V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2019-11-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-11-10 16:00 25 UKS „Rokicie” Szczytniki - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14 tak
1   A LEWICKI Piotr W KUC Leszek 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) 0:1
2   B SZOSTAK Michał X BOCHENEK Dariusz 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 0:2
3   C JAKUBCZYK Katarzyna Y GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) 0:3
4   D SKOWRONEK Anna Z NAŁÓDKA Dariusz 1:3 (3:11, 5:11, 11:9, 7:11) 0:4
5   A LEWICKI Piotr
JAKUBCZYK Katarzyna
W BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
0:3 (4:11, 8:11, 9:11) 0:5
6   B SZOSTAK Michał
SKOWRONEK Anna
X NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 0:6
7   A LEWICKI Piotr X BOCHENEK Dariusz 1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 9:11) 0:7
8   B SZOSTAK Michał W KUC Leszek 1:3 (5:11, 6:11, 11:8, 2:11) 0:8
9   D SKOWRONEK Anna Y GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (9:11, 15:17, 8:11) 0:9
10   C JAKUBCZYK Katarzyna Z NAŁÓDKA Dariusz 1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 14:16) 0:10
11   A LEWICKI Piotr Y GŁOWACKI Arkadiusz 1:3 (11:8, 11:13, 9:11, 5:11) 0:11
12   C FILIPEK Angelika W KUC Leszek 0:3 (4:11, 9:11, 6:11) 0:12
13   B SZOSTAK Michał Z NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 0:13
14   D RUDZKA Oliwia X BOCHENEK Dariusz 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 0:14
2019-11-09 13:00 26 MKS „Centrum” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków V 3:11 tak
1   A PIEPRZYK Szymon W WOLANIN Piotr 2:3 (11:8, 11:8, 6:11, 4:11, 8:11) 0:1
2   B WALCZAK Michał X MOREK Radosław 1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 10:12) 0:2
3   C CHOLEWA Wacław Y SOBUCKI Mateusz 0:3 (10:12, 5:11, 9:11) 0:3
4   D WALCZAK Wojciech Z PIETRZYK Marcin 2:3 (11:9, 13:11, 7:11, 5:11, 6:11) 0:4
5   A PIEPRZYK Szymon
WALCZAK Michał
W MOREK Radosław
WOLANIN Piotr
3:2 (5:11, 11:3, 11:8, 3:11, 14:12) 1:4
6   B BUJAK Piotr
CHOLEWA Wacław
X PIETRZYK Marcin
SOBUCKI Mateusz
1:3 (6:11, 15:13, 9:11, 7:11) 1:5
7   A PIEPRZYK Szymon X MOREK Radosław 3:0 (11:6, 11:2, 11:7) 2:5
8   B WALCZAK Michał W WOLANIN Piotr 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 2:6
9   D WALCZAK Wojciech Y SOBUCKI Mateusz 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 2:7
10   C BUJAK Piotr Z PIETRZYK Marcin 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 2:8
11   A PIEPRZYK Szymon Y SOBUCKI Mateusz 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 3:8
12   C BUJAK Piotr W WOLANIN Piotr 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 3:9
13   B WALCZAK Michał Z PIETRZYK Marcin 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 3:10
14   D WALCZAK Wojciech X MOREK Radosław 1:3 (15:13, 4:11, 8:11, 9:11) 3:11
2019-11-09 11:00 27 KS GOKiS Wiśniowa - PKS „Porta” Kraków II 0:14 tak
1   A KUCHNIA Andrzej W KALICIAK Dariusz 0:3 (9:11, 2:11, 6:11) 0:1
2   B ŻĄDŁO Damian X PARTYKA Ryszard 0:3 (3:11, 1:11, 6:11) 0:2
3   C CHLIPAŁA Grzegorz Y KUTYŁA Dawid 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) 0:3
4   D MURZYN Maciej Z KRAWCZYK Kacper 2:3 (6:11, 11:9, 13:11, 4:11, 5:11) 0:4
5   A MURZYN Maciej
ŻĄDŁO Damian
W PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
0:3 (3:11, 3:11, 10:12) 0:5
6   B CHLIPAŁA Grzegorz
KUCHNIA Andrzej
X KUTYŁA Dawid
KRAWCZYK Kacper
0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 0:6
7   A KUCHNIA Andrzej X PARTYKA Ryszard 0:3 (5:11, 7:11, 3:11) 0:7
8   B ŻĄDŁO Damian W KALICIAK Dariusz 0:3 (8:11, 6:11, 2:11) 0:8
9   D MURZYN Maciej Y KUTYŁA Dawid 0:3 (5:11, 6:11, 1:11) 0:9
10   C CHLIPAŁA Grzegorz Z KRAWCZYK Kacper 0:3 (4:11, 14:16, 12:14) 0:10
11   A KUCHNIA Andrzej Y KUTYŁA Dawid 0:3 (4:11, 9:11, 4:11) 0:11
12   C CHLIPAŁA Grzegorz W KALICIAK Dariusz 0:3 (5:11, 0:11, 3:11) 0:12
13   B ŻĄDŁO Damian Z KRAWCZYK Kacper 0:3 (2:11, 10:12, 10:12) 0:13
14   D MURZYN Maciej X PARTYKA Ryszard 0:3 (2:11, 8:11, 6:11) 0:14
2019-11-13 18:00 28 „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13 tak
1   A RESZKA Adam W BUCZEK Marcin 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 8:11) 0:1
2   B OCHALIK Konrad X ŻĄDŁO Piotr 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 0:2
3   C PIRÓG Paweł Y KUZIO Maciej 3:1 (8:11, 11:8, 14:12, 11:7) 1:2
4   D MARKIEWICZ Michał Z STALMACH Zbigniew 0:3 (3:11, 7:11, 6:11) 1:3
5   A MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
W STALMACH Zbigniew
BUCZEK Marcin
1:3 (7:11, 7:11, 14:12, 7:11) 1:4
6   B MATYASIK Mikołaj
RESZKA Adam
X KUZIO Maciej
ŻĄDŁO Piotr
0:3 (6:11, 2:11, 3:11) 1:5
7   A RESZKA Adam X ŻĄDŁO Piotr 0:3 (3:11, 3:11, 8:11) 1:6
8   B OCHALIK Konrad W BUCZEK Marcin 2:3 (11:6, 8:11, 10:12, 11:7, 12:14) 1:7
9   D MARKIEWICZ Michał Y KUZIO Maciej 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 1:8
10   C PIRÓG Paweł Z STALMACH Zbigniew 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) 1:9
11   A MATYASIK Mikołaj Y KUZIO Maciej 2:3 (11:8, 5:11, 11:6, 4:11, 5:11) 1:10
12   C PIRÓG Paweł W BUCZEK Marcin 1:3 (6:11, 5:11, 11:9, 5:11) 1:11
13   B OCHALIK Konrad Z STALMACH Zbigniew 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 1:12
14   D MARKIEWICZ Michał X ŻĄDŁO Piotr 1:3 (11:5, 7:11, 8:11, 7:11) 1:13
2019-11-22 19:00 29 MKS „Centrum” Kraków V - LKS „Wisła” Rząska I 12:2 tak
1   A PROCHOT Krystian W ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:9, 14:12, 11:8) 1:0
2   B BOBER Rafał X PUU Aarne 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 2:0
3   C ŁACH Bartłomiej Y KORCZEK Łukasz 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:5) 3:0
4   D ŁAKOMY Mariusz Z NOWAK Artur 0:3 (12:14, 7:11, 6:11) 3:1
5   A BOBER Rafał
PROCHOT Krystian
W PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
3:0 (11:9, 11:6, 11:9) 4:1
6   B ŁACH Bartłomiej
ŁAKOMY Mariusz
X KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
3:0 (11:9, 11:9, 12:10) 5:1
7   A PROCHOT Krystian X PUU Aarne 3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 11:8) 6:1
8   B BOBER Rafał W ROMANOWSKI Cezary 3:1 (11:9, 11:8, 10:12, 11:7) 7:1
9   D ŁAKOMY Mariusz Y KORCZEK Łukasz 1:3 (4:11, 7:11, 11:3, 9:11) 7:2
10   C ŁACH Bartłomiej Z NOWAK Artur 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 8:2
11   A PROCHOT Krystian Y KORCZEK Łukasz 3:0 (11:6, 11:2, 11:7) 9:2
12   C ŁACH Bartłomiej W ROMANOWSKI Cezary 3:1 (13:11, 14:12, 9:11, 11:9) 10:2
13   B BOBER Rafał Z NOWAK Artur 3:1 (4:11, 11:8, 11:7, 11:8) 11:2
14   D ŁAKOMY Mariusz X PUU Aarne 3:0 (11:6, 12:10, 11:9) 12:2
2019-11-07 17:30 30 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - UKS „Gryf” Gdów III 1:13 tak
1   A PŁAWIŃSKI Natan W KUCHARSKI Mateusz 0:3 (4:11, 1:11, 2:11) 0:1
2   B SALETNIK Jakub X GUZIK Iwona 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 0:2
3   C OLEKSA Kacper Y GARYCKI Adrian 0:3 (3:11, 3:11, 1:11) 0:3
4   D CHORNYI Yehor Z WCISŁO Konrad 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 0:4
5   A PŁAWIŃSKI Natan
OLEKSA Kacper
W GARYCKI Adrian
WCISŁO Konrad
0:3 (8:11, 3:11, 3:11) 0:5
6   B SALETNIK Jakub
CHORNYI Yehor
X KUCHARSKI Mateusz
GUZIK Iwona
0:3 (8:11, 4:11, 3:11) 0:6
7   A PŁAWIŃSKI Natan X GUZIK Iwona 2:3 (11:8, 11:7, 2:11, 4:11, 10:12) 0:7
8   B SALETNIK Jakub W KUCHARSKI Mateusz 0:3 (3:11, 2:11, 4:11) 0:8
9   D CHORNYI Yehor Y GARYCKI Adrian 0:3 (5:11, 4:11, 4:11) 0:9
10   C OLEKSA Kacper Z WCISŁO Konrad 0:3 (3:11, 8:11, 4:11) 0:10
11   A PŁAWIŃSKI Natan Y GARYCKI Adrian 0:3 (5:11, 5:11, 3:11) 0:11
12   C OLEKSA Kacper W KUCHARSKI Mateusz 0:3 (2:11, 2:11, 1:11) 0:12
13   B SALETNIK Jakub Z WCISŁO Konrad 0:3 (3:11, 3:11, 6:11) 0:13
14   D CHORNYI Yehor X GUZIK Iwona 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 1:13
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.