V liga rejon Nowy Targ => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2021-10-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-22 18:00 41 KS „Gorce” Nowy Targ IV - LKS „Victoria” Nidek II 7:7
1   A KUWIK Paweł W HOLCMAN Zbigniew 0:3 (10:12, 10:12, 8:11) 0:1
2   B KORCZAK Natasza X FILEK Maciej 3:0 (11:9, 11:9, 16:14) 1:1
3   C PIETRUSZYŃSKA Natasza Y SZEMIK Krzysztof 3:0 (12:10, 11:4, 11:4) 2:1
4   D MROCZKA Alicja Z BIZOŃ Stefan 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 3:1
5   A KORCZAK Natasza
KUWIK Paweł
W FILEK Maciej
HOLCMAN Zbigniew
1:3 (6:11, 6:11, 11:9, 8:11) 3:2
6   B MROCZKA Alicja
PIETRUSZYŃSKA Natasza
X BIZOŃ Stefan
SZEMIK Krzysztof
3:0 (11:9, 11:2, 11:9) 4:2
7   A KUWIK Paweł X FILEK Maciej 1:3 (8:11, 9:11, 12:10, 10:12) 4:3
8   B KORCZAK Natasza W HOLCMAN Zbigniew 0:3 (4:11, 3:11, 13:15) 4:4
9   D MROCZKA Alicja Y SZEMIK Krzysztof 2:3 (11:4, 13:11, 8:11, 6:11, 3:11) 4:5
10   C PIETRUSZYŃSKA Natasza Z BIZOŃ Stefan 3:0 (11:5, 11:8, 11:1) 5:5
11   A KUWIK Paweł Y SZEMIK Krzysztof 3:1 (6:11, 11:7, 11:5, 11:5) 6:5
12   C PIETRUSZYŃSKA Natasza W HOLCMAN Zbigniew 1:3 (6:11, 11:5, 9:11, 7:11) 6:6
13   B KORCZAK Natasza Z BIZOŃ Stefan 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 7:6
14   D MROCZKA Alicja X FILEK Maciej 2:3 (11:8, 11:3, 9:11, 7:11, 12:14) 7:7
2021-11-06 18:00 42 KS „Turbacz” Mszana Dolna - LKS „Orawa” Jabłonka 11:3
1   A BOBER Damian W BROŻEK Jacek 3:0 (11:8, 11:5, 11:1) 1:0
2   B KOWALCZYK Grzegorz X PALENIK Jerzy 0:3 (9:11, 4:11, 4:11) 1:1
3   C CAPUTA Henryk Y LITWIAK Tadeusz 3:1 (8:11, 11:9, 11:3, 11:8) 2:1
4   D PITALA Stanisław Z GRZYBACZ Jakub 3:0 (11:4, 11:1, 11:4) 3:1
5   A CAPUTA Henryk
BOBER Damian
W LITWIAK Tadeusz
BROŻEK Jacek
3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:6) 4:1
6   B SURMA Mariusz
KOWALCZYK Grzegorz
X PALENIK Jerzy
GRZYBACZ Jakub
3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 5:1
7   A BOBER Damian X PALENIK Jerzy 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 6:1
8   B KOWALCZYK Grzegorz W BROŻEK Jacek 2:3 (12:14, 7:11, 11:8, 11:8, 9:11) 6:2
9   D SURMA Mariusz Y LITWIAK Tadeusz 3:2 (11:3, 9:11, 11:8, 7:11, 11:7) 7:2
10   C CAPUTA Henryk Z GRZYBACZ Jakub 3:0 (11:3, 11:3, 11:8) 8:2
11   A BOBER Damian Y LITWIAK Tadeusz 3:0 (11:6, 11:2, 11:1) 9:2
12   C CAPUTA Henryk W BROŻEK Jacek 1:3 (5:11, 6:11, 11:7, 2:11) 9:3
13   B KOWALCZYK Grzegorz Z GRZYBACZ Jakub 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 11:5) 10:3
14   D SURMA Mariusz X PALENIK Jerzy 3:1 (11:7, 11:13, 11:9, 11:4) 11:3
2021-11-25 17:30 43 UKS „Metalka” Nowy Targ - UKS „Tornado” Waksmund 1:13
