V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2021-01-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-02-21 11:00 37 PKS „Porta” Kraków - MKS „Centrum” Kraków IV 12:2 tak
1   A DZIAŁEK Mateusz W SZEWCZYK Hubert 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 1:0
2   B MAŚLONG Mirosław X MAJDAK Rafał 3:1 (11:4, 7:11, 11:6, 12:10) 2:0
3   C PORĘBSKI Marcin Y PIESZCZEK Mikołaj 3:0 (11:3, 11:4, 11:7) 3:0
4   D KMIEĆ Paweł Z DĄBEK Michał 3:2 (11:3, 11:7, 9:11, 7:11, 12:10) 4:0
5   A MAŚLONG Mirosław
KMIEĆ Paweł
W UTYLSKI Kornel
PIESZCZEK Bartosz
3:0 (11:2, 11:4, 11:4) 5:0
6   B KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
X SZEWCZYK Hubert
PIESZCZEK Mikołaj
3:1 (11:5, 8:11, 11:5, 11:7) 6:0
7   A DZIAŁEK Mateusz X MAJDAK Rafał 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 7:0
8   B KOHUTEK Konrad W SZEWCZYK Hubert 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 9:11) 7:1
9   D KMIEĆ Paweł Y PIESZCZEK Mikołaj 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) 8:1
10   C PORĘBSKI Marcin Z DĄBEK Michał 3:1 (11:1, 11:4, 7:11, 11:7) 9:1
11   A DZIAŁEK Mateusz Y PIESZCZEK Bartosz 3:1 (11:7, 11:4, 7:11, 11:7) 10:1
12   C PORĘBSKI Marcin W UTYLSKI Kornel 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) 11:1
13   B KOHUTEK Konrad Z DĄBEK Michał 2:3 (11:7, 11:8, 10:12, 8:11, 9:11) 11:2
14   D KMIEĆ Paweł X MAJDAK Rafał 3:2 (12:10, 9:11, 9:11, 12:10, 11:7) 12:2
2021-02-28 15:00 38 SSL „Wielmożanka” Wielmoża - TKKF Dobczyce 8:6 tak
1   A SĘK Rafał W NOWAK Jakub 0:3 (7:11, 6:11, 10:12) 0:1
2   B ZĘBALA Paweł X BAJER Emilia 3:2 (8:11, 11:5, 12:10, 3:11, 11:2) 1:1
3   C ZĘBALA Mateusz Y BAJER Grzegorz 3:2 (6:11, 9:11, 11:7, 11:7, 11:6) 2:1
4   D TOKARZ Paweł Z ZAKRZYŃSKI Wojciech 1:3 (11:7, 6:11, 8:11, 6:11) 2:2
5   A ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
W ZAKRZYŃSKI Wojciech
BAJER Emilia
3:0 (11:7, 12:10, 11:6) 3:2
6   B ZĘBALA Paweł
SĘK Rafał
X NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
0:3 (4:11, 7:11, 5:11) 3:3
7   A SĘK Rafał X BAJER Emilia 3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 4:3
8   B ZĘBALA Paweł W NOWAK Jakub 3:1 (12:10, 6:11, 11:6, 11:9) 5:3
9   D TOKARZ Paweł Y BAJER Grzegorz 0:3 (8:11, 8:11, 10:12) 5:4
10   C ZĘBALA Mateusz Z ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:2 (11:7, 10:12, 11:9, 6:11, 11:9) 6:4
11   A SĘK Rafał Y BAJER Grzegorz 1:3 (8:11, 8:11, 11:4, 6:11) 6:5
12   C ZĘBALA Mateusz W NOWAK Jakub 1:3 (5:11, 11:5, 15:17, 9:11) 6:6
13   B ZĘBALA Paweł Z ZAKRZYŃSKI Wojciech 3:1 (12:14, 11:7, 11:1, 15:13) 7:6
14   D TOKARZ Paweł X BAJER Emilia 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) 8:6
2021-03-15 17:30 39 UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Rokicie” Szczytniki I 5:9
