III liga mężczyzn
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2019-09-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-09-26 20:00 1 UKS „Villa Verde” Olesno III - LUKS „Galux” Skrzyszów 4:10 tak
1   A DYCHTOŃ Jakub W GALUS Mateusz 1:3 (10:12, 5:11, 14:12, 5:11) 0:1
2   B MOTYKA Tadeusz X NOSAL Mirosław 0:3 (9:11, 9:11, 13:15) 0:2
3   C FURTAK Krzysztof Y DUDEK Radosław 3:0 (11:4, 11:6, 12:10) 1:2
4   D CHRABĄSZCZ Aleksandra Z TABOR Marcin 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 1:3
5   A MOTYKA Tadeusz
CHRABĄSZCZ Aleksandra
W TABOR Marcin
GALUS Mateusz
0:3 (7:11, 10:12, 5:11) 1:4
6   B DYCHTOŃ Jakub
FURTAK Krzysztof
X NOSAL Mirosław
DUDEK Radosław
3:2 (11:3, 8:11, 6:11, 11:9, 12:10) 2:4
7   A DYCHTOŃ Jakub X NOSAL Mirosław 1:3 (4:11, 6:11, 11:8, 7:11) 2:5
8   B MOTYKA Tadeusz W GALUS Mateusz 0:3 (9:11, 6:11, 7:11) 2:6
9   D CHRABĄSZCZ Aleksandra Y DUDEK Radosław 1:3 (13:11, 5:11, 5:11, 8:11) 2:7
10   C FURTAK Krzysztof Z TABOR Marcin 0:3 (3:11, 4:11, 7:11) 2:8
11   A DYCHTOŃ Jakub Y DUDEK Radosław 3:2 (11:7, 11:5, 9:11, 7:11, 11:8) 3:8
12   C FURTAK Krzysztof W GALUS Mateusz 2:3 (11:7, 5:11, 6:11, 11:9, 8:11) 3:9
13   B MOTYKA Tadeusz Z TABOR Marcin 3:2 (12:10, 7:11, 11:3, 3:11, 12:10) 4:9
14   D CHRABĄSZCZ Aleksandra X NOSAL Mirosław 1:3 (11:8, 8:11, 5:11, 10:12) 4:10
2019-09-27 17:00 2 KS „Bronowianka” Kraków III - LKS „Polonia-Golden Oil Polska” Wilczkowice 5:9 tak
1   A JABŁOŃSKI Paweł W SKRZYPEK Grzegorz 1:3 (11:8, 10:12, 6:11, 8:11) 0:1
2   B CHUDZICKI Maksym X DUDZIAK Damian 2:3 (11:8, 6:11, 7:11, 11:5, 11:13) 0:2
3   C KOPACKI Paweł Y URBAN Witold 1:3 (11:9, 10:12, 1:11, 8:11) 0:3
4   D KOŁEK Maciej Z LENART Marek 3:1 (6:11, 11:4, 11:8, 15:13) 1:3
5   A JABŁOŃSKI Paweł
KOŁEK Maciej
W DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
1:3 (11:6, 12:14, 10:12, 17:19) 1:4
6   B KOPACKI Paweł
CHUDZICKI Maksym
X LENART Marek
SKRZYPEK Adrian
3:0 (11:2, 11:8, 11:9) 2:4
7   A JABŁOŃSKI Paweł X DUDZIAK Damian 3:2 (7:11, 11:5, 9:11, 11:8, 11:6) 3:4
8   B CHUDZICKI Maksym W SKRZYPEK Grzegorz 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 11:13) 3:5
9   D KOŁEK Maciej Y URBAN Witold 3:1 (11:5, 11:6, 10:12, 11:6) 4:5
10   C KOPACKI Paweł Z LENART Marek 2:3 (11:8, 12:14, 12:10, 7:11, 5:11) 4:6
11   A JABŁOŃSKI Paweł Y ŚLAZYK Paweł 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) 4:7
12   C KOPACKI Paweł W SKRZYPEK Grzegorz 0:3 (5:11, 9:11, 4:11) 4:8
13   B CHUDZICKI Maksym Z LENART Marek 2:3 (17:15, 4:11, 11:6, 7:11, 10:12) 4:9
14   D KOŁEK Maciej X SKRZYPEK Adrian 3:0 (11:5, 11:3, 12:10) 5:9
