V liga rejon Nowy Targ
Runda: 2, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2019-04-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-04-12 18:00 86 MKS „Skawa” Wadowice II - ULKS „Lachowice” II 11:3 tak
1   A BODNAR Marcin W KACHEL Jan 3:2 (11:9, 10:12, 11:4, 10:12, 11:3) 1:0
2   B GALA Bartłomiej X BANAŚ Jan 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 2:0
3   C BODNAR Michał Y GRAJNY Piotr 3:0 (11:8, 11:8, 14:12) 3:0
4   D GALA Dawid Z KACHEL Piotr 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 4:0
5   A BODNAR Marcin
GALA Dawid
W KACHEL Jan
BANAŚ Jan
3:1 (11:8, 11:2, 9:11, 11:6) 5:0
6   B BODNAR Michał
GALA Bartłomiej
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
3:0 (15:13, 11:7, 11:5) 6:0
7   A BODNAR Marcin X BANAŚ Jan 3:1 (13:15, 11:6, 11:4, 15:13) 7:0
8   B GAŁUSZKA Paweł W KACHEL Jan 0:3 (7:11, 7:11, 11:13) 7:1
9   D GALA Dawid Y GRAJNY Piotr 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) 8:1
10   C MACIEJCZYK Paweł Z KACHEL Piotr 1:3 (11:6, 6:11, 9:11, 11:13) 8:2
11   A JĘDRZEJOWSKI Oskar Y GRAJNY Piotr 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) 9:2
12   C MACIEJCZYK Paweł W KACHEL Jan 0:3 (5:11, 3:11, 2:11) 9:3
13   B GAŁUSZKA Paweł Z KACHEL Piotr 3:2 (11:9, 8:11, 9:11, 11:7, 11:4) 10:3
14   D GALA Dawid X BANAŚ Jan 3:0 (11:9, 12:10, 13:11) 11:3
2019-04-26 18:00 87 KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Gorce” Nowy Targ III 3:11 tak
1   A ŚCIESZKA Karolina W KOWALKOWSKI Maciej 3:2 (11:8, 9:11, 11:4, 7:11, 11:9) 1:0
2   B KORCZAK Natasza X KOWALCZYK Michał 0:3 (5:11, 2:11, 10:12) 1:1
3   C GNIADEK Piotr Y MRUGAŁA Bartłomiej 0:3 (2:11, 5:11, 5:11) 1:2
4   D JACHYMIAK Krzysztof Z KWIATKOWSKI Kacper 1:3 (8:11, 11:9, 4:11, 6:11) 1:3
5   A ŚCIESZKA Karolina
KORCZAK Natasza
W KOWALKOWSKI Maciej
MRUGAŁA Bartłomiej
2:3 (6:11, 7:11, 12:10, 11:9, 5:11) 1:4
6   B JACHYMIAK Krzysztof
GNIADEK Piotr
X KWIATKOWSKI Kacper
KOWALCZYK Michał
3:2 (8:11, 6:11, 11:8, 11:8, 11:4) 2:4
7   A ŚCIESZKA Karolina X KOWALCZYK Michał 1:3 (11:8, 7:11, 7:11, 2:11) 2:5
8   B KORCZAK Natasza W KOWALKOWSKI Maciej 2:3 (9:11, 18:16, 8:11, 11:9, 9:11) 2:6
9   D JACHYMIAK Krzysztof Y MRUGAŁA Bartłomiej 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 2:7
10   C GNIADEK Piotr Z KWIATKOWSKI Kacper 3:2 (11:8, 7:11, 5:11, 11:9, 19:17) 3:7
11   A ŚCIESZKA Karolina Y MRUGAŁA Bartłomiej 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) 3:8
12   C GNIADEK Piotr W KOWALKOWSKI Maciej 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 3:9
13   B KORCZAK Natasza Z KWIATKOWSKI Kacper 1:3 (3:11, 11:8, 6:11, 8:11) 3:10
14   D JACHYMIAK Krzysztof X KOWALCZYK Michał 1:3 (11:8, 9:11, 10:12, 5:11) 3:11
2019-04-26 18:00 88 KS „Gorce” Nowy Targ V - „Power Rangers” Czarny Dunajec 6:8 tak
1   A MRUGAŁA Jan W BANDYK Katarzyna 3:0 (12:10, 11:9, 11:5) 1:0
2   B KLAG Franciszek X BODZIONY Grzegorz 1:3 (10:12, 4:11, 13:11, 9:11) 1:1
3   C LECH Maja Y LITWIAK Tadeusz 0:3 (5:11, 4:11, 4:11) 1:2
4   D MROCZKA Alicja Z WŁODEK Sławomir 3:1 (8:11, 11:9, 11:3, 11:8) 2:2
5   A KLAG Franciszek
MRUGAŁA Jan
W BODZIONY Grzegorz
LITWIAK Tadeusz
2:3 (11:9, 12:14, 12:10, 5:11, 5:11) 2:3
6   B MROCZKA Alicja
LECH Maja
X BANDYK Katarzyna
WŁODEK Sławomir
3:1 (11:6, 4:11, 12:10, 11:9) 3:3
7   A MRUGAŁA Jan X BODZIONY Grzegorz 3:1 (5:11, 11:9, 11:9, 13:11) 4:3
8   B KLAG Franciszek W BANDYK Katarzyna 0:3 (7:11, 6:11, 7:11) 4:4
9   D MROCZKA Alicja Y LITWIAK Tadeusz 0:3 (3:11, 7:11, 3:11) 4:5
10   C LECH Maja Z WŁODEK Sławomir 3:2 (11:6, 9:11, 11:8, 5:11, 11:6) 5:5
11   A MRUGAŁA Jan Y LITWIAK Tadeusz 3:2 (11:8, 13:15, 9:11, 11:9, 11:3) 6:5
12   C LECH Maja W BANDYK Katarzyna 0:3 (12:14, 7:11, 7:11) 6:6
13   B KLAG Franciszek Z WŁODEK Sławomir 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 6:7
14   D MROCZKA Alicja X BODZIONY Grzegorz 1:3 (11:5, 5:11, 9:11, 5:11) 6:8
2019-04-26 17:00 89 KS „Unia” Naprawa - MKS „Skawa” Wadowice III 9:5 tak
1   A JĘDRAL Robert W ZAJDA Bartłomiej 3:0 (11:1, 11:3, 11:6) 1:0
2   B KOŁODZIEJCZYK Mateusz X KUBERA Dawid 3:0 (11:3, 13:11, 17:15) 2:0
3   C KOWALCZYK Marek Y WCISŁO Patryk 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) 3:0
4   D MOSKAŁA Kamil Z RAJDA Karol 0:3 (9:11, 3:11, 6:11) 3:1
5   A JĘDRAL Robert
KOŁODZIEJCZYK Mateusz
W WCISŁO Patryk
KUBERA Dawid
3:0 (12:10, 11:3, 11:7) 4:1
6   B MOSKAŁA Kamil
KOWALCZYK Marek
X ZAJDA Bartłomiej
RAJDA Karol
2:3 (10:12, 11:9, 11:9, 8:11, 9:11) 4:2
7   A JĘDRAL Robert X KUBERA Dawid 3:1 (11:2, 11:7, 6:11, 11:4) 5:2
8   B KOŁODZIEJCZYK Mateusz W ZAJDA Bartłomiej 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 6:2
9   D MOSKAŁA Kamil Y WCISŁO Patryk 1:3 (4:11, 5:11, 11:8, 9:11) 6:3
10   C KOWALCZYK Marek Z RAJDA Karol 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 7:3
11   A JĘDRAL Robert Y WCISŁO Patryk 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 8:3
12   C KOWALCZYK Marek W ZAJDA Bartłomiej 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 8:4
13   B KOŁODZIEJCZYK Mateusz Z RAJDA Karol 3:1 (11:13, 11:7, 11:9, 11:5) 9:4
14   D MIREK Radosław X KUBERA Dawid 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) 9:5
2019-04-26 18:00 90 LKS „Victoria” Nidek - UKS „Tornado” Waksmund 11:3 tak
1   A ZOŃ Bartosz W KOLASA Dawid 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 0:1
2   B WĘGLARZ Patryk X KOLASA Iwona 3:2 (6:11, 6:11, 11:9, 12:10, 11:7) 1:1
3   C SKRZYPIEC Dawid Y KAMIŃSKA Martyna 3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 12:10) 2:1
4   D SZEMIK Krzysztof Z KUNKA Aleksandra 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 3:1
5   A BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
W KAMIŃSKA Martyna
KUNKA Aleksandra
3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 4:1
6   B SKRZYPIEC Dawid
WĘGLARZ Patryk
X KOLASA Dawid
KOLASA Iwona
3:2 (6:11, 9:11, 11:6, 11:8, 12:10) 5:1
7   A ZOŃ Bartosz X KOLASA Iwona 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 5:11) 5:2
8   B WĘGLARZ Patryk W KOLASA Dawid 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:8) 6:2
9   D SZEMIK Krzysztof Y KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 7:2
10   C SKRZYPIEC Dawid Z KUNKA Aleksandra 3:1 (11:6, 11:3, 9:11, 11:7) 8:2
11   A BIZOŃ Stefan Y KAMIŃSKA Martyna 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 9:2
12   C GIBAS Piotr W KOLASA Dawid 0:3 (6:11, 3:11, 4:11) 9:3
13   B WĘGLARZ Patryk Z KUNKA Aleksandra 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 10:3
14   D SZEMIK Krzysztof X KOLASA Iwona 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) 11:3
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
Drużyna LKS "Bank Spółdzielczy w Zatorze" Piotrowice II wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.