1   A TURECKI Jakub W OSIKA Aneta 2:3 (4:11, 7:11, 11:4, 12:10, 7:11) 0:1
2   B MIERNIK Jan X SZOSTAK Michał 3:1 (11:8, 11:4, 10:12, 11:6) 1:1
3   C KOWALSKI Mateusz Y PRZEPOLSKI Andrzej 3:0 (12:10, 11:7, 11:8) 2:1
4   D KARWASIŃSKI Szymon Z KLIMCZAK Marek 0:3 (7:11, 10:12, 8:11) 2:2
5   A MIERNIK Jan
PAWELEC Tomasz
W KLIMCZAK Marek
OSIKA Aneta
0:3 (4:11, 2:11, 8:11) 2:3
6   B TURECKI Jakub
KARWASIŃSKI Szymon
X PRZEPOLSKI Andrzej
SZOSTAK Michał
1:3 (11:13, 11:4, 8:11, 4:11) 2:4
7   A TURECKI Jakub X SZOSTAK Michał 3:2 (10:12, 8:11, 11:4, 11:7, 11:9) 3:4
8   B MIERNIK Jan W OSIKA Aneta 2:3 (11:3, 11:8, 9:11, 7:11, 2:11) 3:5
9   D KARWASIŃSKI Szymon Y PRZEPOLSKI Andrzej 1:3 (11:9, 9:11, 5:11, 8:11) 3:6
10   C KOWALSKI Mateusz Z KLIMCZAK Marek 0:3 (2:11, 5:11, 7:11) 3:7
11   A TURECKI Jakub Y PRZEPOLSKI Andrzej 2:3 (8:11, 5:11, 11:6, 14:12, 7:11) 3:8
12   C KOWALSKI Mateusz W OSIKA Aneta 3:0 (11:4, 11:6, 11:3) 4:8
13   B MIERNIK Jan Z KLIMCZAK Marek 0:3 (14:16, 10:12, 6:11) 4:9
14   D KARWASIŃSKI Szymon X SZOSTAK Michał 3:1 (9:11, 11:6, 12:10, 11:9) 5:9
2020-12-21 18:30 40 LKS „Wisła” Rząska II - „Siemacha” Kraków II 5:9 tak
1   A ROMANOWSKI Cezary W PIRÓG Paweł 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) 0:1
2   B TWARDY Sebastian X RESZKA Adam 1:3 (11:5, 7:11, 9:11, 7:11) 0:2
3   C KONIECZKOWICZ Dariusz Y MARKIEWICZ Michał 1:3 (9:11, 12:14, 11:8, 4:11) 0:3
4   D REPTAK Grzegorz Z NAWARA Franciszek 3:2 (6:11, 8:11, 11:4, 11:9, 12:10) 1:3
5   A ROMANOWSKI Cezary
TWARDY Sebastian
W MARKIEWICZ Michał
RESZKA Adam
1:3 (11:6, 5:11, 5:11, 8:11) 1:4
6   B REPTAK Grzegorz
KONIECZKOWICZ Dariusz
X MARKIEWICZ Zbigniew
PIRÓG Paweł
0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 1:5
7   A ROMANOWSKI Cezary X RESZKA Adam 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) 2:5
8   B TWARDY Sebastian W PIRÓG Paweł 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 2:6
9   D REPTAK Grzegorz Y MARKIEWICZ Michał 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 2:7
10   C KONIECZKOWICZ Dariusz Z NAWARA Franciszek 3:0 (11:4, 11:5, 11:8) 3:7
11   A ROMANOWSKI Cezary Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) 4:7
12   C KONIECZKOWICZ Dariusz W PIRÓG Paweł 0:3 (6:11, 2:11, 2:11) 4:8
13   B TWARDY Sebastian Z NAWARA Franciszek 3:0 (11:9, 11:4, 11:3) 5:8
14   D REPTAK Grzegorz X RESZKA Adam 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) 5:9
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyny MKS „Centrum” Kraków III i KS „Podwawelski” Kraków V wycofały się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy. Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV została przeniesiona z grupy A do gruby B.