V liga rejon Kraków => Grupa A
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2020-12-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2020-12-19 13:30 32 LKS „Kłos” Olkusz II - PKS „Porta” Kraków 3:11 tak
1   A ŁASKAWIEC Jakub W MAŚLONG Mirosław 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 0:1
2   B NATKANIEC Michał X KOHUTEK Konrad 1:3 (11:6, 8:11, 9:11, 6:11) 0:2
3   C WALOTEK Krzysztof Y KMIEĆ Paweł 0:3 (8:11, 11:13, 8:11) 0:3
4   D MOTYKA Rafał Z PORĘBSKI Marcin 2:3 (10:12, 11:6, 7:11, 11:9, 10:12) 0:4
5   A ŁASKAWIEC Jakub
WALOTEK Krzysztof
W KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
1:3 (11:13, 11:5, 6:11, 7:11) 0:5
6   B CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
X MAŚLONG Mirosław
KMIEĆ Paweł
0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 0:6
7   A ŁASKAWIEC Jakub X KOHUTEK Konrad 2:3 (10:12, 11:9, 11:5, 9:11, 7:11) 0:7
8   B NATKANIEC Michał W MAŚLONG Mirosław 3:2 (11:9, 8:11, 11:9, 9:11, 11:8) 1:7
9   D MOTYKA Rafał Y KMIEĆ Paweł 0:3 (3:11, 7:11, 6:11) 1:8
10   C WALOTEK Krzysztof Z PORĘBSKI Marcin 0:3 (10:12, 13:15, 6:11) 1:9
11   A ŁASKAWIEC Jakub Y KMIEĆ Paweł 1:3 (11:7, 5:11, 8:11, 6:11) 1:10
12   C WALOTEK Krzysztof W MAŚLONG Mirosław 1:3 (6:11, 11:6, 9:11, 9:11) 1:11
13   B NATKANIEC Michał Z PORĘBSKI Marcin 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:3) 2:11
14   D MOTYKA Rafał X KOHUTEK Konrad 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:9) 3:11
2020-12-20 11:00 33 TKKF Dobczyce - UKS „Zarabie” Myślenice III 6:8
1   A NOWAK Jakub W DZIADEK Dominik 3:1 (11:5, 11:5, 9:11, 11:7) 1:0
2   B ZYCH Szymon X WALICZEK Wojciech 2:3 (8:11, 11:13, 14:12, 12:10, 8:11) 1:1
3   C BAJER Grzegorz Y DŹWIG Andrzej 2:3 (6:11, 11:8, 11:7, 6:11, 10:12) 1:2
4   D ZAKRZYŃSKI Wojciech Z PORADZISZ Michał 3:2 (12:10, 4:11, 6:11, 11:2, 11:4) 2:2
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W WALICZEK Wojciech
DŹWIG Andrzej
1:3 (6:11, 3:11, 11:9, 8:11) 2:3
6   B ZYCH Szymon
ZAKRZYŃSKI Wojciech
X DZIADEK Dominik
PORADZISZ Michał
1:3 (11:5, 10:12, 8:11, 6:11) 2:4
7   A NOWAK Jakub X WALICZEK Wojciech 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) 2:5
8   B ZYCH Szymon W DZIADEK Dominik 3:2 (7:11, 9:11, 11:2, 11:7, 11:4) 3:5
9   D ZAKRZYŃSKI Wojciech Y DŹWIG Andrzej 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 9:11) 3:6
10   C BAJER Grzegorz Z PORADZISZ Michał 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 3:7
11   A NOWAK Jakub Y DŹWIG Andrzej 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 3:8
12   C BAJER Grzegorz W DZIADEK Dominik 3:0 (11:9, 13:11, 11:5) 4:8
13   B ZYCH Szymon Z PORADZISZ Michał 3:1 (7:11, 13:11, 11:9, 15:13) 5:8
14   D ZAKRZYŃSKI Wojciech X ŻĄDŁO Piotr 3:1 (2:11, 15:13, 11:7, 11:6) 6:8
