V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2021-01-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-01-23 11:00 47 PKS „Porta” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10 tak
1   A DZIAŁEK Mateusz W DZIADEK Dominik 0:3 (9:11, 10:12, 3:11) 0:1
2   B MAŚLONG Mirosław X PORADZISZ Michał 2:3 (12:10, 7:11, 12:14, 11:4, 10:12) 0:2
3   C KOHUTEK Konrad Y ŻĄDŁO Piotr 1:3 (4:11, 11:8, 9:11, 6:11) 0:3
4   D PORĘBSKI Marcin Z DŹWIG Andrzej 1:3 (11:9, 10:12, 7:11, 8:11) 0:4
5   A DZIAŁEK Mateusz
MAŚLONG Mirosław
W DZIADEK Dominik
PORADZISZ Michał
3:2 (11:13, 12:10, 11:8, 8:11, 11:9) 1:4
6   B KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
X DŹWIG Andrzej
ŻĄDŁO Piotr
0:3 (6:11, 4:11, 7:11) 1:5
7   A DZIAŁEK Mateusz X PORADZISZ Michał 3:1 (11:5, 11:7, 12:14, 11:7) 2:5
8   B MAŚLONG Mirosław W DZIADEK Dominik 3:2 (11:8, 5:11, 11:8, 8:11, 11:7) 3:5
9   D PORĘBSKI Marcin Y ŻĄDŁO Piotr 0:3 (10:12, 13:15, 4:11) 3:6
10   C KOHUTEK Konrad Z DŹWIG Andrzej 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) 3:7
11   A DZIAŁEK Mateusz Y ŻĄDŁO Piotr 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 3:8
12   C KOHUTEK Konrad W DZIADEK Dominik 0:3 (7:11, 10:12, 9:11) 3:9
13   B MAŚLONG Mirosław Z DŹWIG Andrzej 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 9:11) 3:10
14   D PORĘBSKI Marcin X PORADZISZ Michał 3:0 (12:10, 11:5, 11:5) 4:10
2021-03-02 19:30 48 LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Rokicie” Szczytniki I 8:6 tak
1   A CHOCHÓŁ Paweł W LEWICKI Piotr 3:0 (11:3, 11:1, 11:3) 1:0
2   B BALIK Robert X KLIMCZAK Marek 0:3 (8:11, 4:11, 9:11) 1:1
3   C NATKANIEC Michał Y OSIKA Aneta 3:1 (8:11, 11:4, 11:6, 11:3) 2:1
4   D WALOTEK Krzysztof Z PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (12:10, 11:8, 8:11, 11:8) 3:1
5   A CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
W KLIMCZAK Marek
OSIKA Aneta
3:2 (11:6, 6:11, 9:11, 11:5, 11:5) 4:1
6   B BALIK Robert
WALOTEK Krzysztof
X LEWICKI Piotr
PRZEPOLSKI Andrzej
3:1 (11:9, 11:2, 11:13, 11:5) 5:1
7   A CHOCHÓŁ Paweł X KLIMCZAK Marek 1:3 (11:8, 6:11, 8:11, 6:11) 5:2
8   B BALIK Robert W LEWICKI Piotr 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 6:2
9   D WALOTEK Krzysztof Y OSIKA Aneta 2:3 (14:12, 8:11, 11:6, 4:11, 2:11) 6:3
10   C NATKANIEC Michał Z PRZEPOLSKI Andrzej 2:3 (6:11, 9:11, 11:5, 11:3, 7:11) 6:4
11   A CHOCHÓŁ Paweł Y OSIKA Aneta 1:3 (8:11, 8:11, 11:6, 10:12) 6:5
12   C NATKANIEC Michał W LEWICKI Piotr 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:3) 7:5
13   B BALIK Robert Z PRZEPOLSKI Andrzej 3:2 (11:13, 11:6, 5:11, 11:6, 11:7) 8:5
14   D MOTYKA Rafał X KLIMCZAK Marek 1:3 (11:9, 4:11, 5:11, 8:11) 8:6
2021-03-16 18:30 49 MKS „Centrum” Kraków IV - „Siemacha” Kraków II 7:7
