V liga rejon Nowy Targ => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2020-12-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-12-04 18:00 17 UKS „Tornado” Waksmund - LKS „Orawa” Jabłonka 5:9
1   A KOLASA Dawid W KLUCZ Wojciech 3:2 (11:5, 9:11, 11:7, 5:11, 11:8) 1:0
2   B KOLASA Iwona X PAWLAK Piotr 3:1 (11:7, 11:13, 11:5, 11:9) 2:0
3   C KUNKA Aleksandra Y ŁOWAS Marcin 0:3 (3:11, 9:11, 3:11) 2:1
4   D KAMIŃSKA Martyna Z LITWIAK Tadeusz 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 2:2
5   A KOLASA Dawid
KAMIŃSKA Martyna
W ŁOWAS Marcin
KLUCZ Wojciech
1:3 (12:14, 9:11, 11:9, 10:12) 2:3
6   B KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
X PALENIK Jerzy
PAWLAK Piotr
2:3 (7:11, 11:6, 11:6, 8:11, 8:11) 2:4
7   A KOLASA Dawid X PAWLAK Piotr 3:2 (11:9, 8:11, 11:7, 10:12, 11:8) 3:4
8   B KOLASA Iwona W KLUCZ Wojciech 3:0 (11:4, 11:2, 11:9) 4:4
9   D KAMIŃSKA Martyna Y ŁOWAS Marcin 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) 4:5
10   C KUNKA Aleksandra Z LITWIAK Tadeusz 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 4:6
11   A KOLASA Dawid Y ŁOWAS Marcin 2:3 (11:7, 7:11, 11:8, 9:11, 7:11) 4:7
12   C KUNKA Aleksandra W KLUCZ Wojciech 1:3 (12:10, 10:12, 10:12, 5:11) 4:8
13   B KOLASA Iwona Z PALENIK Jerzy 3:2 (9:11, 11:9, 11:4, 10:12, 11:4) 5:8
14   D KAMIŃSKA Martyna X PAWLAK Piotr 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 8:11) 5:9
2020-11-06 18:00 18 KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Backhand” Andrychów 1:13
1   A KUROS Antoni W MERTA Rafał 0:3 (8:11, 6:11, 2:11) 0:1
2   B CZYSZCZOŃ Robert X OCHMAN Michał 3:0 (11:7, 13:11, 11:8) 1:1
3   C ŻÓŁTEK Daniel Y SKRZYPIEC Dawid 0:3 (2:11, 8:11, 2:11) 1:2
4   D KOWALCZYK Bartosz Z NOWAK Łukasz 0:3 (9:11, 5:11, 3:11) 1:3
5   A ŻÓŁTEK Daniel
KUROS Antoni
W OCHMAN Michał
MERTA Rafał
0:3 (9:11, 2:11, 6:11) 1:4
6   B KOWALCZYK Bartosz
CZYSZCZOŃ Robert
X SKRZYPIEC Dawid
NOWAK Łukasz
1:3 (3:11, 7:11, 11:8, 9:11) 1:5
7   A KUROS Antoni X OCHMAN Michał 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 5:11) 1:6
8   B CZYSZCZOŃ Robert W MERTA Rafał 0:3 (9:11, 3:11, 2:11) 1:7
9   D KOWALCZYK Bartosz Y SKRZYPIEC Dawid 1:3 (7:11, 4:11, 11:4, 5:11) 1:8
10   C ŻÓŁTEK Daniel Z NOWAK Łukasz 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 1:9
11   A KUROS Antoni Y SKRZYPIEC Dawid 1:3 (15:13, 3:11, 6:11, 6:11) 1:10
12   C KUWIK Hubert W MERTA Rafał 0:3 (3:11, 6:11, 5:11) 1:11
13   B CZYSZCZOŃ Robert Z NOWAK Łukasz 0:3 (5:11, 11:13, 5:11) 1:12
14   D KOWALCZYK Bartosz X OCHMAN Michał 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) 1:13
2020-12-04 18:00 19 ULKS „Lachowice” II - MKS „Skawa” Wadowice III 1:13
1   A KRUPKA Sławomir W KRUPA Cezary 0:3 (2:11, 3:11, 7:11) 0:1
2   B KACHEL Jan X JOŃCZYK Bartłomiej 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) 1:1
3   C KACHEL Piotr Y RUPA Robert 0:3 (5:11, 4:11, 10:12) 1:2
4   D BANAŚ Jan Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 2:3 (8:11, 11:5, 7:11, 11:5, 4:11) 1:3
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
1:3 (4:11, 11:9, 6:11, 7:11) 1:4
6   B KACHEL Piotr
KRUPKA Sławomir
X RUPA Robert
JOŃCZYK Bartłomiej
0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 1:5
7   A KRUPKA Sławomir X JOŃCZYK Bartłomiej 0:3 (3:11, 6:11, 3:11) 1:6
8   B KACHEL Jan W KRUPA Cezary 0:3 (7:11, 5:11, 11:13) 1:7
9   D BANAŚ Jan Y RUPA Robert 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) 1:8
10   C KACHEL Piotr Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 0:3 (9:11, 15:17, 7:11) 1:9
11   A LENART Kazimierz Y RUPA Robert 0:3 (4:11, 3:11, 4:11) 1:10
12   C KACHEL Piotr W KRUPA Cezary 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 1:11
13   B KACHEL Jan Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 7:11) 1:12
14   D BANAŚ Jan X JOŃCZYK Bartłomiej 1:3 (5:11, 11:7, 9:11, 9:11) 1:13
2020-11-20 18:00 20 KTS „Victoria” Spytkowice II - „Power Rangers” Czarny Dunajec 14:0
1   A KAJFASZ Bogdan W PALARZ Jan 3:0 (12:10, 11:6, 12:10) 1:0
2   B BOBAK Jacek X PRACHARCZYK Krystian 3:0 (11:5, 11:7, 11:3) 2:0
3   C MUCHA Daniel Y WINIARSKI Adam 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 3:0
4   D ŚLUSARCZYK Michał Z WŁODEK Sławomir 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 4:0
5   A MUCHA Daniel
ŚLUSARCZYK Michał
W WŁODEK Sławomir
WINIARSKI Adam
3:1 (11:4, 11:9, 12:14, 11:6) 5:0
6   B BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
X PALARZ Jan
PRACHARCZYK Krystian
3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 6:0
7   A KAJFASZ Bogdan X PRACHARCZYK Krystian 3:0 (11:5, 12:10, 11:6) 7:0
8   B BOBAK Jacek W PALARZ Jan 3:0 (11:2, 11:8, 11:5) 8:0
9   D ŚLUSARCZYK Michał Y WINIARSKI Adam 3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:6) 9:0
10   C BOBAK Piotr Z WŁODEK Sławomir 3:1 (10:12, 11:5, 11:3, 11:4) 10:0
11   A KAJFASZ Bogdan Y WINIARSKI Adam 3:0 (11:4, 11:5, 11:2) 11:0
12   C BOBAK Piotr W PALARZ Jan 3:1 (9:11, 11:4, 11:4, 11:8) 12:0
13   B BOBAK Jacek Z WŁODEK Sławomir 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 13:0
14   D ŚLUSARCZYK Michał X PRACHARCZYK Krystian 3:1 (6:11, 11:4, 11:6, 11:9) 14:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7