V liga rejon Kraków => Grupa B
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2021-01-16
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-02-20 12:30 41 „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - KS „Bronowianka” Kraków IV 11:3
1   A NAŁÓDKA Dariusz W KOPACKA Anna 3:2 (16:18, 11:5, 14:12, 11:13, 11:9) 1:0
2   B GŁOWACKI Arkadiusz X BARTKIEWICZ Julia 3:0 (15:13, 17:15, 11:9) 2:0
3   C KUC Leszek Y HADRYŚ Matylda 3:0 (14:12, 11:4, 11:3) 3:0
4   D BOCHENEK Dariusz Z BRUZDA Julia 3:0 (11:7, 11:1, 11:6) 4:0
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W HADRYŚ Matylda
BARTKIEWICZ Julia
2:3 (11:8, 9:11, 11:5, 7:11, 10:12) 4:1
6   B NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
X KOPACKA Anna
BRUZDA Julia
3:0 (11:8, 11:7, 11:1) 5:1
7   A NAŁÓDKA Dariusz X BARTKIEWICZ Julia 2:3 (4:11, 12:10, 11:6, 5:11, 7:11) 5:2
8   B GŁOWACKI Arkadiusz W KOPACKA Anna 3:1 (11:7, 11:5, 7:11, 11:6) 6:2
9   D KUTYŁA Dawid Y HADRYŚ Matylda 3:0 (11:9, 11:8, 11:3) 7:2
10   C KUC Leszek Z BRUZDA Julia 3:2 (8:11, 11:6, 11:4, 9:11, 11:8) 8:2
11   A NAŁÓDKA Dariusz Y HADRYŚ Matylda 3:2 (8:11, 9:11, 11:9, 11:8, 11:9) 9:2
12   C KUC Leszek W KOPACKA Anna 3:0 (11:3, 11:7, 11:2) 10:2
13   B GŁOWACKI Arkadiusz Z BRUZDA Julia 3:1 (7:11, 11:7, 11:9, 11:7) 11:2
14   D KUTYŁA Dawid X BARTKIEWICZ Julia 0:3 (17:19, 10:12, 5:11) 11:3
2021-03-14 16:00 43 KS „Jordan” Kraków - „Q Team” Kraków 5:9 tak
1   A APOSTOŁ Paweł W BIESAGA Marek 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:4) 1:0
2   B WIROŃSKI Piotr X WOŹNY Dariusz 1:3 (11:8, 7:11, 2:11, 5:11) 1:1
3   C URBAN Piotr Y WALA Tomasz 0:3 (4:11, 7:11, 3:11) 1:2
4   D BOROŃ Sławomir Z KARATNIK Zbigniew 2:3 (18:16, 11:5, 7:11, 5:11, 10:12) 1:3
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
3:2 (7:11, 6:11, 11:7, 11:5, 11:6) 2:3
6   B WIROŃSKI Piotr
LODOWSKI Janusz
X BIESAGA Marek
KARATNIK Zbigniew
0:3 (6:11, 4:11, 7:11) 2:4
7   A APOSTOŁ Paweł X WOŹNY Dariusz 3:1 (6:11, 11:5, 15:13, 11:4) 3:4
8   B WIROŃSKI Piotr W BIESAGA Marek 0:3 (5:11, 8:11, 12:14) 3:5
9   D BOROŃ Sławomir Y WALA Tomasz 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) 3:6
10   C URBAN Piotr Z KARATNIK Zbigniew 3:1 (11:6, 8:11, 11:6, 11:5) 4:6
11   A APOSTOŁ Paweł Y WALA Tomasz 2:3 (10:12, 11:5, 3:11, 11:9, 7:11) 4:7
12   C URBAN Piotr W BIESAGA Marek 3:1 (11:6, 11:13, 11:5, 11:9) 5:7
13   B WIROŃSKI Piotr Z KARATNIK Zbigniew 1:3 (8:11, 2:11, 11:4, 4:11) 5:8
14   D BOROŃ Sławomir X WOŹNY Dariusz 0:3 (7:11, 10:12, 8:11) 5:9
2021-02-15 19:00 44 LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska I 14:0 WO tak
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2021-02-28 15:00 45 UKS „Rokicie” Szczytniki II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 7:7 tak
1   A MARDOSZ Maciej W SALETNIK Jakub 1:3 (11:5, 6:11, 9:11, 7:11) 0:1
2   B JAKUBCZYK Weronika X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:7, 11:5, 11:4) 1:1
3   C GAJ Julia Y GĄSIOROWSKI Adam 3:2 (4:11, 8:11, 11:8, 11:5, 11:6) 2:1
4   D GAJ Krystian Z BULIŃSKI Sebastian 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 9:11) 2:2
5   A STACHEL Artur
MARDOSZ Maciej
W BULIŃSKI Sebastian
SALETNIK Jakub
3:2 (9:11, 7:11, 11:8, 11:9, 11:7) 3:2
6   B KOSTUCH Gabriela
JAKUBCZYK Weronika
X PŁAWIŃSKI Natan
GĄSIOROWSKI Adam
3:2 (11:4, 11:9, 6:11, 9:11, 11:2) 4:2
7   A MARDOSZ Maciej X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) 5:2
8   B JAKUBCZYK Weronika W SALETNIK Jakub 0:3 (6:11, 13:15, 14:16) 5:3
9   D STACHEL Artur Y GĄSIOROWSKI Adam 0:3 (10:12, 7:11, 8:11) 5:4
10   C GAJ Julia Z BULIŃSKI Sebastian 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 5:5
11   A MARDOSZ Maciej Y GĄSIOROWSKI Adam 3:0 (12:10, 11:7, 11:3) 6:5
12   C KOSTUCH Gabriela W SALETNIK Jakub 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 6:6
13   B JAKUBCZYK Weronika Z BULIŃSKI Sebastian 3:0 (11:6, 11:7, 11:1) 7:6
14   D STACHEL Artur X PŁAWIŃSKI Natan 1:3 (12:10, 9:11, 3:11, 9:11) 7:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyny MKS „Centrum” Kraków III i KS „Podwawelski” Kraków V wycofały się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy. Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV została przeniesiona z grupy A do gruby B.