1   A PIESZCZEK Mikołaj W PIRÓG Paweł 1:3 (7:11, 7:11, 11:5, 13:15) 0:1
2   B DĄBEK Michał X RESZKA Adam 3:1 (11:9, 11:5, 13:15, 11:4) 1:1
3   C UTYLSKI Kornel Y OCHALIK Konrad 0:3 (7:11, 12:14, 9:11) 1:2
4   D SZEWCZYK Hubert Z MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:8, 11:8, 11:4) 2:2
5   A UTYLSKA Karolina
DĄBEK Michał
W RESZKA Adam
OCHALIK Konrad
3:2 (11:9, 7:11, 8:11, 11:9, 12:10) 3:2
6   B GARDOŃ Jakub
YEUNG Arvin
X MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 9:11) 3:3
7   A PIESZCZEK Mikołaj X RESZKA Adam 0:3 (11:13, 6:11, 9:11) 3:4
8   B DĄBEK Michał W PIRÓG Paweł 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 4:4
9   D SZEWCZYK Hubert Y OCHALIK Konrad 3:0 (12:10, 11:9, 11:4) 5:4
10   C UTYLSKI Kornel Z MARKIEWICZ Michał 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) 5:5
11   A GARDOŃ Jakub Y OCHALIK Konrad 3:1 (12:14, 11:6, 11:9, 11:6) 6:5
12   C DONIEC Krzysztof W PIRÓG Paweł 2:3 (5:11, 11:9, 7:11, 11:9, 6:11) 6:6
13   B YEUNG Arvin Z MARKIEWICZ Michał 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:9) 7:6
14   D UTYLSKA Karolina X RESZKA Adam 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 7:7
2021-03-12 17:30 50 UKS „Gryf” Gdów III - TKKF Dobczyce 7:7
1   A TURECKI Jakub W NOWAK Jakub 2:3 (11:6, 11:9, 9:11, 4:11, 9:11) 0:1
2   B PAWELEC Tomasz X BAJER Grzegorz 0:3 (2:11, 4:11, 5:11) 0:2
3   C KARWASIŃSKI Szymon Y BAJER Emilia 3:2 (9:11, 11:8, 9:11, 11:8, 11:8) 1:2
4   D MIERNIK Jan Z ZIĘBA Jakub 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 2:2
5   A TURECKI Jakub
KARWASIŃSKI Szymon
W NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
1:3 (5:11, 8:11, 13:11, 9:11) 2:3
6   B MIERNIK Jan
PAWELEC Tomasz
X BAJER Emilia
ZIĘBA Jakub
3:0 (11:5, 12:10, 11:4) 3:3
7   A TURECKI Jakub X BAJER Grzegorz 2:3 (11:4, 8:11, 11:9, 8:11, 9:11) 3:4
8   B PAWELEC Tomasz W NOWAK Jakub 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 3:5
9   D MIERNIK Jan Y BAJER Emilia 3:1 (11:6, 12:10, 6:11, 11:8) 4:5
10   C KARWASIŃSKI Szymon Z ZIĘBA Jakub 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) 5:5
11   A TURECKI Jakub Y BAJER Emilia 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) 6:5
12   C KARWASIŃSKI Szymon W NOWAK Jakub 1:3 (4:11, 11:13, 11:7, 9:11) 6:6
13   B PAWELEC Tomasz Z ZIĘBA Jakub 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 7:6
14   D MIERNIK Jan X BAJER Grzegorz 2:3 (8:11, 11:3, 4:11, 11:9, 6:11) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyny MKS „Centrum” Kraków III i KS „Podwawelski” Kraków V wycofały się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy. Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV została przeniesiona z grupy A do gruby B.