczytniki I 1,0 2,0 0,0   3,0 2,0 8
7 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice III 0,0 0,0 1,0   2,0 1,0 4
8 (W) UKS „Miasto Soli” Wieliczka 1,5 3,0 1,5   3,5 3,5 13
10 (W) LKS „Wisła” Rząska II 1,5 2,0 2,5   3,5 3,5 13
11 (D) CKiS Skawina 2,0 1,0 1,0   3,0   7
14 (D) SSL „Wielmożanka” Wielmoża II 1,0 1,0 0,0   1,0 2,0 5
15 (W) LKS „Wisła” Rząska I 1,5 2,5 0,0   2,0 3,0 9
16 (W) LKS „Kłos” Olkusz III   0,0 1,0   2,0 1,0 4
17 (D) UKS „Rokicie” Szczytniki I 3,5 2,5 0,5   3,0 2,5 12
19 (W) SSL „Wielmożanka” Wielmoża II 1,5 0,5 0,0 0,0 3,0 0,0 5
20 (D) LKS „Wisła” Rząska I 2,5 1,5     3,5 0,5 8
Razem 18,5 20,5 8,5 0,0 39,5 27,0 114
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BIESAGA Marek 1964 M 2233 31.08.2021 218
2 KARATNIK Zbigniew Piotr 1979 M 2234 31.08.2021 3175
3 PALCZYŃSKI Bogdan Marek 1964 M 2235 31.08.2021 412
4 STOLARCZYK Marcin 1989 M 2236 31.08.2021 1194
5 WALA Tomasz 1976 M 2237 31.08.2021 1005
6 WOŹNY Dariusz 1986 M 2238 31.08.2021 778