III liga mężczyzn => Runda zasadnicza
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2019-01-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2019-01-19 11:30 61 ULKS „Lachowice” - UKS „Zarabie” Myślenice 5:9 tak
1   A RACZEK Marcin W GDULA Adam 3:0 (11:8, 13:11, 11:7) 1:0
2   B PIETRZAK Antoni X ZAKRZYŃSKI Dominik 3:2 (11:7, 11:7, 7:11, 9:11, 11:7) 2:0
3   C SURMA Krzysztof Y ŚWIATŁOŃ Piotr 2:3 (11:5, 4:11, 8:11, 12:10, 7:11) 2:1
4   D KACHEL Mateusz Z DUDZIAK Damian 2:3 (11:7, 12:10, 7:11, 7:11, 8:11) 2:2
5   A SURMA Krzysztof
KACHEL Mateusz
W DUDZIAK Damian
ŚWIATŁOŃ Piotr
2:3 (11:9, 8:11, 12:10, 10:12, 6:11) 2:3
6   B PIETRZAK Antoni
RACZEK Marcin
X ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
2:3 (11:5, 9:11, 10:12, 11:1, 8:11) 2:4
7   A RACZEK Marcin X ZAKRZYŃSKI Dominik 2:3 (11:5, 6:11, 11:7, 5:11, 7:11) 2:5
8   B PIETRZAK Antoni W GDULA Adam 2:3 (9:11, 11:3, 5:11, 11:8, 8:11) 2:6
9   D KACHEL Mateusz Y ŚWIATŁOŃ Piotr 0:3 (2:11, 9:11, 4:11) 2:7
10   C SURMA Krzysztof Z DUDZIAK Damian 3:1 (11:9, 11:9, 6:11, 11:2) 3:7
11   A RACZEK Marcin Y ŚWIATŁOŃ Piotr 3:1 (10:12, 11:5, 11:6, 11:8) 4:7
12   C SURMA Krzysztof W GDULA Adam 1:3 (13:11, 11:13, 4:11, 9:11) 4:8
13   B PIETRZAK Antoni Z DUDZIAK Damian 3:2 (8:11, 9:11, 11:7, 11:6, 11:9) 5:8
14   D KACHEL Mateusz X ZAKRZYŃSKI Dominik 2:3 (11:8, 11:9, 8:11, 5:11, 6:11) 5:9
2019-01-20 17:00 62 MKS „Skawa” Wadowice - KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II 3:11 tak
1   A GOŁDA Gabriel W OBROCHTA Piotr 1:3 (10:12, 14:12, 10:12, 9:11) 0:1
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X MAGULSKI Damian 0:3 (6:11, 5:11, 11:13) 0:2
3   C RUPA Robert Y MATUSIAK Łukasz 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 0:3
4   D JURZAK Łukasz Z SOBCZAK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 1:3
5   A JURZAK Łukasz
GOŁDA Gabriel
W MAGULSKI Damian
MATUSIAK Łukasz
0:3 (7:11, 7:11, 11:13) 1:4
6   B PIETRAŃCZYK Jakub
RUPA Robert
X OBROCHTA Piotr
SOBCZAK Krzysztof
0:3 (2:11, 9:11, 5:11) 1:5
7   A GOŁDA Gabriel X MAGULSKI Damian 0:3 (12:14, 6:11, 8:11) 1:6
8   B PIETRAŃCZYK Jakub W OBROCHTA Piotr 2:3 (9:11, 4:11, 11:5, 11:7, 9:11) 1:7
9   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Y MATUSIAK Łukasz 0:3 (7:11, 1:11, 4:11) 1:8
10   C RUPA Robert Z SOBCZAK Krzysztof 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:8) 2:8
11   A GOŁDA Gabriel Y MATUSIAK Łukasz 0:3 (10:12, 8:11, 5:11) 2:9
12   C RUPA Robert W OBROCHTA Piotr 1:3 (12:10, 6:11, 9:11, 8:11) 2:10
