V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2020-11-21
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-11-19 18:00 17 PKS „Porta” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 11:3
1   A DZIAŁEK Mateusz W ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:4, 11:9, 12:10) 1:0
2   B PORĘBSKI Marcin X TWARDY Sebastian 2:3 (11:7, 11:5, 7:11, 7:11, 7:11) 1:1
3   C KMIEĆ Paweł Y KONIECZKOWICZ Dariusz 3:0 (11:6, 11:2, 11:3) 2:1
4   D KOHUTEK Konrad Z REPTAK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:9, 11:3) 3:1
5   A DZIAŁEK Mateusz
KMIEĆ Paweł
W ROMANOWSKI Cezary
TWARDY Sebastian
3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 4:1
6   B KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
X REPTAK Grzegorz
KONIECZKOWICZ Dariusz
3:0 (11:2, 11:3, 11:3) 5:1
7   A DZIAŁEK Mateusz X TWARDY Sebastian 3:1 (5:11, 11:9, 11:5, 15:13) 6:1
8   B PORĘBSKI Marcin W ROMANOWSKI Cezary 2:3 (6:11, 11:8, 7:11, 11:4, 3:11) 6:2
9   D KOHUTEK Konrad Y KONIECZKOWICZ Dariusz 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 7:2
10   C KMIEĆ Paweł Z REPTAK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 8:2
11   A DZIAŁEK Mateusz Y KONIECZKOWICZ Dariusz 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) 9:2
12   C KMIEĆ Paweł W ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:9, 11:4, 11:3) 10:2
13   B PORĘBSKI Marcin Z REPTAK Grzegorz 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 11:2
14   D KOHUTEK Konrad X TWARDY Sebastian 2:3 (9:11, 11:7, 8:11, 11:8, 3:11) 11:3
2020-11-22 14:00 18 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Kłos” Olkusz II 11:3 tak
1   A FERDEK Marek W CHOCHÓŁ Paweł 3:1 (11:6, 11:4, 7:11, 11:5) 1:0
2   B ZĘBALA Mateusz X BALIK Robert 3:0 (11:5, 11:8, 12:10) 2:0
3   C TOKARZ Paweł Y NATKANIEC Michał 1:3 (4:11, 4:11, 15:13, 9:11) 2:1
4   D ZĘBALA Paweł Z WALOTEK Krzysztof 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) 3:1
5   A ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
W BALIK Robert
WALOTEK Krzysztof
3:1 (12:14, 11:3, 11:6, 11:7) 4:1
6   B ZĘBALA Paweł
TOKARZ Paweł
X CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 9:11) 4:2
7   A FERDEK Marek X BALIK Robert 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:8) 5:2
8   B ZĘBALA Mateusz W CHOCHÓŁ Paweł 3:1 (2:11, 11:4, 11:6, 11:5) 6:2
9   D ZĘBALA Paweł Y NATKANIEC Michał 3:1 (13:11, 13:15, 11:7, 18:16) 7:2
10   C TOKARZ Paweł Z WALOTEK Krzysztof 3:1 (10:12, 11:7, 16:14, 11:4) 8:2
11   A FERDEK Marek Y NATKANIEC Michał 1:3 (11:6, 4:11, 4:11, 6:11) 8:3
12   C GUMULA Marcin W IMIELSKI Marcin 3:2 (11:6, 5:11, 6:11, 11:9, 11:5) 9:3
13   B ZĘBALA Mateusz Z WALOTEK Krzysztof 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 10:3
14   D ZĘBALA Paweł X BALIK Robert 3:2 (7:11, 11:3, 4:11, 11:7, 11:8) 11:3
2020-11-22 11:00 19 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS „Centrum” Kraków IV 10:4 tak
1   A ŻĄDŁO Piotr W KONSTANTYN Kaja 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) 1:0
2   B PORADZISZ Michał X DONIEC Krzysztof 3:0 (13:11, 11:7, 11:7) 2:0
3   C ŚWIĘCH Jarosław Y YEUNG Arvin 1:3 (9:11, 11:7, 9:11, 10:12) 2:1
4   D TALAGA Samuel Z SZEWCZYK Hubert 1:3 (10:12, 8:11, 12:10, 10:12) 2:2
5   A TALAGA Samuel
ŚWIĘCH Jarosław
W SZEWCZYK Hubert
YEUNG Arvin
3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 11:2) 3:2
6   B PORADZISZ Michał
ŻĄDŁO Piotr
X KONSTANTYN Kaja
DONIEC Krzysztof
3:0 (11:3, 11:4, 11:8) 4:2
7   A ŻĄDŁO Piotr X DONIEC Krzysztof 3:0 (11:6, 11:5, 11:2) 5:2
8   B PORADZISZ Michał W KONSTANTYN Kaja 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) 6:2
9   D TALAGA Samuel Y YEUNG Arvin 3:1 (6:11, 11:9, 11:8, 11:4) 7:2
10   C ŚWIĘCH Jarosław Z SZEWCZYK Hubert 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 8:11) 7:3
11   A DŹWIG Andrzej Y YEUNG Arvin 3:0 (11:1, 11:9, 11:7) 8:3
12   C ŚWIĘCH Jarosław W KONSTANTYN Kaja 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 9:3
13   B PORADZISZ Michał Z SZEWCZYK Hubert 2:3 (6:11, 8:11, 13:11, 11:8, 5:11) 9:4
14   D TALAGA Samuel X DONIEC Krzysztof 3:1 (8:11, 11:4, 11:5, 11:3) 10:4
2020-12-22 18:30 20 UKS „Rokicie” Szczytniki I - TKKF Dobczyce 3:11 tak
1   A LEWICKI Piotr W NOWAK Jakub 1:3 (6:11, 12:10, 7:11, 3:11) 0:1
2   B SZOSTAK Michał X BAJER Emilia 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) 0:2
3   C PRZEPOLSKI Andrzej Y ZLEZARCZYK Rafał 0:3 (10:12, 9:11, 6:11) 0:3
4   D KLIMCZAK Marek Z BAJER Grzegorz 3:2 (8:11, 6:11, 11:8, 11:7, 11:9) 1:3
5   A LEWICKI Piotr
PRZEPOLSKI Andrzej
W NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
0:3 (5:11, 4:11, 7:11) 1:4
6   B KLIMCZAK Marek
FILIPEK Angelika
X ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 1:5
7   A LEWICKI Piotr X BAJER Emilia 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 8:11) 1:6
8   B FILIPEK Angelika W NOWAK Jakub 0:3 (3:11, 8:11, 8:11) 1:7
9   D KLIMCZAK Marek Y ZLEZARCZYK Rafał 3:1 (6:11, 11:8, 13:11, 12:10) 2:7
10   C PRZEPOLSKI Andrzej Z BAJER Grzegorz 1:3 (12:14, 7:11, 11:4, 4:11) 2:8
11   A LEWICKI Piotr Y ZLEZARCZYK Rafał 0:3 (11:13, 5:11, 13:15) 2:9
12   C PRZEPOLSKI Andrzej W NOWAK Jakub 1:3 (11:9, 4:11, 9:11, 14:16) 2:10
13   B FILIPEK Angelika Z BAJER Grzegorz 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 2:11
14   D KLIMCZAK Marek X ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:1 (11:6, 11:8, 16:18, 11:7) 3:11
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyny MKS „Centrum” Kraków III i KS „Podwawelski” Kraków V wycofały się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy. Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV została przeniesiona z grupy A do gruby B.