2021-02-22 19:30 34 „Siemacha” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów III 9:5 tak
1   A PIRÓG Paweł W KARWASIŃSKI Szymon 2:3 (11:6, 4:11, 11:3, 7:11, 7:11) 0:1
2   B RESZKA Adam X MARCHEWKA Rafał 3:0 (11:5, 12:10, 14:12) 1:1
3   C OCHALIK Konrad Y PAWELEC Tomasz 3:1 (11:6, 13:11, 6:11, 11:3) 2:1
4   D MARKIEWICZ Michał Z KARWASIŃSKI Dominik 3:0 (11:8, 11:9, 14:12) 3:1
5   A PIRÓG Paweł
OCHALIK Konrad
W PAWELEC Tomasz
KARWASIŃSKI Dominik
3:0 (11:8, 16:14, 11:6) 4:1
6   B MARKIEWICZ Michał
RESZKA Adam
X MARCHEWKA Rafał
KARWASIŃSKI Szymon
1:3 (10:12, 11:4, 8:11, 5:11) 4:2
7   A PIRÓG Paweł X MARCHEWKA Rafał 3:0 (11:4, 11:1, 11:6) 5:2
8   B RESZKA Adam W KARWASIŃSKI Szymon 2:3 (5:11, 12:10, 6:11, 12:10, 10:12) 5:3
9   D MARKIEWICZ Michał Y PAWELEC Tomasz 2:3 (11:5, 9:11, 6:11, 12:10, 11:13) 5:4
10   C OCHALIK Konrad Z KARWASIŃSKI Dominik 3:0 (13:11, 11:6, 11:3) 6:4
11   A PIRÓG Paweł Y PAWELEC Tomasz 3:0 (11:7, 11:2, 11:7) 7:4
12   C OCHALIK Konrad W KARWASIŃSKI Szymon 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 7:5
13   B RESZKA Adam Z KARWASIŃSKI Dominik 3:1 (11:7, 7:11, 11:5, 11:7) 8:5
14   D MARKIEWICZ Michał X MARCHEWKA Rafał 3:0 (11:1, 11:2, 11:6) 9:5
2021-02-18 19:00 35 UKS „Rokicie” Szczytniki I - LKS „Wisła” Rząska II 14:0
1   A OSIKA Aneta W ROMANOWSKI Cezary 3:2 (11:7, 5:11, 15:17, 11:5, 11:8) 1:0
2   B FILIPEK Angelika X KONIECZKOWICZ Dariusz 3:0 (11:9, 11:4, 12:10) 2:0
3   C PRZEPOLSKI Andrzej Y REPTAK Grzegorz 3:0 (11:2, 11:2, 11:2) 3:0
4   D KLIMCZAK Marek Z ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) 4:0
5   A OSIKA Aneta
FILIPEK Angelika
W ROMANOWSKI Cezary
KONIECZKOWICZ Dariusz
3:2 (10:12, 9:11, 11:7, 11:6, 13:11) 5:0
6   B KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
X ŁABĘDŹ Janusz
REPTAK Grzegorz
3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 6:0
7   A OSIKA Aneta X KONIECZKOWICZ Dariusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:2) 7:0
8   B FILIPEK Angelika W ROMANOWSKI Cezary 3:2 (11:3, 13:11, 8:11, 5:11, 11:8) 8:0
9   D KLIMCZAK Marek Y REPTAK Grzegorz 3:0 (11:9, 11:2, 11:6) 9:0
10   C PRZEPOLSKI Andrzej Z ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:3, 11:2, 11:2) 10:0
11   A OSIKA Aneta Y REPTAK Grzegorz 3:0 (11:7, 11:5, 11:4) 11:0
12   C PRZEPOLSKI Andrzej W ROMANOWSKI Cezary 3:1 (8:11, 11:2, 11:3, 11:8) 12:0
13   B FILIPEK Angelika Z ŁABĘDŹ Janusz 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) 13:0
14   D KLIMCZAK Marek X KONIECZKOWICZ Dariusz 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 14:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
Drużyny MKS „Centrum” Kraków III i KS „Podwawelski” Kraków V wycofały się z rozgrywek przed rozpoczęciem I rundy. Drużyna KS „Bronowianka” Kraków IV została przeniesiona z grupy A do gruby B.