V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2019-12-07
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-12-06 18:30 43 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska I 10:4 tak
1   A GŁOWACKI Arkadiusz W KORCZEK Łukasz 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:6) 1:0
2   B NAŁÓDKA Dariusz X NOWAK Artur 3:0 (12:10, 11:7, 12:10) 2:0
3   C KUC Leszek Y ROMANOWSKI Cezary 2:3 (11:6, 10:12, 11:5, 8:11, 7:11) 2:1
4   D BOCHENEK Dariusz Z PUU Aarne 3:0 (11:2, 11:3, 11:7) 3:1
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
3:2 (11:9, 13:15, 6:11, 11:7, 11:6) 4:1
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
X PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
3:1 (11:5, 11:3, 9:11, 11:6) 5:1
7   A GŁOWACKI Arkadiusz X NOWAK Artur 3:2 (11:5, 7:11, 4:11, 12:10, 11:5) 6:1
8   B NAŁÓDKA Dariusz W KORCZEK Łukasz 1:3 (7:11, 11:3, 8:11, 8:11) 6:2
9   D BOCHENEK Dariusz Y ROMANOWSKI Cezary 3:1 (11:5, 7:11, 11:9, 11:6) 7:2
10   C KUC Leszek Z PUU Aarne 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:8) 8:2
11   A GŁOWACKI Arkadiusz Y ROMANOWSKI Cezary 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 8:3
12   C KUC Leszek W KORCZEK Łukasz 1:3 (8:11, 7:11, 11:5, 7:11) 8:4
13   B NAŁÓDKA Dariusz Z PUU Aarne 3:2 (13:11, 0:11, 12:14, 11:6, 11:9) 9:4
14   D BOCHENEK Dariusz X NOWAK Artur 3:2 (11:7, 11:7, 10:12, 9:11, 11:9) 10:4
2019-12-21 17:00 44 KS „Podwawelski” Kraków V - UKS „Gryf” Gdów III 3:11 tak
1   A MOREK Radosław W ZIMNICKI Tomasz 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 0:1
2   B WOLANIN Piotr X GUZIK Aleksandra 3:1 (11:9, 11:1, 7:11, 13:11) 1:1
3   C SOBUCKI Mateusz Y MARCHEWKA Artur 0:3 (11:13, 6:11, 10:12) 1:2
4   D RÓŻYCZKA Mirosław Z KUCHARSKI Mateusz 0:3 (4:11, 9:11, 7:11) 1:3
5   A MOREK Radosław
WOLANIN Piotr
W ZIMNICKI Tomasz
MARCHEWKA Artur
1:3 (7:11, 14:12, 7:11, 12:14) 1:4
6   B RÓŻYCZKA Mirosław
SOBUCKI Mateusz
X WCISŁO Konrad
GUZIK Aleksandra
0:3 (8:11, 8:11, 14:16) 1:5
7   A MOREK Radosław X GUZIK Aleksandra 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 1:6
8   B WOLANIN Piotr W ZIMNICKI Tomasz 0:3 (10:12, 7:11, 9:11) 1:7
9   D RÓŻYCZKA Mirosław Y MARCHEWKA Artur 3:1 (7:11, 11:5, 11:5, 11:7) 2:7
10   C SOBUCKI Mateusz Z KUCHARSKI Mateusz 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 2:8
11   A MOREK Radosław Y WCISŁO Konrad 2:3 (11:9, 7:11, 10:12, 11:9, 4:11) 2:9
12   C SOBUCKI Mateusz W ZIMNICKI Tomasz 0:3 (8:11, 8:11, 1:11) 2:10
13   B WOLANIN Piotr Z KUCHARSKI Mateusz 1:3 (7:11, 11:5, 8:11, 5:11) 2:11
14   D RÓŻYCZKA Mirosław X GUZIK Aleksandra 3:2 (15:13, 7:11, 9:11, 11:9, 11:7) 3:11
2019-12-07 11:00 45 PKS „Porta” Kraków II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0 tak
1   A KALICIAK Dariusz W BIELA Oliwier 3:0 (11:2, 11:2, 11:1) 1:0
2   B MAŚLONG Mirosław X WADAS Karol 3:0 (11:2, 11:4, 11:3) 2:0
3   C PARTYKA Ryszard Y GALIAK Jan 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) 3:0
4   D KRAWCZYK Kacper Z BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:3, 11:3, 11:7) 4:0
5   A MAŚLONG Mirosław
KRAWCZYK Kacper
W BULIŃSKI Sebastian
GALIAK Jan
3:0 (11:1, 11:2, 11:5) 5:0
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X BIELA Oliwier
WADAS Karol
3:0 (11:1, 11:1, 11:4) 6:0
7   A KALICIAK Dariusz X WADAS Karol 3:0 (11:2, 11:2, 11:4) 7:0
8   B KUTYŁA Dawid W BIELA Oliwier 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 8:0
9   D KRAWCZYK Kacper Y GALIAK Jan 3:0 (11:5, 11:3, 11:2) 9:0
10   C PARTYKA Ryszard Z BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:4, 11:1, 11:4) 10:0
11   A KALICIAK Dariusz Y GALIAK Jan 3:0 (11:1, 11:1, 11:3) 11:0
12   C PARTYKA Ryszard W BIELA Oliwier 3:0 (11:3, 11:1, 11:3) 12:0
13   B KUTYŁA Dawid Z BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) 13:0
14   D KRAWCZYK Kacper X WADAS Karol 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) 14:0