2019-09-28 19:00 3 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Podwawelski” Kraków II 10:4 tak
1   A RAPUTA Tomasz W OSTANEK Michał 2:3 (8:11, 9:11, 11:8, 11:4, 6:11) 0:1
2   B ZALEWSKI Krzysztof X BODNAR Marcin 2:3 (8:11, 11:6, 11:7, 8:11, 10:12) 0:2
3   C KLUZEK Sławomir Y GALA Bartłomiej 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) 1:2
4   D SUBIK Filip Z BODNAR Michał 3:0 (11:9, 12:10, 13:11) 2:2
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W BODNAR Marcin
OSTANEK Michał
3:1 (11:4, 9:11, 12:10, 11:6) 3:2
6   B SUBIK Filip
ZALEWSKI Krzysztof
X BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
2:3 (8:11, 11:9, 11:4, 5:11, 8:11) 3:3
7   A RAPUTA Tomasz X BODNAR Marcin 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 4:3
8   B ZALEWSKI Krzysztof W OSTANEK Michał 3:0 (12:10, 11:1, 12:10) 5:3
9   D SUBIK Filip Y GALA Bartłomiej 2:3 (11:9, 11:9, 5:11, 9:11, 14:16) 5:4
10   C KLUZEK Sławomir Z BODNAR Michał 3:1 (7:11, 12:10, 11:5, 11:8) 6:4
11   A RAPUTA Tomasz Y GALA Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) 7:4
12   C KLUZEK Sławomir W OSTANEK Michał 3:2 (8:11, 9:11, 11:7, 11:5, 11:5) 8:4
13   B ZALEWSKI Krzysztof Z BODNAR Michał 3:2 (11:9, 8:11, 11:8, 6:11, 11:5) 9:4
14   D SUBIK Filip X GALA Dawid 3:1 (11:6, 11:5, 1:11, 11:7) 10:4
2019-09-27 16:00 4 ULKS „Lachowice” - MKS „Skawa” Wadowice 7:7 tak
1   A RACZEK Marcin W GOŁDA Gabriel 1:3 (6:11, 11:6, 7:11, 7:11) 0:1
2   B KRÓLIKOWSKI Bartosz X PIEKARCZYK Michał 3:2 (9:11, 10:12, 11:4, 11:7, 11:8) 1:1
3   C SURMA Krzysztof Y PALACZ Mirosław 3:0 (12:10, 11:1, 11:5) 2:1
4   D KACHEL Mateusz Z JURZAK Łukasz 0:3 (10:12, 8:11, 2:11) 2:2
5   A RACZEK Marcin
KRÓLIKOWSKI Bartosz
W PALACZ Mirosław
JURZAK Łukasz
1:3 (12:14, 6:11, 11:6, 18:20) 2:3
6   B SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
X GOŁDA Gabriel
PIEKARCZYK Michał
3:2 (8:11, 11:5, 11:9, 4:11, 11:4) 3:3
7   A RACZEK Marcin X PIEKARCZYK Michał 3:2 (11:8, 11:8, 8:11, 9:11, 11:5) 4:3
8   B KRÓLIKOWSKI Bartosz W GOŁDA Gabriel 3:2 (11:8, 9:11, 2:11, 11:9, 11:9) 5:3
9   D KACHEL Mateusz Y PALACZ Mirosław 3:0 (11:9, 11:7, 11:4) 6:3
10   C SURMA Krzysztof Z JURZAK Łukasz 0:3 (9:11, 10:12, 5:11) 6:4
11   A RACZEK Marcin Y PALACZ Mirosław 3:1 (8:11, 11:5, 11:5, 11:4) 7:4
12   C KUŹNIK Grzegorz W GOŁDA Gabriel 0:3 (4:11, 7:11, 3:11) 7:5
13   B KRÓLIKOWSKI Bartosz Z JURZAK Łukasz 2:3 (9:11, 6:11, 11:6, 11:4, 9:11) 7:6
14   D KACHEL Mateusz X PIEKARCZYK Michał 1:3 (11:6, 9:11, 6:11, 7:11) 7:7
2019-09-29 11:00 5 KS „Bronowianka” Kraków II - MKS KSOS Kraków 4:10 tak