1   A ZASADNI Antoni W KOLASA Dawid 0:3 (2:11, 3:11, 3:11) 0:1
2   B DŁUGOPOLSKI Antoni X KOLASA Iwona 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) 0:2
3   C MRÓZEK Grzegorz Y KUNKA Aleksandra 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) 0:3
4   D WOLSKI Tomasz Z LEŚNY Paweł 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) 1:3
5   A DŁUGOPOLSKI Antoni
ZASADNI Antoni
W KOLASA Dawid
LEŚNY Paweł
0:3 (6:11, 9:11, 8:11) 1:4
6   B WOLSKI Tomasz
MRÓZEK Grzegorz
X KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
0:3 (4:11, 6:11, 9:11) 1:5
7   A ZASADNI Antoni X KOLASA Iwona 0:3 (1:11, 3:11, 3:11) 1:6
8   B DŁUGOPOLSKI Antoni W KOLASA Dawid 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 1:7
9   D ZYCH Błażej Y KUNKA Aleksandra 0:3 (2:11, 2:11, 2:11) 1:8
10   C MRÓZEK Grzegorz Z LEŚNY Paweł 0:3 (4:11, 6:11, 10:12) 1:9
11   A ZASADNI Antoni Y KUNKA Aleksandra 0:3 (6:11, 3:11, 1:11) 1:10
12   C MRÓZEK Grzegorz W KOLASA Dawid 0:3 (10:12, 4:11, 5:11) 1:11
13   B DŁUGOPOLSKI Antoni Z LEŚNY Paweł 0:3 (9:11, 5:11, 9:11) 1:12
14   D ZYCH Błażej X KOLASA Iwona 0:3 (2:11, 2:11, 2:11) 1:13
2021-11-05 18:00 44 KTS „Victoria” Spytkowice III - MKS „Halniak” Maków Podh. 12:2
1   A KAJFASZ Bogdan W CZUBIN Tomasz 3:0 (11:1, 11:2, 11:3) 1:0
2   B BOBAK Piotr X KUTEK Edyta 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) 2:0
3   C ŚLUSARCZYK Michał Y SAŁAPATEK Tomasz 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 3:0
4   D BOBAK Jacek Z RYMARCZYK Łukasz 3:1 (9:11, 11:9, 11:3, 11:9) 4:0
5   A BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
W KUTEK Edyta
RYMARCZYK Łukasz
3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 5:0
6   B KAJFASZ Bogdan
ŚLUSARCZYK Michał
X KUTEK Patrycja
CZUBIN Tomasz
3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 6:0
7   A KAJFASZ Bogdan X KUTEK Edyta 3:0 (11:2, 11:8, 11:9) 7:0
8   B BOBAK Piotr W CZUBIN Tomasz 3:0 (11:2, 11:7, 11:4) 8:0
9   D BOBAK Jacek Y SAŁAPATEK Tomasz 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 9:0
10   C ŚLUSARCZYK Michał Z RYMARCZYK Łukasz 2:3 (11:7, 4:11, 11:6, 9:11, 8:11) 9:1
11   A KAJFASZ Bogdan Y SAŁAPATEK Tomasz 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 10:1
12   C ŚLUSARCZYK Michał W KUTEK Patrycja 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 11:1
13   B BOBAK Piotr Z RYMARCZYK Łukasz 0:3 (3:11, 4:11, 7:11) 11:2
14   D BOBAK Jacek X KUTEK Edyta 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 12:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 5nt@kozts.pl.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Terminarz grupa A | Terminarz grupa B