V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2021-01-16
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-02-19 18:00 42 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - PKS „Porta” Kraków 9:5 tak
1   A SĘK Rafał W DZIAŁEK Mateusz 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 0:1
2   B ZĘBALA Paweł X PORĘBSKI Marcin 3:1 (6:11, 11:6, 11:8, 13:11) 1:1
3   C ZĘBALA Mateusz Y KOHUTEK Konrad 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 2:1
4   D TOKARZ Paweł Z MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 3:1
5   A ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
W KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 4:1
6   B ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
X DZIAŁEK Mateusz
MAŚLONG Mirosław
3:1 (11:8, 7:11, 11:7, 11:5) 5:1
7   A SĘK Rafał X PORĘBSKI Marcin 3:1 (15:13, 4:11, 11:7, 11:6) 6:1
8   B ZĘBALA Paweł W DZIAŁEK Mateusz 2:3 (11:9, 8:11, 11:9, 7:11, 5:11) 6:2
9   D TOKARZ Paweł Y KOHUTEK Konrad 3:1 (11:13, 12:10, 11:8, 15:13) 7:2
10   C ZĘBALA Mateusz Z MAŚLONG Mirosław 3:0 (11:4, 11:5, 11:8) 8:2
11   A FERDEK Marek Y KOHUTEK Konrad 2:3 (11:8, 11:2, 8:11, 8:11, 8:11) 8:3
12   C ZĘBALA Mateusz W DZIAŁEK Mateusz 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 9:3
13   B PIESZCZEK Włodzimierz Z MAŚLONG Mirosław 1:3 (9:11, 11:9, 3:11, 7:11) 9:4
14   D TOKARZ Paweł X PORĘBSKI Marcin 2:3 (9:11, 11:7, 9:11, 11:7, 10:12) 9:5
2021-02-26 19:00 43 „Siemacha” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz II 5:9
1   A PIRÓG Paweł W NATKANIEC Michał 3:2 (9:11, 11:8, 11:9, 8:11, 13:11) 1:0
2   B OCHALIK Konrad X BALIK Robert 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) 1:1
3   C RESZKA Adam Y CHOCHÓŁ Paweł 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 1:2
4   D MARKIEWICZ Michał Z GAJER Filip 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 2:2
5   A RESZKA Adam
OCHALIK Konrad
W CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 2:3
6   B MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
X BALIK Robert
GAJER Filip
2:3 (11:8, 7:11, 9:11, 11:9, 11:13) 2:4
7   A PIRÓG Paweł X BALIK Robert 3:1 (11:8, 9:11, 12:10, 11:7) 3:4
8   B OCHALIK Konrad W NATKANIEC Michał 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 3:5
9   D MARKIEWICZ Michał Y CHOCHÓŁ Paweł 0:3 (8:11, 9:11, 11:13) 3:6
10   C RESZKA Adam Z GAJER Filip 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 4:6
11   A PIRÓG Paweł Y CHOCHÓŁ Paweł 1:3 (11:13, 12:10, 11:13, 6:11) 4:7
12   C RESZKA Adam W NATKANIEC Michał 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 4:8
13   B OCHALIK Konrad Z GAJER Filip 3:1 (11:8, 8:11, 11:8, 11:8) 5:8
14   D MARKIEWICZ Michał X BALIK Robert 0:3 (6:11, 13:15, 8:11) 5:9
2021-03-13 11:00 44 UKS „Rokicie” Szczytniki I - MKS „Centrum” Kraków IV 9:5
1   A FILIPEK Angelika W PIESZCZEK Mikołaj 1:3 (10:12, 9:11, 12:10, 6:11) 0:1
2   B SZOSTAK Michał X MAJDAK Rafał 0:3 (3:11, 9:11, 6:11) 0:2
3   C PRZEPOLSKI Andrzej Y SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 1:2
4   D KLIMCZAK Marek Z DĄBEK Michał 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 2:2
5   A FILIPEK Angelika
SZOSTAK Michał
W MAJDAK Rafał
DĄBEK Michał
3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 3:2
6   B KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
X SZEWCZYK Hubert
PIESZCZEK Mikołaj
3:0 (11:3, 11:8, 11:1) 4:2
7   A FILIPEK Angelika X MAJDAK Rafał 3:2 (15:13, 10:12, 11:9, 9:11, 13:11) 5:2
8   B SZOSTAK Michał W PIESZCZEK Mikołaj 1:3 (6:11, 10:12, 12:10, 10:12) 5:3
9   D KLIMCZAK Marek Y SZEWCZYK Hubert 3:1 (9:11, 11:5, 11:5, 11:6) 6:3
10   C PRZEPOLSKI Andrzej Z DĄBEK Michał 3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 11:6) 7:3
11   A FILIPEK Angelika Y SZEWCZYK Hubert 2:3 (9:11, 6:11, 11:7, 11:4, 7:11) 7:4
12   C PRZEPOLSKI Andrzej W PIESZCZEK Mikołaj 3:0 (11:4, 11:1, 11:1) 8:4
13   B SZOSTAK Michał Z DĄBEK Michał 2:3 (7:11, 3:11, 12:10, 11:9, 6:11) 8:5
14   D KLIMCZAK Marek X SZEWCZYK Maria 3:2 (11:2, 11:9, 6:11, 17:19, 11:8) 9:5
2021-02-22 18:00 45 TKKF Dobczyce - LKS „Wisła” Rząska II 13:1
1   A NOWAK Jakub W ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) 1:0
2   B BAJER Emilia X KONIECZKOWICZ Dariusz 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) 2:0
3   C ZLEZARCZYK Rafał Y REPTAK Grzegorz 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) 3:0
4   D BAJER Grzegorz Z ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:4, 11:5, 11:2) 4:0
5   A ZLEZARCZYK Rafał
BAJER Emilia
W ROMANOWSKI Cezary
KONIECZKOWICZ Dariusz
3:1 (14:12, 9:11, 11:6, 11:6) 5:0
6   B NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
X ŁABĘDŹ Janusz
REPTAK Grzegorz
3:0 (11:6, 11:9, 11:8) 6:0
7   A NOWAK Jakub X KONIECZKOWICZ Dariusz 3:0 (14:12, 11:8, 11:6) 7:0
8   B BAJER Emilia W ROMANOWSKI Cezary 2:3 (12:10, 10:12, 11:6, 8:11, 9:11) 7:1
9   D BAJER Grzegorz Y REPTAK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 8:1
10   C ZLEZARCZYK Rafał Z ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:4, 11:5, 13:11) 9:1
11   A NOWAK Jakub Y REPTAK Grzegorz 3:0 (11:2, 11:4, 11:7) 10:1
12   C ZLEZARCZYK Rafał W ROMANOWSKI Cezary 3:0 (13:11, 11:6, 11:9) 11:1
13   B BAJER Emilia Z ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:7, 11:5, 11:4) 12:1
14   D BAJER Grzegorz X KONIECZKOWICZ Dariusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 13:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyny MKS „Centrum” Kraków III i KS „Podwawelski” Kraków V wycofały się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy. Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV została przeniesiona z grupy A do gruby B.