1   A SZTWIERTNIA Ilona W KONSTANTYN Paweł 3:2 (9:11, 11:8, 5:11, 11:9, 11:8) 1:0
2   B TAKEUCHI Nozomi X PEREK Nikodem 1:3 (4:11, 5:11, 12:10, 4:11) 1:1
3   C ZAJĄC Anna Y UTYLSKI Filip 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 4:11) 1:2
4   D GĄSIOR Natalia Z WIERZBIŃSKI Marcin 0:3 (9:11, 12:14, 6:11) 1:3
5   A ZAJĄC Anna
GĄSIOR Natalia
W UTYLSKI Filip
WIERZBIŃSKI Marcin
3:2 (4:11, 11:8, 8:11, 12:10, 11:7) 2:3
6   B SZTWIERTNIA Ilona
TAKEUCHI Nozomi
X KONSTANTYN Paweł
PEREK Nikodem
1:3 (7:11, 10:12, 11:9, 6:11) 2:4
7   A SZTWIERTNIA Ilona X PEREK Nikodem 2:3 (11:5, 7:11, 8:11, 11:8, 6:11) 2:5
8   B TAKEUCHI Nozomi W KONSTANTYN Paweł 2:3 (11:7, 12:14, 11:7, 9:11, 9:11) 2:6
9   D GĄSIOR Natalia Y UTYLSKI Filip 0:3 (3:11, 11:13, 8:11) 2:7
10   C ZAJĄC Anna Z WIERZBIŃSKI Marcin 3:1 (7:11, 15:13, 11:9, 11:7) 3:7
11   A SZTWIERTNIA Ilona Y UTYLSKI Filip 3:2 (8:11, 6:11, 11:6, 11:6, 11:8) 4:7
12   C ZAJĄC Anna W KONSTANTYN Paweł 0:3 (11:13, 6:11, 9:11) 4:8
13   B TAKEUCHI Nozomi Z WIERZBIŃSKI Marcin 2:3 (11:13, 11:8, 11:7, 5:11, 11:13) 4:9
14   D GĄSIOR Natalia X PEREK Nikodem 0:3 (6:11, 10:12, 7:11) 4:10
2019-10-03 18:00 6 „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Siemacha” Kraków 11:3 tak
1   A CELARY Mateusz W RESZKA Jakub 3:0 (11:2, 11:7, 11:4) 1:0
2   B KOŁOS Arkadiusz X GRATKOWSKI Jacek 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 2:0
3   C KUTAJ Maksymilian Y GŁĄB Damian 1:3 (9:11, 5:11, 12:10, 6:11) 2:1
4   D TURECKI Kacper Z BOLEK Łukasz 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 3:1
5   A CELARY Mateusz
TURECKI Kacper
W BOLEK Łukasz
GRATKOWSKI Jacek
3:1 (11:6, 12:14, 11:4, 11:5) 4:1
6   B KOŁOS Arkadiusz
KUTAJ Maksymilian
X GŁĄB Damian
RESZKA Jakub
3:2 (13:11, 13:11, 5:11, 7:11, 11:8) 5:1
7   A CELARY Mateusz X GRATKOWSKI Jacek 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 6:1
8   B KOŁOS Arkadiusz W RESZKA Jakub 3:0 (11:6, 11:2, 11:6) 7:1
9   D TURECKI Kacper Y GŁĄB Damian 2:3 (11:8, 6:11, 13:11, 6:11, 4:11) 7:2
10   C KUTAJ Maksymilian Z BOLEK Łukasz 3:1 (11:7, 11:8, 10:12, 11:8) 8:2
11   A CELARY Mateusz Y GŁĄB Damian 3:1 (11:3, 8:11, 11:5, 11:9) 9:2
12   C KUTAJ Maksymilian W RESZKA Jakub 3:0 (11:2, 13:11, 11:6) 10:2
13   B KOŁOS Arkadiusz Z BOLEK Łukasz 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:5) 11:2
14   D TURECKI Kacper X GRATKOWSKI Jacek 0:3 (6:11, 1:11, 7:11) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna LKS „Polonia” Wilczkowice przejęła miejsce od KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy