III liga mężczyzn wschód => Grupa "o awans"
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2013-04-28
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2013-04-25 18:00 79 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Sokół” Żabno 12:6
1   A MOTYKA Tadeusz W CHOLEWA Dariusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 1:0
2   B TATARCZUCH Marek X LECH Sylwester 2:3 (11:5, 11:5, 5:11, 8:11, 5:11) 1:1
3   C MISIASZEK Wojciech Y SZPILSKA Roksana 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 2:1
4   D ZACHARA Józef Z OPIOŁA Tomasz 2:3 (6:11, 11:8, 15:17, 11:9, 15:17) 2:2
5   A MOTYKA Tadeusz
TATARCZUCH Marek
W OPIOŁA Tomasz
SZPILSKA Roksana
3:1 (11:5, 12:10, 11:13, 11:4) 3:2
6   B ZACHARA Józef
MISIASZEK Wojciech
X CHOLEWA Dariusz
LECH Sylwester
1:3 (12:10, 9:11, 7:11, 8:11) 3:3
7   A MOTYKA Tadeusz X LECH Sylwester 3:0 (11:6, 11:9, 14:12) 4:3
8   B TATARCZUCH Marek W CHOLEWA Dariusz 0:3 (9:11, 9:11, 3:11) 4:4
9   D ZACHARA Józef Y SZPILSKA Roksana 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 5:4
10   C MISIASZEK Wojciech Z OPIOŁA Tomasz 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:7) 6:4
11   A MOTYKA Tadeusz Y SZPILSKA Roksana 3:0 (14:12, 11:7, 11:7) 7:4
12   C MISIASZEK Wojciech W CHOLEWA Dariusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:2) 8:4
13   B TATARCZUCH Marek Z OPIOŁA Tomasz 3:1 (11:5, 14:12, 7:11, 11:8) 9:4
14   D ZACHARA Józef X LECH Sylwester 1:3 (11:9, 4:11, 5:11, 7:11) 9:5
15   A MOTYKA Tadeusz Z OPIOŁA Tomasz 3:2 (11:9, 6:11, 12:14, 11:7, 11:5) 10:5
16   D ZACHARA Józef W CHOLEWA Dariusz 2:3 (11:9, 13:11, 7:11, 9:11, 7:11) 10:6
17   B TATARCZUCH Marek Y SZPILSKA Roksana 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 11:6
18   C MISIASZEK Wojciech X LECH Sylwester 3:1 (11:2, 11:3, 8:11, 11:6) 12:6
2013-04-07 11:00 80 UKS „Villa Verde” Olesno III - KS „Start” Nowy Sącz 8:10
1   A LIS Daniel W BORKOWSKI Marek 1:3 (10:12, 11:8, 9:11, 10:12) 0:1
2   B JANISZEWSKI Kamil X SZMYD Maciej 2:3 (11:5, 9:11, 14:12, 9:11, 2:11) 0:2
3   C BIL Maksymilian Y MACIUSZEK Wiesław 0:3 (9:11, 6:11, 4:11) 0:3
4   D TATARCZUCH Rafał Z MĄKA Karol 3:1 (12:14, 11:7, 11:5, 11:8) 1:3
5   A LIS Daniel
TATARCZUCH Rafał
W BORKOWSKI Marek
SZMYD Maciej
3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:9) 2:3
6   B BIL Maksymilian
JANISZEWSKI Kamil
X MĄKA Karol
MACIUSZEK Wiesław
0:3 (9:11, 12:14, 15:17) 2:4
