V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2022-11-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-11-26 13:30 31 LKS Kłos Olkusz III - Magnum-Wesem Koźmice Wielkie IV 0:14
1   A NIEWIARA Adrian W KUC Leszek 0:3 (5:11, 4:11, 3:11) 0:1
2   B CIUBA Szymon X KUTYŁA Dawid 0:3 (6:11, 12:14, 4:11) 0:2
3   C ĆWIK Oliwia Y NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) 0:3
4   D DELA Jan Z WOJTOŃ Przemysław 0:3 (3:11, 1:11, 7:11) 0:4
5   A NIEWIARA Adrian
CIUBA Szymon
W KUTYŁA Dawid
WOJTOŃ Przemysław
0:3 (11:13, 2:11, 4:11) 0:5
6   B ĆWIK Oliwia
NYK Aleksandra
X NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
0:3 (5:11, 3:11, 2:11) 0:6
7   A NIEWIARA Adrian X KUTYŁA Dawid 1:3 (4:11, 11:6, 4:11, 7:11) 0:7
8   B CIUBA Szymon W KUC Leszek 0:3 (4:11, 2:11, 4:11) 0:8
9   D DELA Jan Y NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (4:11, 1:11, 4:11) 0:9
10   C ĆWIK Oliwia Z WOJTOŃ Przemysław 0:3 (2:11, 5:11, 7:11) 0:10
11   A NIEWIARA Adrian Y NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (7:11, 5:11, 2:11) 0:11
12   C NYK Aleksandra W KUC Leszek 0:3 (4:11, 2:11, 7:11) 0:12
13   B CIUBA Szymon Z WOJTOŃ Przemysław 0:3 (3:11, 3:11, 6:11) 0:13
14   D DELA Jan X KUTYŁA Dawid 2:3 (9:11, 11:9, 11:7, 4:11, 7:11) 0:14
2022-11-28 19:00 32 FCIS Kraków II - MKS Centrum Kraków III 3:11
1   A SIEMIENIUK Andrzej W MAJDAK Rafał 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 0:1
2   B PAWLAK Dominik X YEUNG Arvin 0:3 (0:11, 3:11, 2:11) 0:2
3   C NOFENKO Volodymyr Y SZEWCZYK Maria 3:0 (11:8, 11:1, 11:7) 1:2
4   D KOZAK Jakub Z DONIEC Krzysztof 0:3 (9:11, 9:11, 6:11) 1:3
5   A SIEMIENIUK Andrzej
PAWLAK Dominik
W MAJDAK Rafał
BARCHANOWICZ Jan
1:3 (6:11, 11:13, 13:11, 3:11) 1:4
6   B KOZAK Jakub
NOFENKO Volodymyr
X DONIEC Krzysztof
YEUNG Arvin
1:3 (11:8, 9:11, 6:11, 7:11) 1:5
7   A SIEMIENIUK Andrzej X YEUNG Arvin 0:3 (7:11, 3:11, 4:11) 1:6
8   B PAWLAK Dominik W MAJDAK Rafał 0:3 (2:11, 5:11, 3:11) 1:7
9   D KOZAK Jakub Y SZEWCZYK Maria 1:3 (11:13, 13:11, 8:11, 3:11) 1:8
10   C NOFENKO Volodymyr Z DONIEC Krzysztof 2:3 (11:8, 5:11, 7:11, 12:10, 11:13) 1:9
11   A SIEMIENIUK Andrzej Y BARCHANOWICZ Jan 3:0 (11:9, 11:2, 11:5) 2:9
12   C NOFENKO Volodymyr W MAJDAK Rafał 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) 2:10
13   B PAWLAK Dominik Z DONIEC Krzysztof 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 2:11
14   D KOZAK Jakub X YEUNG Alyssa 3:0 (12:10, 11:7, 11:2) 3:11
2022-11-27 16:30 33 SSL Wielmożanka Wielmoża II - KTS Jończyk Parkiety Wiśniowa 10:4
1   A SĘK Rafał W STALMACH Zbigniew 3:1 (11:7, 10:12, 12:10, 11:5) 1:0
2   B TOKARZ Paweł X KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 2:0
3   C PIESZCZEK Mikołaj Y TABOR Janusz 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) 3:0
4   D BARANEK Mariusz Z TABOR Paweł 2:3 (11:8, 11:6, 2:11, 12:14, 7:11) 3:1
5   A SĘK Rafał
TOKARZ Paweł
W TABOR Janusz
TABOR Paweł
2:3 (7:11, 11:9, 12:14, 11:7, 9:11) 3:2
6   B PIESZCZEK Mikołaj
BARANEK Mariusz
X KUCHNIA Andrzej
MUTA Michał
3:0 (11:2, 11:6, 11:3) 4:2
7   A SĘK Rafał X KUCHNIA Andrzej 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) 5:2
8   B TOKARZ Paweł W STALMACH Zbigniew 3:1 (13:11, 7:11, 11:4, 11:8) 6:2
9   D BARANEK Mariusz Y TABOR Janusz 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) 6:3
10   C PIESZCZEK Mikołaj Z TABOR Paweł 3:0 (11:9, 13:11, 14:12) 7:3
11   A SĘK Rafał Y TABOR Janusz 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 7:4
12   C PIESZCZEK Mikołaj W STALMACH Zbigniew 3:0 (11:3, 16:14, 11:4) 8:4
13   B TOKARZ Paweł Z TABOR Paweł 3:1 (8:11, 11:4, 11:5, 11:8) 9:4
14   D GUMULA Marcin X MUTA Michał 3:1 (11:6, 11:7, 13:15, 11:9) 10:4
2022-11-30 18:00 34 LKS Wisła Rząska - UKS Zarabie Myślenice II 1:13
