III liga mężczyzn wschód => Grupa "o awans"
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 KAIM Adrian (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 20 19 1 59:24 95,00
2 PALACZ Grzegorz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 20 18 2 55:12 90,00
3 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 20 18 2 57:14 90,00
4 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 20 17 3 55:19 85,00
5 KONIECZNY Tomasz (UKS „Gulon” Zakliczyn) 20 16 4 54:25 80,00
6 GŁĄB Damian (UKS „Gulon” Zakliczyn) 19 14 5 50:23 73,68
7 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 20 13 7 47:34 65,00
8 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 20 12 8 42:35 60,00
9 MALIK Mateusz (UKS „Gulon” Zakliczyn) 20 11 9 46:32 55,00
10 TATARCZUCH Rafał (UKS „Villa Verde” Olesno III) 20 11 9 40:35 55,00
11 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 20 11 9 40:41 55,00
12 LIS Daniel (UKS „Villa Verde” Olesno III) 20 10 10 40:36 50,00
13 NYCZ Zbigniew (UKS „Gulon” Zakliczyn) 20 10 10 36:39 50,00
14 NOWAK Łukasz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 16 9 7 33:33 56,25
15 SZMYD Maciej (KS „Start” Nowy Sącz) 20 8 12 33:43 40,00
16 CHOLEWA Dariusz (UKS „Sokół” Żabno) 20 7 13 28:48 35,00
17 MĄKA Karol (KS „Start” Nowy Sącz) 20 6 14 29:48 30,00
18 MISIASZEK Wojciech (UKS „Villa Verde” Olesno II) 4 4 0 12:2 100,00
19 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Sokół” Żabno) 7 4 3 15:15 57,14
20 LECH Sylwester (UKS „Sokół” Żabno) 14 4 10 15:37 28,57
21 BIL Maksymilian (UKS „Villa Verde” Olesno III) 20 4 16 23:54 20,00
22 ZACHARA Józef (UKS „Villa Verde” Olesno II) 20 3 17 32:53 15,00
23 TATARCZUCH Marek (UKS „Villa Verde” Olesno II) 8 2 6 13:19 25,00
24 NOWAK Stanisław (UKS „Sokół” Żabno) 8 2 6 10:21 25,00
25 OPIOŁA Tomasz (UKS „Sokół” Żabno) 13 2 11 15:35 15,38
26 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno III) 19 2 17 21:54 10,53
27 CHMIELEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno III) 1 1 0 3:2 100,00
28 JANISZEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 12 1 11 10:34 8,33
29 SZPILSKA Roksana (UKS „Sokół” Żabno) 16 1 15 6:47 6,25
30 DĄBROŚ Stanisław (UKS „Sokół” Żabno) 2 0 2 3:6 0,00
31 KRUCZEK Janusz (UKS „Gulon” Zakliczyn) 1 0 1 1:3 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 KAIM Adrian (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 20 19 1 59:24 95,00
2 PALACZ Grzegorz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 20 18 2 55:12 90,00
3 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 20 18 2 57:14 90,00
4 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 20 17 3 55:19 85,00
5 KONIECZNY Tomasz (UKS „Gulon” Zakliczyn) 20 16 4 54:25 80,00
6 GŁĄB Damian (UKS „Gulon” Zakliczyn) 19 14 5 50:23 73,68
7 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 20 13 7 47:34 65,00
8 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 20 12 8 42:35 60,00
9 NOWAK Łukasz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 16 9 7 33:33 56,25
10 MALIK Mateusz (UKS „Gulon” Zakliczyn) 20 11 9 46:32 55,00
11 TATARCZUCH Rafał (UKS „Villa Verde” Olesno III) 20 11 9 40:35 55,00
12 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 20 11 9 40:41 55,00
13 LIS Daniel (UKS „Villa Verde” Olesno III) 20 10 10 40:36 50,00
14 NYCZ Zbigniew (UKS „Gulon” Zakliczyn) 20 10 10 36:39 50,00
15 SZMYD Maciej (KS „Start” Nowy Sącz) 20 8 12 33:43 40,00
16 CHOLEWA Dariusz (UKS „Sokół” Żabno) 20 7 13 28:48 35,00
17 MĄKA Karol (KS „Start” Nowy Sącz) 20 6 14 29:48 30,00
18 LECH Sylwester (UKS „Sokół” Żabno) 14 4 10 15:37 28,57
19 TATARCZUCH Marek (UKS „Villa Verde” Olesno II) 8 2 6 13:19 25,00
20 NOWAK Stanisław (UKS „Sokół” Żabno) 8 2 6 10:21 25,00
21 BIL Maksymilian (UKS „Villa Verde” Olesno III) 20 4 16 23:54 20,00
22 OPIOŁA Tomasz (UKS „Sokół” Żabno) 13 2 11 15:35 15,38
23 ZACHARA Józef (UKS „Villa Verde” Olesno II) 20 3 17 32:53 15,00
24 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno III) 19 2 17 21:54 10,53
25 JANISZEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 12 1 11 10:34 8,33
26 SZPILSKA Roksana (UKS „Sokół” Żabno) 16 1 15 6:47 6,25
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 KAIM Adrian (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 20 19 1 5 4 1 21,0
2 MATUSIAK Łukasz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 20 18 2 5 4 1 20,0
3 PALACZ Grzegorz (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 20 18 2 5 3 2 19,5
4 BOLSĘGA Paweł (KS „Spektrum Karpol” Słopnice II) 20 17 3 5 3 2 18,5
5 KONIECZNY Tomasz (UKS „Gulon” Zakliczyn) 20 16 4 5 4 1 18,0
6 GŁĄB Damian (UKS „Gulon” Zakliczyn) 19 14 5 4 2 2 15,0
7 MACIUSZEK Wiesław (KS „Start” Nowy Sącz) 20 13 7 5 4 1 15,0
8 MOTYKA Tadeusz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 20 12 8 5 5 0 14,5
9 TATARCZUCH Rafał (UKS „Villa Verde” Olesno III) 20 11 9 5 5 0 13,5
10 MALIK Mateusz (UKS „Gulon” Zakliczyn) 20 11 9 5 4 1 13,0
11 LIS Daniel (UKS „Villa Verde” Olesno III) 20 10 10 5 5 0 12,5
12 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 20 11 9 5 1 4 11,5
13 NOWAK Łukasz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 16 9 7 4 4 0 11,0
14 NYCZ Zbigniew (UKS „Gulon” Zakliczyn) 20 10 10 5 2 3 11,0
15 SZMYD Maciej (KS „Start” Nowy Sącz) 20 8 12 5 1 4 8,5
16 CHOLEWA Dariusz (UKS „Sokół” Żabno) 20 7 13 5 2 3 8,0
17 MĄKA Karol (KS „Start” Nowy Sącz) 20 6 14 5 4 1 8,0
18 LECH Sylwester (UKS „Sokół” Żabno) 14 4 10 4 2 2 5,0
19 MISIASZEK Wojciech (UKS „Villa Verde” Olesno II) 4 4 0 1 0 1 4,0
20 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Sokół” Żabno) 7 4 3 2 0 2 4,0
21 BIL Maksymilian (UKS „Villa Verde” Olesno III) 20 4 16 5 0 5 4,0
22 ZACHARA Józef (UKS „Villa Verde” Olesno II) 20 3 17 5 0 5 3,0
23 TATARCZUCH Marek (UKS „Villa Verde” Olesno II) 8 2 6 2 1 1 2,5
24 NOWAK Stanisław (UKS „Sokół” Żabno) 8 2 6 2 0 2 2,0
25 OPIOŁA Tomasz (UKS „Sokół” Żabno) 13 2 11 4 0 4 2,0
26 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno III) 19 2 17 5 0 5 2,0
27 CHMIELEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno III) 1 1 0 0 0 0 1,0
28 JANISZEWSKI Tomasz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 12 1 11 3 0 3 1,0
29 SZPILSKA Roksana (UKS „Sokół” Żabno) 16 1 15 3 0 3 1,0
30 DĄBROŚ Stanisław (UKS „Sokół” Żabno) 2 0 2 0 0 0 0,0
31 KRUCZEK Janusz (UKS „Gulon” Zakliczyn) 1 0 1 1 0 1 0,0