7   A LIS Daniel X SZMYD Maciej 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 3:4
8   B JANISZEWSKI Kamil W BORKOWSKI Marek 2:3 (6:11, 11:5, 12:10, 6:11, 8:11) 3:5
9   D TATARCZUCH Rafał Y MACIUSZEK Wiesław 1:3 (9:11, 7:11, 11:5, 9:11) 3:6
10   C BIL Maksymilian Z MĄKA Karol 2:3 (8:11, 12:10, 5:11, 11:9, 5:11) 3:7
11   A LIS Daniel Y MACIUSZEK Wiesław 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 4:7
12   C BIL Maksymilian W BORKOWSKI Marek 3:2 (14:12, 3:11, 11:6, 12:14, 15:13) 5:7
13   B JANISZEWSKI Kamil Z MĄKA Karol 1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 5:11) 5:8
14   D TATARCZUCH Rafał X SZMYD Maciej 1:3 (5:11, 6:11, 11:9, 6:11) 5:9
15   A LIS Daniel Z MĄKA Karol 3:1 (11:4, 8:11, 11:6, 11:9) 6:9
16   D TATARCZUCH Rafał W BORKOWSKI Marek 3:0 (11:8, 11:8, 11:3) 7:9
17   B JANISZEWSKI Kamil Y MACIUSZEK Wiesław 3:2 (7:11, 11:9, 5:11, 11:4, 11:9) 8:9
18   C BIL Maksymilian X SZMYD Maciej 1:3 (11:13, 6:11, 11:3, 7:11) 8:10
2013-05-18 17:00 81 UKS „Gulon” Zakliczyn - KS „Spektrum Karpol” Słopnice II 6:12
1   A GŁĄB Damian W PALACZ Grzegorz 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 1:0
2   B MALIK Mateusz X BOLSĘGA Paweł 2:3 (11:9, 4:11, 12:10, 5:11, 8:11) 1:1
3   C NYCZ Zbigniew Y MATUSIAK Łukasz 0:3 (5:11, 11:13, 8:11) 1:2
4   D KONIECZNY Tomasz Z KAIM Adrian 2:3 (12:10, 4:11, 11:7, 9:11, 6:11) 1:3
5   A NYCZ Zbigniew
GŁĄB Damian
W PALACZ Grzegorz
BOLSĘGA Paweł
1:3 (2:11, 2:11, 11:9, 6:11) 1:4
6   B KONIECZNY Tomasz
MALIK Mateusz
X KAIM Adrian
MATUSIAK Łukasz
3:1 (10:12, 11:8, 11:6, 13:11) 2:4
7   A GŁĄB Damian X BOLSĘGA Paweł 3:1 (7:11, 11:9, 11:2, 12:10) 3:4
8   B MALIK Mateusz W PALACZ Grzegorz 1:3 (9:11, 11:6, 6:11, 6:11) 3:5
9   D KONIECZNY Tomasz Y MATUSIAK Łukasz 3:2 (9:11, 11:2, 12:10, 8:11, 11:9) 4:5
10   C NYCZ Zbigniew Z KAIM Adrian 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 4:6
11   A GŁĄB Damian Y MATUSIAK Łukasz 3:1 (8:11, 11:7, 11:4, 12:10) 5:6
12   C NYCZ Zbigniew W PALACZ Grzegorz 1:3 (11:6, 2:11, 9:11, 6:11) 5:7
13   B MALIK Mateusz Z KAIM Adrian 2:3 (11:6, 12:14, 11:8, 7:11, 5:11) 5:8
14   D KONIECZNY Tomasz X BOLSĘGA Paweł 3:1 (11:5, 8:11, 11:6, 11:6) 6:8
15   A GŁĄB Damian Z KAIM Adrian 2:3 (11:9, 10:12, 11:8, 7:11, 6:11) 6:9
16   D KONIECZNY Tomasz W PALACZ Grzegorz 0:3 (10:12, 10:12, 8:11) 6:10
17   B MALIK Mateusz Y MATUSIAK Łukasz 2:3 (5:11, 11:5, 11:8, 10:12, 7:11) 6:11
18   C NYCZ Zbigniew X BOLSĘGA Paweł 1:3 (9:11, 3:11, 11:4, 9:11) 6:12
12 | 13 | 14 | 15 | 16