2019-12-15 11:00 46 UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS „Centrum” Kraków V 1:13 tak
1   A ŻĄDŁO Piotr W ŁAKOMY Mariusz 3:2 (6:11, 3:11, 11:7, 11:9, 11:6) 1:0
2   B ŚWIĘCH Jarosław X BOBER Rafał 0:3 (6:11, 3:11, 10:12) 1:1
3   C TALAGA Samuel Y PROCHOT Krystian 1:3 (10:12, 6:11, 11:8, 6:11) 1:2
4   D KUZIO Maciej Z ŁACH Bartłomiej 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 8:11) 1:3
5   A TALAGA Samuel
KUZIO Maciej
W ŁACH Bartłomiej
PROCHOT Krystian
1:3 (8:11, 7:11, 12:10, 8:11) 1:4
6   B ŚWIĘCH Jarosław
ŻĄDŁO Piotr
X ŁAKOMY Mariusz
BOBER Rafał
1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 8:11) 1:5
7   A ŻĄDŁO Piotr X BOBER Rafał 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 1:6
8   B ŚWIĘCH Jarosław W ŁAKOMY Mariusz 1:3 (1:11, 3:11, 11:5, 8:11) 1:7
9   D KUZIO Maciej Y PROCHOT Krystian 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) 1:8
10   C TALAGA Samuel Z ŁACH Bartłomiej 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 7:11) 1:9
11   A ŻĄDŁO Piotr Y PROCHOT Krystian 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 1:10
12   C TALAGA Samuel W ŁAKOMY Mariusz 2:3 (7:11, 8:11, 11:9, 11:8, 10:12) 1:11
13   B ŚWIĘCH Jarosław Z ŁACH Bartłomiej 1:3 (6:11, 11:8, 6:11, 9:11) 1:12
14   D KUZIO Maciej X BOBER Rafał 1:3 (13:11, 9:11, 7:11, 8:11) 1:13
2019-12-07 13:00 47 „Siemacha” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków III 5:9 tak
1   A CNOTA Jakub W PIEPRZYK Szymon 3:2 (11:8, 14:12, 10:12, 6:11, 11:9) 1:0
2   B MARKIEWICZ Michał X WALCZAK Michał 1:3 (9:11, 10:12, 11:4, 4:11) 1:1
3   C RESZKA Adam Y BUJAK Piotr 1:3 (3:11, 8:11, 11:7, 4:11) 1:2
4   D OCHALIK Konrad Z WALCZAK Wojciech 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 1:3
5   A MARKIEWICZ Zbigniew
OCHALIK Konrad
W BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 1:4
6   B CNOTA Jakub
MARKIEWICZ Michał
X PIEPRZYK Szymon
WALCZAK Michał
3:1 (9:11, 11:9, 12:10, 11:8) 2:4
7   A CNOTA Jakub X WALCZAK Michał 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 3:4
8   B MARKIEWICZ Michał W PIEPRZYK Szymon 0:3 (7:11, 11:13, 4:11) 3:5
9   D OCHALIK Konrad Y BUJAK Piotr 0:3 (7:11, 2:11, 7:11) 3:6
10   C RESZKA Adam Z WALCZAK Wojciech 0:3 (3:11, 3:11, 6:11) 3:7
11   A CNOTA Jakub Y BUJAK Piotr 3:1 (11:5, 11:13, 11:6, 11:7) 4:7
12   C RESZKA Adam W PIEPRZYK Szymon 2:3 (6:11, 11:9, 11:8, 7:11, 4:11) 4:8
13   B MARKIEWICZ Michał Z WALCZAK Wojciech 3:2 (7:11, 12:10, 9:11, 11:9, 11:7) 5:8
14   D OCHALIK Konrad X WALCZAK Michał 1:3 (6:11, 3:11, 11:9, 5:11) 5:9
2019-12-15 17:00 48 KS GOKiS Wiśniowa - UKS „Rokicie” Szczytniki 2:12 tak
1   A ŻĄDŁO Damian W KLIMCZAK Marek 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 11:13) 0:1
2   B KUCHNIA Andrzej X FILIPEK Angelika 0:3 (7:11, 3:11, 7:11) 0:2
3   C CHLIPAŁA Grzegorz Y PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) 0:3
4   D STALMACH Zbigniew Z SZOSTAK Michał 3:1 (11:9, 12:14, 11:6, 11:7) 1:3
5   A ŻĄDŁO Damian
KUCHNIA Andrzej
W KLIMCZAK Marek
FILIPEK Angelika
0:3 (3:11, 8:11, 7:11) 1:4
6   B MURZYN Maciej
STALMACH Zbigniew
X PRZEPOLSKI Andrzej
SZOSTAK Michał
1:3 (5:11, 9:11, 11:7, 8:11) 1:5
7   A ŻĄDŁO Damian X FILIPEK Angelika 3:2 (7:11, 11:8, 6:11, 11:6, 14:12) 2:5
8   B MURZYN Maciej W KLIMCZAK Marek 2:3 (11:7, 11:9, 8:11, 6:11, 9:11) 2:6
9   D STALMACH Zbigniew Y PRZEPOLSKI Andrzej 1:3 (11:8, 8:11, 12:14, 8:11) 2:7
10   C CHLIPAŁA Grzegorz Z SZOSTAK Michał 2:3 (11:7, 8:11, 6:11, 11:6, 9:11) 2:8
11   A ŻĄDŁO Damian Y PRZEPOLSKI Andrzej 0:3 (8:11, 2:11, 6:11) 2:9
12   C CHLIPAŁA Grzegorz W KLIMCZAK Marek 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 2:10
13   B MURZYN Maciej Z SZOSTAK Michał 1:3 (11:8, 5:11, 7:11, 8:11) 2:11
14   D STALMACH Zbigniew X FILIPEK Angelika 1:3 (8:11, 11:5, 10:12, 8:11) 2:12
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.