1   A MICHAŁOWSKI Włodzimierz W DŹWIG Andrzej 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) 0:1
2   B TWARDY Sebastian X WALICZEK Wojciech 1:3 (9:11, 12:10, 9:11, 9:11) 0:2
3   C KORCZEK Łukasz Y ŻĄDŁO Piotr 0:3 (10:12, 11:13, 6:11) 0:3
4   D ROMANOWSKI Cezary Z CZYŻYCKI Bogdan 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 0:4
5   A REPTAK Grzegorz
TWARDY Sebastian
W ŻĄDŁO Piotr
MAREK Piotr
0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 0:5
6   B ROMANOWSKI Cezary
KORCZEK Łukasz
X CZYŻYCKI Bogdan
DŹWIG Andrzej
1:3 (7:11, 11:9, 3:11, 1:11) 0:6
7   A REPTAK Grzegorz X WALICZEK Wojciech 0:3 (7:11, 4:11, 3:11) 0:7
8   B TWARDY Sebastian W DŹWIG Andrzej 1:3 (7:11, 11:8, 4:11, 7:11) 0:8
9   D ROMANOWSKI Cezary Y ŻĄDŁO Piotr 2:3 (4:11, 5:11, 11:6, 11:5, 6:11) 0:9
10   C KORCZEK Łukasz Z MAREK Piotr 3:0 (11:6, 11:6, 11:1) 1:9
11   A REPTAK Grzegorz Y ŻĄDŁO Piotr 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 1:10
12   C KORCZEK Łukasz W DŹWIG Andrzej 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 1:11
13   B TWARDY Sebastian Z MAREK Piotr 2:3 (11:8, 8:11, 11:6, 12:14, 8:11) 1:12
14   D ROMANOWSKI Cezary X WALICZEK Wojciech 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 1:13
2022-11-26 11:00 35 UKS Miasto Soli Wieliczka - TKKF Top Spin Kraków 0:14 WO
1   A DUDA Daniel W SZCZERBA Tomasz 0:3 (2:11, 3:11, 4:11) 0:1
2   B KADŁUBOWSKI Jan X KARATNIK Zbigniew 1:3 (11:7, 6:11, 8:11, 2:11) 0:2
3   C OLEKSA Kacper Y WOŹNY Dariusz 0:3 (3:11, 4:11, 7:11) 0:3
4   D GĄSIOROWSKI Adam Z WALA Tomasz 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) 0:4
5   A OLEKSA Kacper
GĄSIOROWSKI Adam
W WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 0:5
6   B KADŁUBOWSKI Jan
ŚLUSARCZYK Adam
X KARATNIK Zbigniew
SZCZERBA Tomasz
0:3 (4:11, 4:11, 5:11) 0:6
7   A DUDA Daniel X KARATNIK Zbigniew 0:3 (2:11, 2:11, 2:11) 0:7
8   B KADŁUBOWSKI Jan W SZCZERBA Tomasz 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 0:8
9   D GĄSIOROWSKI Adam Y WOŹNY Dariusz 3:2 (12:10, 9:11, 11:3, 8:11, 11:9) 1:8
10   C OLEKSA Kacper Z WALA Tomasz 0:3 (5:11, 3:11, 4:11) 1:9
11   A ŚLUSARCZYK Adam Y WOŹNY Dariusz 0:3 (0:11, 0:11, 3:11) 1:10
12   C OLEKSA Kacper W SZCZERBA Tomasz 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) 1:11
13   B KADŁUBOWSKI Jan Z WALA Tomasz 0:3 (4:11, 1:11, 8:11) 1:12
14   D GĄSIOROWSKI Adam X KARATNIK Zbigniew 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 1:13
2022-11-28 19:00 36 LKS Polonia Wilczkowice III - Podwawelski Kraków IV 1:13
1   A KSIĄŻKIEWICZ Łukasz W WĄS Bartłomiej 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) 0:1
2   B PEREK Robert X BOCHENEK Mariusz 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 0:2
3   C JEDYNAK Damian Y GIEROŃ Bartosz 2:3 (11:9, 9:11, 11:7, 5:11, 6:11) 0:3
4   D NOSEK Robert Z ARORA Arpit 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 0:4
5   A JEDYNAK Damian
PEREK Robert
W BOCHENEK Mariusz
WĄS Bartłomiej
0:3 (5:11, 8:11, 2:11) 0:5
6   B NOSEK Robert
KSIĄŻKIEWICZ Łukasz
X GIEROŃ Bartosz
ARORA Arpit
0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 0:6
7   A KSIĄŻKIEWICZ Łukasz X BOCHENEK Mariusz 0:3 (6:11, 3:11, 2:11) 0:7
8   B TARKOWSKI Tomasz W WĄS Bartłomiej 0:3 (5:11, 1:11, 6:11) 0:8
9   D NOSEK Robert Y GIEROŃ Bartosz 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 0:9
10   C JEDYNAK Damian Z ARORA Arpit 3:1 (11:6, 2:11, 11:9, 11:6) 1:9
11   A KSIĄŻKIEWICZ Łukasz Y GIEROŃ Bartosz 1:3 (11:3, 3:11, 9:11, 7:11) 1:10
12   C JEDYNAK Damian W WĄS Bartłomiej 1:3 (7:11, 11:8, 8:11, 7:11) 1:11
13   B TARKOWSKI Tomasz Z ARORA Arpit 1:3 (12:10, 6:11, 5:11, 4:11) 1:12
14   D WIDEŁKA Mirosław X BOCHENEK Mariusz 0:3 (5:11, 10:12, 11:13) 1:13
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5k@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu