V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2019-10-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-10-19 11:00 13 KS GOKiS Wiśniowa - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14 tak
1   A ŻĄDŁO Damian W GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (6:11, 9:11, 10:12) 0:1
2   B KUCHNIA Andrzej X NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (7:11, 0:11, 5:11) 0:2
3   C MURZYN Maciej Y KUC Leszek 0:3 (1:11, 4:11, 3:11) 0:3
4   D CHLIPAŁA Józef Z BOCHENEK Dariusz 0:3 (4:11, 1:11, 3:11) 0:4
5   A ŻĄDŁO Damian
KUCHNIA Andrzej
W BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
0:3 (8:11, 4:11, 7:11) 0:5
6   B MURZYN Maciej
CHLIPAŁA Józef
X NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
0:3 (5:11, 8:11, 2:11) 0:6
7   A ŻĄDŁO Damian X NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 0:7
8   B KUCHNIA Andrzej W GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (6:11, 3:11, 3:11) 0:8
9   D CHLIPAŁA Józef Y KUC Leszek 0:3 (4:11, 2:11, 1:11) 0:9
10   C MURZYN Maciej Z BOCHENEK Dariusz 0:3 (1:11, 5:11, 7:11) 0:10
11   A ŻĄDŁO Damian Y KUC Leszek 0:3 (7:11, 1:11, 2:11) 0:11
12   C MURZYN Maciej W GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (2:11, 2:11, 8:11) 0:12
13   B KUCHNIA Andrzej Z BOCHENEK Dariusz 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 0:13
14   D ROKOSZ Bartłomiej X NAŁÓDKA Dariusz 0:3 (1:11, 4:11, 6:11) 0:14
2019-10-30 17:30 14 „Siemacha” Kraków II - KS „Podwawelski” Kraków V 2:12 tak
1   A RESZKA Adam W WOLANIN Piotr 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 0:1
2   B MATYASIK Mikołaj X JANIK Grzegorz 1:3 (6:11, 5:11, 13:11, 7:11) 0:2
3   C MARKIEWICZ Michał Y FILEK Maciej 0:3 (8:11, 15:17, 8:11) 0:3
4   D PIRÓG Paweł Z SOBUCKI Mateusz 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 0:4
5   A MATYASIK Mikołaj
RESZKA Adam
W FILEK Maciej
WOLANIN Piotr
0:3 (9:11, 3:11, 7:11) 0:5
6   B MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
X SOBUCKI Mateusz
JANIK Grzegorz
0:3 (4:11, 12:14, 15:17) 0:6
7   A RESZKA Adam X JANIK Grzegorz 0:3 (3:11, 6:11, 3:11) 0:7
8   B MATYASIK Mikołaj W WOLANIN Piotr 0:3 (8:11, 4:11, 9:11) 0:8
9   D PIRÓG Paweł Y FILEK Maciej 3:2 (6:11, 6:11, 12:10, 11:7, 12:10) 1:8
10   C MARKIEWICZ Michał Z SOBUCKI Mateusz 3:2 (4:11, 6:11, 12:10, 12:10, 12:10) 2:8
11   A RESZKA Adam Y FILEK Maciej 0:3 (8:11, 6:11, 10:12) 2:9
12   C MARKIEWICZ Michał W WOLANIN Piotr 1:3 (3:11, 11:9, 5:11, 9:11) 2:10
13   B MATYASIK Mikołaj Z SOBUCKI Mateusz 0:3 (6:11, 3:11, 4:11) 2:11
14   D PIRÓG Paweł X JANIK Grzegorz 1:3 (8:11, 9:11, 11:6, 6:11) 2:12
2019-10-19 11:00 15 UKS „Gryf” Gdów III - PKS „Porta” Kraków II 13:1 tak
1   A MARCHEWKA Artur W KALICIAK Dariusz 3:2 (11:5, 9:11, 11:5, 4:11, 11:9) 1:0
2   B ZIMNICKI Tomasz X MAŚLONG Mirosław 3:2 (11:6, 11:5, 12:14, 14:16, 11:8) 2:0
3   C GUZIK Aleksandra Y KUTYŁA Dawid 3:0 (11:2, 11:5, 11:9) 3:0
4   D KUCHARSKI Mateusz Z PARTYKA Ryszard 3:2 (9:11, 11:6, 11:4, 9:11, 11:5) 4:0
5   A KUCHARSKI Mateusz
WCISŁO Konrad
W MAŚLONG Mirosław
KRAWCZYK Kacper
3:0 (11:4, 11:6, 16:14) 5:0
6   B ZIMNICKI Tomasz
MARCHEWKA Artur
X PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
3:0 (11:3, 11:9, 11:9) 6:0
7   A MARCHEWKA Artur X MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:7, 11:3, 11:9) 7:0
8   B ZIMNICKI Tomasz W KALICIAK Dariusz 3:0 (11:1, 11:6, 11:5) 8:0
9   D KUCHARSKI Mateusz Y KUTYŁA Dawid 3:0 (11:5, 11:9, 11:3) 9:0
10   C GUZIK Aleksandra Z PARTYKA Ryszard 0:3 (7:11, 7:11, 16:18) 9:1
11   A WCISŁO Konrad Y KRAWCZYK Kacper 3:2 (11:9, 13:15, 11:7, 7:11, 16:14) 10:1
12   C GUZIK Aleksandra W KALICIAK Dariusz 3:1 (11:4, 8:11, 11:9, 11:5) 11:1
13   B ZIMNICKI Tomasz Z PARTYKA Ryszard 3:1 (11:6, 8:11, 11:2, 11:6) 12:1
14   D KUCHARSKI Mateusz X MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) 13:1
2019-10-13 11:00 16 LKS „Wisła” Rząska I - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10 tak
1   A KOWAL Mieczysław W ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) 0:1
2   B PUU Aarne X TALAGA Samuel 1:3 (10:12, 11:6, 8:11, 6:11) 0:2
3   C ROMANOWSKI Cezary Y KUZIO Maciej 3:0 (13:11, 11:7, 11:5) 1:2
4   D KORCZEK Łukasz Z ŻĄDŁO Piotr 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) 2:2
5   A PUU Aarne
KOWAL Mieczysław
W TALAGA Samuel
KUZIO Maciej
0:3 (4:11, 8:11, 4:11) 2:3
6   B ROMANOWSKI Cezary
KORCZEK Łukasz
X ŚWIATŁOŃ Sebastian
ŚWIĘCH Jarosław
2:3 (11:5, 8:11, 11:8, 5:11, 5:11) 2:4
7   A KOWAL Mieczysław X TALAGA Samuel 0:3 (2:11, 3:11, 9:11) 2:5
8   B PUU Aarne W ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 2:6
9   D KORCZEK Łukasz Y KUZIO Maciej 3:1 (11:8, 13:11, 11:13, 11:5) 3:6
10   C ROMANOWSKI Cezary Z ŻĄDŁO Piotr 3:1 (5:11, 11:9, 12:10, 12:10) 4:6
11   A KOWAL Mieczysław Y KUZIO Maciej 0:3 (9:11, 3:11, 5:11) 4:7
12   C ROMANOWSKI Cezary W ŚWIATŁOŃ Sebastian 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 4:8
13   B PUU Aarne Z ŻĄDŁO Piotr 2:3 (11:5, 11:7, 6:11, 9:11, 9:11) 4:9
14   D KORCZEK Łukasz X TALAGA Samuel 1:3 (11:5, 9:11, 6:11, 13:15) 4:10
2019-10-19 13:00 17 MKS „Centrum” Kraków V - MKS „Centrum” Kraków III 14:0 tak
1   A PROCHOT Krystian W PIEPRZYK Szymon 3:0 (12:10, 11:6, 11:3) 1:0
2   B BOBER Rafał X WALCZAK Michał 3:0 (11:9, 11:6, 11:6) 2:0
3   C ŁACH Bartłomiej Y KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:3, 11:3, 11:7) 3:0
4   D ŁAKOMY Mariusz Z WALCZAK Wojciech 3:0 (11:2, 11:5, 11:7) 4:0
5   A ŁAKOMY Mariusz
PROCHOT Krystian
W WALCZAK Wojciech
WALCZAK Michał
3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:5) 5:0
6   B ŁACH Bartłomiej
BOBER Rafał
X BUJAK Piotr
KUSZYŃSKI Marek
3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 6:0
7   A PROCHOT Krystian X WALCZAK Michał 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) 7:0
8   B BOBER Rafał W PIEPRZYK Szymon 3:0 (11:3, 11:9, 11:8) 8:0
9   D ŁAKOMY Mariusz Y KUSZYŃSKI Marek 3:0 (13:11, 11:4, 12:10) 9:0
10   C ŁACH Bartłomiej Z BUJAK Piotr 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) 10:0
11   A PROCHOT Krystian Y KUSZYŃSKI Marek 3:0 (11:7, 11:4, 11:6) 11:0
12   C ŁACH Bartłomiej W PIEPRZYK Szymon 3:2 (10:12, 11:7, 7:11, 11:7, 13:11) 12:0
13   B BOBER Rafał Z BUJAK Piotr 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 13:0
14   D ŁAKOMY Mariusz X WALCZAK Michał 3:1 (11:3, 11:6, 9:11, 11:6) 14:0
2019-10-19 11:00 18 SMS „Solne Miasto” Wieliczka - UKS „Rokicie” Szczytniki 0:14 tak
1   A PŁAWIŃSKI Natan W KLIMCZAK Marek 0:3 (11:13, 7:11, 9:11) 0:1
2   B SALETNIK Jakub X FILIPEK Angelika 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) 0:2
3   C CHORNYI Yehor Y SZOSTAK Michał 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) 0:3
4   D BULIŃSKI Sebastian Z MARDOSZ Maciej 0:3 (7:11, 11:13, 7:11) 0:4
5   A SALETNIK Jakub
OLEKSA Kacper
W KLIMCZAK Marek
MARDOSZ Maciej
1:3 (1:11, 17:15, 9:11, 5:11) 0:5
6   B BULIŃSKI Sebastian
CHORNYI Yehor
X FILIPEK Angelika
SZOSTAK Michał
0:3 (10:12, 5:11, 8:11) 0:6
7   A PŁAWIŃSKI Natan X FILIPEK Angelika 0:3 (4:11, 3:11, 1:11) 0:7
8   B OLEKSA Kacper W KLIMCZAK Marek 2:3 (6:11, 11:6, 11:9, 5:11, 6:11) 0:8
9   D BULIŃSKI Sebastian Y SZOSTAK Michał 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 7:11) 0:9
10   C CHORNYI Yehor Z MARDOSZ Maciej 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 0:10
11   A PŁAWIŃSKI Natan Y SZOSTAK Michał 1:3 (5:11, 11:7, 7:11, 2:11) 0:11
12   C MARSZALIK Mikołaj W KLIMCZAK Marek 2:3 (8:11, 11:9, 8:11, 11:8, 9:11) 0:12
13   B OLEKSA Kacper Z MARDOSZ Maciej 1:3 (5:11, 8:11, 11:9, 7:11) 0:13
14   D BULIŃSKI Sebastian X FILIPEK Angelika 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 0:14
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

Na podstawie uchwały Zarządu KOZTS z dnia 02.06.2020 rozgrywki zostały zakończone, a klasyfikacja końcowa została ustalona na podstawie aktualnej tabeli, ale ze względu na różną ilość rozegranych meczów przez poszczególne drużyny parametrem decydującym o kolejności w tabeli jest ratio, czyli stosunek zdobytych punktów do ilości rozegranych meczów. a następnie obowiązujące kryteria.