13   B PIETRAŃCZYK Jakub Z SOBCZAK Krzysztof 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 3:10
14   D JĘDRZEJOWSKI Oskar X MAGULSKI Damian 0:3 (4:11, 3:11, 2:11) 3:11
2019-01-19 19:00 63 „Semarch-Podwawelski” Kraków III - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3 tak
1   A ZALEWSKI Krzysztof W KORCZAK Damian 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B BIAŁY Sebastian X ZAJĄC Anna 3:1 (11:6, 9:11, 11:6, 11:6) 1:1
3   C KLUZEK Sławomir Y SZTWIERTNIA Ilona 3:0 (0:0 krecz) 2:1
4   D RAPUTA Tomasz Z ANDRZEJAK Kacper 3:0 (11:6, 11:2, 16:14) 3:1
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W KORCZAK Damian
ZAJĄC Anna
3:1 (8:11, 11:7, 12:10, 11:6) 4:1
6   B ZALEWSKI Krzysztof
BIAŁY Sebastian
X ANDRZEJAK Kacper
SZTWIERTNIA Ilona
3:0 (0:0 krecz) 5:1
7   A ZALEWSKI Krzysztof X ZAJĄC Anna 3:1 (13:11, 11:6, 10:12, 11:5) 6:1
8   B BIAŁY Sebastian W KORCZAK Damian 0:3 (1:11, 9:11, 8:11) 6:2
9   D RAPUTA Tomasz Y SZTWIERTNIA Ilona 3:0 (0:0 krecz) 7:2
10   C KLUZEK Sławomir Z ANDRZEJAK Kacper 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) 8:2
11   A ZALEWSKI Krzysztof Y SZTWIERTNIA Ilona 3:0 (0:0 krecz) 9:2
12   C KLUZEK Sławomir W KORCZAK Damian 0:3 (4:11, 11:13, 8:11) 9:3
13   B BIAŁY Sebastian Z ANDRZEJAK Kacper 3:0 (11:4, 11:9, 11:5) 10:3
14   D RAPUTA Tomasz X ZAJĄC Anna 3:0 (11:4, 11:9, 11:1) 11:3
2019-01-20 11:00 64 UKS „Płomień” Limanowa II - MKS KSOS Kraków 2:12 tak
1   A DOMITER Julia W KONSTANTYN Paweł 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 0:1
2   B GOLONKA Filip X WIERZBIŃSKI Marcin 2:3 (5:11, 9:11, 11:4, 11:8, 4:11) 0:2
3   C SUŁKOWSKI Karol Y UTYLSKI Filip 2:3 (13:11, 8:11, 11:8, 11:13, 2:11) 0:3
4   D BĄCIO Konrad Z RADEK Arkadiusz 0:3 (11:13, 4:11, 4:11) 0:4
5   A SUŁKOWSKI Karol
GOLONKA Filip
W UTYLSKI Filip
RADEK Arkadiusz
1:3 (4:11, 11:9, 1:11, 6:11) 0:5
6   B DOMITER Julia
BĄCIO Konrad
X WIERZBIŃSKI Marcin
KONSTANTYN Paweł
0:3 (5:11, 7:11, 3:11) 0:6
7   A DOMITER Julia X WIERZBIŃSKI Marcin 3:2 (9:11, 12:10, 6:11, 11:8, 11:8) 1:6
8   B GOLONKA Filip W KONSTANTYN Paweł 0:3 (8:11, 3:11, 4:11) 1:7
9   D BĄCIO Konrad Y UTYLSKI Filip 0:3 (1:11, 1:11, 5:11) 1:8
10   C SUŁKOWSKI Karol Z RADEK Arkadiusz 1:3 (9:11, 11:9, 11:13, 5:11) 1:9
11   A DOMITER Julia Y UTYLSKI Filip 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 1:10
12   C SUŁKOWSKI Karol W KONSTANTYN Paweł 0:3 (8:11, 3:11, 4:11) 1:11
13   B GOLONKA Filip Z RADEK Arkadiusz 3:2 (5:11, 11:4, 10:12, 11:8, 13:11) 2:11
14   D BĄCIO Konrad X WIERZBIŃSKI Marcin 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 2:11) 2:12
2019-01-20 18:30 65 KS „Podwawelski” Kraków II - KS „Bronowianka” Kraków III 7:7 tak
1   A PIEGZA Adrian W BOGACZ Wojciech 3:2 (1:11, 6:11, 11:6, 13:11, 11:7) 1:0
2   B MOREK Radosław X JABŁOŃSKI Paweł 0:3 (8:11, 13:15, 6:11) 1:1
3   C PIETRZAK Agnieszka Y OLCZAK Mariusz 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) 2:1
4   D BOLEK Łukasz Z CHUDZICKI Maksym 3:2 (8:11, 13:11, 11:3, 9:11, 11:8) 3:1
5   A PIETRZAK Agnieszka
MOREK Radosław
W OLCZAK Mariusz
CHUDZICKI Maksym
1:3 (5:11, 7:11, 11:7, 9:11) 3:2
6   B PIEGZA Adrian
BOLEK Łukasz
X BOGACZ Wojciech
JABŁOŃSKI Paweł
1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 15:17) 3:3
7   A PIEGZA Adrian X JABŁOŃSKI Paweł 3:0 (11:9, 11:8, 11:1) 4:3
8   B MOREK Radosław W BOGACZ Wojciech 0:3 (3:11, 9:11, 12:14) 4:4
9   D BOLEK Łukasz Y OLCZAK Mariusz 2:3 (9:11, 9:11, 11:7, 11:2, 5:11) 4:5
10   C PIETRZAK Agnieszka Z CHUDZICKI Maksym 1:3 (6:11, 11:6, 7:11, 9:11) 4:6
11   A PIEGZA Adrian Y OLCZAK Mariusz 3:0 (11:9, 11:5, 11:4) 5:6
12   C PIETRZAK Agnieszka W BOGACZ Wojciech 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 6:6
13   B MOREK Radosław Z CHUDZICKI Maksym 0:3 (10:12, 4:11, 9:11) 6:7
14   D BOLEK Łukasz X JABŁOŃSKI Paweł 3:2 (11:5, 8:11, 11:5, 10:12, 11:8) 7:7
2019-01-20 12:00 66 „Siemacha” Kraków - GSWAL „Mikulec” Grybów 7:7 tak
1   A GRATKOWSKI Jacek W NOWAK Marcin 2:3 (11:13, 11:4, 11:1, 8:11, 5:11) 0:1
2   B WOJAS Bartłomiej X MÓL Marcin 0:3 (6:11, 13:15, 8:11) 0:2
3   C GŁĄB Damian Y URBAN Mariusz 3:0 (11:4, 12:10, 11:6) 1:2
4   D RESZKA Jakub Z KIEŁBASA Józef 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 2:2
5   A WOJAS Bartłomiej
GRATKOWSKI Jacek
W NOWAK Marcin
MÓL Marcin
0:3 (5:11, 6:11, 3:11) 2:3
6   B GŁĄB Damian
RESZKA Jakub
X KIEŁBASA Józef
URBAN Mariusz
3:1 (11:7, 11:6, 10:12, 11:8) 3:3
7   A GRATKOWSKI Jacek X MÓL Marcin 2:3 (11:7, 5:11, 8:11, 11:8, 8:11) 3:4
8   B WOJAS Bartłomiej W NOWAK Marcin 0:3 (7:11, 5:11, 3:11) 3:5
9   D RESZKA Jakub Y URBAN Mariusz 2:3 (11:13, 15:17, 11:9, 11:2, 7:11) 3:6
10   C GŁĄB Damian Z KIEŁBASA Józef 3:1 (9:11, 12:10, 11:3, 11:4) 4:6
11   A GRATKOWSKI Jacek Y URBAN Mariusz 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 5:6
12   C GŁĄB Damian W NOWAK Marcin 3:1 (11:2, 7:11, 11:6, 11:3) 6:6
13   B WOJAS Bartłomiej Z KIEŁBASA Józef 3:1 (12:10, 8:11, 11:7, 11:6) 7:6
14   D RESZKA Jakub X MÓL Marcin 2:3 (11:8, 11:5, 2:11, 8:11, 13:15) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyna GSWAL "Bogdański" Grybów przejęła miejsce od TG "Sokół" Brzesko.